Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

silvuskaa
12. led 2013

@petulik.zlin dakujem.....mam zajednanu maxi cosi z bazaru ale este cakam na adaptery, objednane su z obchodu tak verim ze budu sediet, lebo ani predavaci poriadne nevedia ktore adaptery na ktore kociky sedia....su to tie ktore mi poradila @kikimaruska za co jej velmi dakujem 🙂 Dovtedy som sa v tom ani ja nevyznala 😀

kikimaruska
12. led 2013

@silvuskaa pokud máš XA a jim podobné, potřebuješ tyto adaptéry viz odkaz. Spodek je stejný jako adaptréry na korbu x-pram, ale vršek má takový puloválek...jen kdybys měla XQ.XV, tak na ně jsou adaptéry jiné(ty sem ted sháněla já) a x-move má další verzi adaptérů. 😉
http://www.detskezbozi.com/x-lander-adaptery-na...

kikimaruska
12. led 2013

@silvuskaa jej ted koukám, že jsme to spolu vše už rozebíraly přes IP 😀 , si sedím na vedení no 🙂

silvuskaa
12. led 2013

@kikimaruska v pohode 🙂 dufam ze v obchode objednali spravne.

kikimaruska
12. led 2013

@silvuskaa kdyby ne, tak je vrátíš a objednají ty správné...nejhorší je jim důvěřovat a pak až když budeš chtít sedačku nasadit zjistit, že máš špatné adaptéry a je ti to na nic 😉

ebsian
12. led 2013

@kikimaruska Který typ maxi cosi sedí na x lannder? V tom se ztrácím..Děkuji! My máme sedačku x car model 2009 a je fakt na houby, já vím, že je zima a malá je zabalená, ale připadá mi vážně už teď malá, naše mimčo roste strašně rychle a přibírá..takže roku by se v ní asi nedočkala, navíc ta stříška je fakt na houby taky, barvu máme červeno černou.. 😔 Nejsem vů§bec spokojená s ní..Už jsem pomýšlela, že objednám x lander x car novější model, ale když píšete, že jsou malé?

ebsian
12. led 2013

@kikimaruska Ty adaptéry z x car si teda můžu nechat i na sedačku maxi cosi? A který typ? Cabrio jenom? Nebo i to peble a podobně?..

ebsian
12. led 2013

Holky pláštěnka originál x lander sice byla už použitá koupená, ale že při nasazování napodruhé tak praskne, bych nečekala, ta originál byla pěkně tvrdá až hrůza to nasazovat fakt, tak kupuji od emitexu..Bez pláštěnky se jezdit nedá v tomto počasí..Navíc ta originál byla pěkně natěsno 😅
Taky jsem se rozhodla další měsíc pořídit novou sedačku maxi cosi, jen nevím, jestli jdou všechny typy nasadit na x lander?..Cabrio ano, nová se prodává i do 3 tis..Ta naše je taky nahouby ta x car, je malá pomalu už teď..Prej maxi cosi jsou mnohem větší, viděla jsem i srovnávací foto mimča v x car a maxi cosi..Vážně rozdíl jako.

dripik
12. led 2013

@ebsian No ono nejde ani tak o velikost těch vajíček x-caru a maxi cosi, ale spíš i o bezpečnost, maxi cosi je prostě záruka bezpečnosti, což se u té x-landerovské říct nedá...

Já včera objednala kočárek x-lander XA 2010 Carbon od pani z aukra, má být 3 měsíce používaný a dle fotek vypadá jako nový...a navíc za cenu 9tis. je tam úplně všechno...v kolekci 2012 bych za dvojnásobnou cenu koupila jen hlubokou korbu a spor´ták...takhle nebudu muset už vůbec nic dokupovat tak mám radost...a těším se až v týdnu přijde....

ebsian
12. led 2013

@dripik Takto jsem koupila model energy, ten vyšel zároveň s carbon ne tuším? Jinak korbičku hlubokou mám ale pink 🙂

dripik
12. led 2013

@ebsian jj myslím, že to byla stejná kolekce, byla ještě i v setech 2011 loni, ale už to není nikde k dostání...tak mám radost když muž našel ten inzerát na aukru, doufám, že nebudu zklamaná...

