Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kykynka
13. říj 2008

Která pravidla porušuje: | Zruš mamušinky prosím prosím jdou na adaptery quinny buzz a quinny speedy sx i autosedačka od x-laneru? písněte mi do id díky

susy
13. říj 2008

Ja som si X-lander XT 08 kupila len dnes,tak som zvedavá na jeho kvality.

kykynka
13. říj 2008

mamušinky prosím prosím jdou na adaptery quinny buzz a quinny speedy sx i autosedačka od x-laneru? písněte mi do id díky

sitia
15. říj 2008

avanka, no len som necakala, ze mi daju ine vajco ako mi hovorili... pri preberani sa mi zdalo, ze je ine, a oni ma presvedcili, ze je o.k., ale nie je... co uz.. nabuduce uz budem vediet. takto budem musiet kupit vacsie, alebo rovno autosedacku.
susy, a mas aj vajco?? alebo len sportovu cast?? ako sa ti s nim soferuje??

pietra
15. říj 2008

sitia a to je viac typov vajicok x-lander? Vsak zbehni do predajne a obzri si ostatne vajicka tam a uvidis, ci su rovnake alebo nie

sitia
15. říj 2008

pietra, ano z roku 2007 a 2008, a to 07 je vacsie a je vsade na obrazkoch a to 08 je uzke... a vsimla som si, na nete, ze sa predava zvlast ako autosedacka...bola som v tej predajni, kde som ho kupovala a mali tam take ako mam ja... ale vtedy tam nebolo...

sitia
16. říj 2008

melany_s, no pekne, pozrela som si ten link a dost ma to nastvalo... cize ho mozem ist vratit len, aby mi vratili peniaze...

avanka
17. říj 2008

Sitia, ale ved xt bol vadny asi pred rokom a uz vraj vsetky vady opravili 🙂 ktovie, aka stara je tato sprava, ved tam ani datum nie je...
ja by som to neriesila, je to super kocik 🙂

sitia
17. říj 2008

avanka, je to spred roka, ale mne sa tiez stalo, ze som si tam uz pricvikla prst, no a nie len ja... a este sa mi stava, ze mi to predne koliesko dost blbne...tak neviem ☹

kikimaruska
18. říj 2008

Ähojky. My měli letošní autosedačku x-car vajíčko, ale teda zdála se nám dost malá. Chtěli jsme maxi-cosi, ale to nás strašili, že nejde na x-landera nasadit. U kamarádky jsem zjistila, že adaptéry poslané k modelu 08 jdou i na maxi-cosi, takže jsme koupili starší maxi-cosinu a jsme spokojení 🙂 . Jk se ptala kykinka: myslím že to půjde. Ten vršek adaptéru kam se zacvakne autosedačka -cosina i x-car je stejný, liší se jen spodek (nasazení na x-lander nebo na quinny). Dokonce snad na adaptér x-car lze dát korbičku quinny... 😉

ratonito
19. říj 2008

sitia: a kde sis ten prst přicvakla? Kamarádka má taky XT a taky jí blbne přední kolo. Úplně se jí zasekává. Taky jsem nejdřív uvažovala o XT nakonec jsem koupila XA a kolečko blbne taky ☹

kpetra
20. říj 2008

Ahoj. Poradíte mi někdo,jak se sundává madlo u X-landeru xt (2006)? Chtěla bych ho na zimu sundat.

annabell
21. říj 2008

ahojye kocky aky fusak mate v sportovom kociku? ten original je len do hlbokeho?

avanka
22. říj 2008

Anabel ano, je len do hlbokeho, skoda 😝
my sme kupili nebovomodry Kaiser, krasne ladi k bordovej 🙂

helenkaa
22. říj 2008

My máme do sportovního fusak Combi od Emitexu 😉

annabell
22. říj 2008

avanka mrknem nan. helenkaa nesmyka sa dole?

helenkaa
22. říj 2008

annabell, nesmýká, drží.

veru77
22. říj 2008

ahoj holky, hodně uvažujeme o kočárku X-lander, konkrétně o X-run nebo X1 a nebo o X2. Máte některá s těmito modely zkušenost? Slyšela jsem že na X-run se nedá přidělat autosedačka ani košík dospod ... máte někdo zkušenost ???

