Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

tina_22
2. bře 2011

@martinkaa299 Myslím, že xlander xa nemá fusakotašky a pre úplne malinké bábo ani nie je vhodná športová časť- nejde do úplného ľahu 😒

dosa
2. bře 2011

@martinkaa299 @tina_22 x lander fusakotasky ma a nevidim dovod, preco by to nebolo mozne... fusakotaska ma spevnene dno a tym padom je dietatko na rovnom a tym ze nema sportak uplny lah, tak bude taska velmi malicko do sikma, co ale nie je vobec na skodu... vacsina vaniciek ked sa osadi, nejdu uplne rovno, ale kus sikmo... a takto lezat je dobre aj pre babatka, ktore lubia grckat...

jedine, co by mi vadilo, ze na tak malicke babatko nevidim, kedze XA nie je reverzny...

http://www.samo-kociky.sk/xtwin-soft-carrier-fu...

tina_22
2. bře 2011

@dosa No teda, to som sa zase dozvedele niečo nové 😉 Inak to je pravda-detičky s refluxom majú radi zvýšenú pozíciu. Vďaka za info. Len som to pozerala, že je to do kočíka pre dvojičky-xtwin-tak neviem, či by to pasovalo aj do iných. Treba popozerať a poskúšať

dosa
2. bře 2011

@tina_22 v podstate to ide na kazdom sportaku, kde sa da polohovat chrbatik a nozky a je jedno, aku fusakotasku, kedze su vacsinou rovnake... ale ja osobne by som to riesila radsej na sportaku, ktory ma otocne sedenie, alebo preklapaciu rucku, aby som nemala babatko od seba... moji mali boli zvedavci a do sportakov isli skoro, takze vanicka bola u nas zalezistost tak na cca 4-5 mesiacov... fusakotaska sa da v lepsom pripade vyuzit dalsiu zimu ako fusak (tie variabilnejsie typy)

to je jedno ze je to xtwin, podla mna sirsi ako XA nebude...

dosa
2. bře 2011

@tina_22 - pozeram, ze ty si majitelka toho krasneho buzza, co si nan chodim oci past 😉

kejtty
2. bře 2011

...tak nová kolekcia 2011 - v 3 nových farbách... čo vy na to? 😎

sarkaa
2. bře 2011

@kejtty Zajímalo by mě, jak budou barvy vypadat ve skutečnosti. Na obrázcích vypadá fialový sporťák super. Korba už se mi tolik nelíbí. Ty dvě první se mi nelíbí ale ve skutečnosti můžou být moc hezké.

mis_ka
2. bře 2011

@kejtty fialovy je nadherny 🙂)

tina_22
3. bře 2011

@dosa Ano, 🙂

kacerinka
4. bře 2011

Ten fialový je nádherný🙂, jen ho nemůžu zatím nikde sehnat jako celý komplet, všude ho budou mít až od dubna a to jen jako sporťák nebo korbička zvlášť. Kdyby jste narazili na nějaký obchůdek, tak dejte vědět.

kacerinka
4. bře 2011

Poraďte mi ještě prosím🙂...mám si ho koupit, když čekám mimčo v červenci? Aby se mi tam prcek pak vešel🙂, vůbec totiž nemám představu.

mona270
4. bře 2011

@kacerinka mne sa malý narodil v srpnu a v únoru už musel ísť do šporťáka (a to nie je žiadny veľký chlapisko)

kacerinka
4. bře 2011

V obchodě mi říkali, že by v únoru muselo jít stejně už do sporťáku. Takže myslíš, že x-lander na červenec ano nebo radši ne?🙂

tanalienka
4. bře 2011

dievcata viete mi poradit? da sa kupit samostatne teraz len konstrukcia na x lander s hlbokou vanickou? s tym ze sportovu cast by som si dokupila, ked zacnu predavat tie nove farby.