kikimaruska
12. led 2013

@ebsian jo jo, od r.2008 jsou adaptéry z X-caru kompatibilní i s Maxi cosi Cabrio fix-Ne Maxi cosi CITY-ta má jiné zámky! a je i menší než Cabrio. Pak i model Pebble a cybex Aton....mají stejné zámky všechny. Já měla x-car model 2008 a zda jsou ty novější větší netuším, ale žádnýma testama tak jako tak neprošly, takže jsem pro tu Maxinu 😉

kikimaruska
12. led 2013

@ebsian já mám v energy taky korbičku...ale kočárek XQ a sportáček mám ametyst 😉

sisal161
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mis_ka
19. únor 2013

Baby predavam nas X-lander XA Carbon (cierny), najdete v mojom bazari. S cenou sa viem este trosku pohnut 🙂

ameanda
25. únor 2013

Ahojte,
zhanam adpatery na vajicko maxi-cosi ku X-Lander XA. Mozete mi poradit, kde ju zozeniem - kamenny obchod alebo aj internetovy? Prip. ak ich niekto predava, kludne sa ozvite.
A viete mi eset povedat, ci sa tie iste adaptery daju pouzit aj k autosedacke besafe izi go?
Dakujem!

slagy
25. únor 2013

Baby, uz som zufala... nemozem ho predat... NECHAPEM, JE VELA 110 EUR ZA DVOJKOMBINACIU V SLUSNOM STAVE????
inzeraty mam snad vsade.

marhulka13
6. bře 2013

baby, nemate tu niektora na predaj madlo na sportovy kocik x lander? z roku 2010 je tusim

adrianaza
7. bře 2013

Prosim nevedel by mi niekto poradit- teraz cez zimu som kocik xa 2010 malo pouzivala a strieska bola zlozena a v tom mieste zhybu mi ten plast popukal ☹(( nestalo sa to aj vam? resp. co s tym?

lindauciatko
16. bře 2013

@numerenka ahoj, vyriešili ste tu brzdu? Ja mám rovnaký problém, neviem či objednať novú lebo sa to zrejme doma nedá rozobrať a padá každú chvilku

leg
17. bře 2013

@adrianaza Ahoj, nám se to také stalo. Ale reklamovali jsme to a reklamaci uznali. Pokud máš po záruce, tak jedině sehnat nějakého hodně šikovného opraváře např. obuvi, který by ten plast vyměnil třeba za kus pláštěnky. Jinak s tím asi nic nenaděláš. A nebo ještě jedna varianta a to slepit to velkým množstvím izolepy.

numerenka
17. bře 2013

@lindauciatko : Bohužel, nakonec jsem kočárek darovala jedné mamince a koupila si jiný.

adrianaza
17. bře 2013

@leg uz mame po reklamacii ☹( spravila som chybu, ze som tu stiesku nemala vystretu a dlhsie stal. diky aj tak

lindauciatko
17. bře 2013

@numerenka vdaka za odpoved, verim ze tu brzdu vyriesime lebi inak je kocik super

marketa97
17. bře 2013

@adrianaza mě se to stalo i když jsem kočárek používala každý den, byla to kolekce 2010, měla jsem tam hned několik dírek. dala jsem ho reklamovat, výrobce reklamaci neuznal, ale vyměnil mi prej v rámci dobrých vztahů boudičku za úplně novou 🙂 takže vlastně reklamaci uznal, na té nové boudičce už byl ten plast nebo ta slída trochu jiná, měkčí, poddajnější

zuzu4444
18. bře 2013

ahojte mam x-lander xq 2011 a neviem si dat rady s nanoznikom, ako sa dava na tu sportovu cast? som z toho jelen 🙂

adrianaza
18. bře 2013

@marketa97 ved to, ja mam tiez kolekciu 2010 asi to bude tym...stalo sa mi to tuto zimu takze uz je po zaruke

marketa97
18. bře 2013

@adrianaza no mě přímo v krámě řekli, že jsem nebyla jediná s kolekcí 2010, která to řešila, proto i výrobce radši boudičku vyměnil celou, ta nová pak měla slídu míň lesklou a jemnější, ne tak pevnou

adrianaza
18. bře 2013

Mate pravdu, je taka pevna, no , skusim sa este popytat v obchode. Dakujem moc.

eri11
22. bře 2013

Ahoj zuzu, mam ten isty kocik a tiez som s tym trocha maturovala. Vrch a spodok musis robit zvlast, potom to tam spojis. Ten nanoznik uchytis cez tie spagatiky na pravo a na lavo uplne v rohu prevlecies cez take plastove kruzky. Len sa stym musis pobabit, to sa ani napisat poriadne neda. Sorry