natalien
22. říj 2008

Kaiser - černý🙂

pietra
22. říj 2008

veru, na x-run nepripevnis kosik, ale je tam taka zatvaratelna kapsa, ako je velka neviem. X2 ani nepoznam 😕 ani som nevedela, ze aj taky x-lander je 😕
my mame x1, ako hlboky som ho vyuzivala stale, ale kvoli vahe ho ako sportovy vyuzivam len na vylety. Do terenu je ten kocik vazne super, ale na nakupy je dost nemotorny. ak vsak spominas x-run a x1, predpokladam, ze ste sportovo zalozena rodinka, takze potom odporucam naozaj x1, v terene nema konkurenciu, prechadza uplne lahucko

ratonito
23. říj 2008

tak máme doma kočár z reklamace. Ohledně kmitajícího kola napsali, že reklamace není oprávněná, že k tomu dochází běžným používáním. Nicméně to opravili. Tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží.
K vylezlému drátu u boudy od korbičky napsali, že zas reklamaci neuznávají, že to je špatnou manipulací. No tak to by mě zajímalo jak jinak manipulovat s boudičkou, než že ji dáváme dolů, když do korbičky mimčo strkáme a zas nahoru. No ale boudičku vyměnili za novou, takže paráda. A rozpáranou pláštěnku taky vyměnili.
Takže se v podstatě ke všemu postavili kladně.

lada82
23. říj 2008

ahoj, jen sem nahlizim, a muzu Te uklidnit... drat nam vylezl taky 😉 udajne nam to vymeni, tak uvidime

ratonito
23. říj 2008

lada82: já už jsem to slyšela od více lidí, že jim vylezl. Jenže tím, že napíšou, že to jako reklamaci neuznávají, tak už to pak asi nejde reklamovat znova kdyby se to stalo zase.

avanka
23. říj 2008

Veru77, my mam euz 4 mesiace x1 a je to naj kocik, aky som kedy vozila.....(az na uzku korbicku, ale to je vedlajsie) 🙂
Takze ja by som ti odporucala ten 🙂

kobyliacik
24. říj 2008

no, na jar som si objednala X-T. Celkom sa naň teším, pretože som v ňom našla to, čé som potrebovala a za prijateľnú cenu. Pretože som chcela, nafukovacie kolesá, trojkolka (stabilná), pekný design a vyhotovenie, ktoré sa možno používať v zime..a ktomu to polohovanie nôh a chrbta. Takže som celkom zvedavá na neho 🙂

sharon2
24. říj 2008

Ahojky holky....s Xlanderem (XA) jezdíme teprve chviličku a kupovala jsem ho z druhé ruky, tak mám pár dotazů:
1) když se nasadí hluboká korba na adaptéry, tak to není úplně na pevno, ale trošku se s ní dá hýbat dopředu a dozadu - je to v pořádku? Aby nám to někde neupadlo 😨

2) boudička na korbě není úplně napnutá, je jakoby povolená, prověšená látka a ať se snažím jak se snažím to vypnout, nedaří se.....no,a máme taky vylezlou tu plastovou výstuž veprostřed /bohužel nevím, jestli už to bylo při koupi od původní majitelky, nebo se to stalo když jsme ho převáželi v plně naloženém autě/

3)ještě než se malá narodila, tak se nám 3 kolečka sama vyfoukla /kočár byl doma asi 3týdny/ a teď po 14 dnech po dofouknutí se opět jedo vyfouklo......setkali jste se s tím? Nezdá se mi, že by to bylo píchlé, to by se přece vyfouklo rychleji....

4) no a přední levé kolo nám dělá asi to co ratonito - je občas jako by výš než to levé, které krásně "poslouchá", lítá na všechny strany a je jakoby k ničemu. No, reklamaci si ale nedovedu teď na zimu představit....kočár je z Prahy a my bydlíme na jižní Moravě. Takže pokud to půjde, reklamaci se musím vyhnout 😒

pietra
24. říj 2008

sharon, nemam sice XA, ale X1, ale korbicka sa trosku hybala a nikde sme ju nestratili 😉
korbicky su vsetky rovnake a nasa mala strechu napnutu
vyfukovanie moze byt zapricinene zlym ventilom, ktory netesni a postupne prepusta vzduch, za dva tyzdne sa nemoze koleso uplne vyfuknut

ratonito
25. říj 2008

sharon2: my teda měli tu boudičku napnutou ale myslím, že fakt záleží jak ji nasadíš. Když ty zipsy stáhneš až úplně doů co to jde, případně je necháš trochu rozeplé tak by se ti to mělo napnout.
Kola nám nikdy neutekly, pietra bude mít pravdu, zkontrolujte ventilky, třeba je jen steřelá ta silikonová gumička.

oraia
26. říj 2008

avanka...aj mam x1 aj super ale mam nejake tuhe perovanie a neviem to nejak nastavit kde a ako sa to nastavuje?