petulik.zlin
5. bře 2011

@tanalienka Ahojka, koupit lze samostatně sporťák s konstrukcí, a samostatně dokoupit korbu, ale samostatný podvozek koupit v obchodě nelze, pokud vím. Vždy jen sporťák i s konstrukcí.

kejtty
5. bře 2011

@tanalienka neda sa to tak kupit ako ty chces. Ved si kup len sportovy kocik z novej kolekcie 2011 a hlboku vanicku kupis hoci aj z bazaru r. 2010, vyjde to lacnejsie a vanicka je pouzivana max. 6mesiacov, takze tam nema co byt poskodene 🙂 ale aj novu vanicku kupis samostatne v obchode 🙂

petulik.zlin
5. bře 2011

@kacerinka Nám se malá taky narodila na začátku července a do sporťáku jsem ji dala na začátku ledna, měla zrovna 6 měsíců, ale je to jedno, sporťák dám naležato a ona si krásně spí. Pokud je ostrý ledový vítr, dám na kočár pláštěnku. Jinak tam má fusak Emitex, měla ho i v hluboké korbě a teď ve sporťáku.

kejtty
5. bře 2011

@tanalienka a nove kolekcie uz maju vo viacerych internetovych obchodoch na predaj, daj si vyhladat do googlu 🙂

lumixii
5. bře 2011

kejtty kolekci 2011 nabízejí snad již všude to je pravda, ale nikdy jí nemají naskladněnou. Kdekoliv jsem se ptala, všude stejná odpověď. Až na konci bubna. A to jsem se ptala i přímo u výrobce v Babypointu, odpověť též stejná. Ty 3 nové barvy budou naskladněné až na konci budna. Po té je prý můžete mít kočárek doma do 5ti dnů.

simcab
6. bře 2011

môžem niektorú z vás, ktorá máte original tašku x-bag, aby pridala fotky vnútra tašky?? prípadne nejaký popis, čo v nej všetko je.. vďaka 🙂

mona270
7. bře 2011

@kacerinka tiež som dala malého do šporťáka v únoru, x-lander xa 2010 sa dá dať úplne do ľahu, dala som fusak emitex a fusako-nánožník, ktorý je súčasťou kočíka a nebol problém, ked fúka vietor, tak odzipsujem ešte striešku.

balena16
8. bře 2011

tiež uvažujem o kúpe x-landra, len neviem, či XA alebo XT, nám stačí športový. Chcela som sa opýtať, aké máte skúsenosti s čistením alebo praním poťahu. Dá sa stiahnuť a oprať v práčke?

klara.t
8. bře 2011

@simcab nafotila jsem tu tašku, mám jí v albu o x-landeru. Ve skutečnosti je větší, foto zkresluje.

simcab
8. bře 2011

@klara.t ďakujem pekne, idem ju kuknúť 😉

marcet
8. bře 2011

Holky,nemáte i některá autosedačku x lander,přemýšlela jsem,že bych koupila celou tu sadu.....

gisminka
8. bře 2011

@marcet máme X- car z roku 2008. Jsme spokojení. přemýšlím, co bych jí vytkla, a nic mě nenapadá. Ale radši se podívej, jak dopadla v testech 😉

kejtty
8. bře 2011

@balena16 XA je lahsie ovladatelny a je kratsi a uzsi, ako XT. Oprat sa da akurat ta vnutorna podlozka - farebna. Tiez aj nanoznik, ostatne je napevno, neda sa dat dole.

marcet
8. bře 2011

@gisminka díky 🙂

kejtty
8. bře 2011

@balena16 joj este som zabudla napisat, aj madlo sa da odzipsovat a vyprat, chranice popruhov a vzadu za strieskou sa da tiez odzipsovat ta cast.

balena16
8. bře 2011

@kejtty Ďakujem veľmi pekne, to aby som si vybrala nejaké tmavšie farby. Pôvodne som chcela 2011"desert", ale vidím, že nič z toho nebude.