Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

avanka
8. led 2009

Katavinka, aj na vanicku aj na sportak...
ved na sportak mate este cas 😲 my sa v nom vozime len tyzden a to sa Lukasko do vanicky este v pohode zmestil, ako 6 mesacny mal 7800 g a 71 cm....len uz nevidel 🙂

katavinka
8. led 2009

avanka: to áno, ešte sa na športový nechystáme, pretože drobčekovi sa vo vaničke zatiaľ páči a miesta má dosť. Kde si kúpila tie pláštenky?

andy80
8. led 2009

conica: jj ještě, že jich teď dělají tolik, zase naše maminy neměli problém, ty řešili jen barvu, jinak se rozhodovali mezi Libertou a Libertou 😀 .

Já jsem taky předělávala na sporťák v 6ti měsícíh přesně a to už malá sama seděla, jinak bych jí ještě nechala chvilku korbičku. A to měla 72cm v 6ti měsících.

Jinak já mám teď objednanou tuhle pláštěnku: http://www.mimishop.cz/florianek/detail.php?zbo.... Ptala jsem se, zda má okýnko a napsali mi že nee, že jen díry po stranách, tak doufám, že to tak bude.

petua
8. led 2009

Holky, koukam že už tu nějakou dobu řešíte ty pláštěnky.. Já měla v tý "sadě" pláštěnku na hlubokou korbičku + i tu síťku proti mouchám, ale asi jsem debil, já nemohla přijít na to, jak to tam patří... 😅 😅 😅 Teď máme kočárek v komoře v krabici, tak jsem to víc nezkoušela, ale fakt jsem s tim praštila a uzavřela to tim, že to snad ani nepatří na kočár 😀 😀 😀

sonica
8. led 2009

andy jojo a ted si jeste vem ze oni nemeli moznost znat jestli se jim bude hodit cervena nebo zelena... 😀 😀 😀
no sousedkyni maly je jenom 5 mesicu ale uz ve ctyrech ji musela dat do sportaku, protoze se tam moc mackala a nevesla se na dylku... 😀

katavinka
8. led 2009

petua - 😀 😀 😀 😀 😀

avanka
8. led 2009

Katavinka, u nas v DEME....

avanka
8. led 2009

a pytala som si ich na x1

andy80
8. led 2009

sonica: dneska je možnost znát jestli červenej nebo modrej a já si to nechala u obou jako překvápko a kupovala jsem všechno univerzální. Jo a já mám starou kolekci a přijde mi ta korbička větší. Nevím jestli to tak je, ale zdá se mi, že ano. Mě se ty nový barevný kolekce moc nelíbili.

sonica
8. led 2009

no andy ja sice vim... ale kocarek jsem stejne koupila v kavovy barvicce... 😀 proste se mi nejvic libil hraskovej a pak tento a vyhral kavovej, protoze jsem videla jak na ty oranzovy a hraskovy sedaji ty male musky, sileneeee 😠 😠 😠

andy80
8. led 2009

soni, jj ta kávová barva je pěkná, ta by se mi i líbila. Mě se nelíbili právě ty kombinace té červené s černou... atd. Koukala jsem ti do alba a tahle barva vypadá dobře.

pavlina05
8. led 2009

Pláštěnku mám neorig. za 179,. a kočárek zelený, je pravda, že v létě tam mušky sedaly 😎
A jinak my máme 7 měsíčního klučíka a až te´d je ve sporťáčku a pohodka 😀

sonica
9. led 2009

andy dekuji, ja jsem sice puvodne sla taky po Xu, ale pak mi v te prodejne, ukazali austina, coz je vlastne to stejne v blede modrem a ukazali ty rozdily a vychytavky a po tom co mam najezdino se sousedcinym Xem tak mi na nem prave hodne tech veci co uz u austina vychytali vadi... takze jsem opravdu moc rada, ze mi poradili a navic rozdil v cene byl skoro pet tisic, a pro me je ted kazda korunka dobra, kdyz jsem na to najednou sama... 😉

brinzulka
9. led 2009

babule...idem sa Vam sem zamiesat...my mame XA cervenocierny od leta 2006..aj ferari je cervene...tak to nebol problem, ze nas chalan ma taky kocik. Sa man to celkom pacilo...Len ten nas je este z kolekcie 2005.

Vanicka nam vydrzala 5mesiacov...potom stale daval hlavu hore...tak sme ho dali do sportoveho do skoro lezatej polohy...tak pozeral na svet...bol babuseny vo fusaku a nanozniku...

Vyreklamovali sme striesku, lebo sa nam suchym zipsom pokazilo pletenie...Kocik mam rada, hlavne ked sa daju odaretovat predne kolesa a mozem s nim tocit hore dolu...Chyba mi na nom brzda...keby sme chceli ist na korcule. Manzel sa hneva na nafukovanie kolies.
Ku sportovemu sme dokupili slnecnik a pladtenku proti dazdu...nie original...ale co tri krat lialo...tak bola super...
Ked bol vasci...mali sme problem, ze v zime sme ho nevedeli cez fusak a madlo dat do kocika...tak chodime bez madla...

Trosku ma mrzi skladanie do auta...kolesa dolu...ale zlozit sa da celkom pekne...Cakame druhe babo..Snad ho este nejaky ten cas vyuzijeme i pre neho...len ked vidim tie nove kombinacie ☹ tak mam pocit, ze to nase vozitko je uz vysluzily kocik.

andy80
9. led 2009

Brinzulka, já ho skládám do auto normálně i s kolama.

Sonica: já jsem pořídila X-lander X3 kombinaci za 8300,-- Kč. Kočárek byl nový. Jen byl vystavený na výstavě kočárků, tak neměl origo krabici, takže oproti normální ceně taky super.

sonica
9. led 2009

andy no ja ho mam i s vajickem za 9600 proste spokojenost.bizu austin nema nafukovaci,ale tvrzeny kolecka.a sklada se kapanek jinak tak ty kolecka nemusis sundavat.kuk do albicka.

andy80
9. led 2009

Soni, to je právě to co mi na Austinu nejvíc vadí. Nenafukovací kolečka. Já jsem na syna měla hluboký kočár s tvrzenýma kolečkama a v zimě to byla katastrofa, nemluvě o tom, že do lesa fakt nee. My hodně lítáme po lesích a v terénu, tak jsem potřebovala velká nafukovací kola a to splňoval nejvíc X3 nebo XA, ale u XA byla ta cena někde jinde, než jsem byla ochotná za kočárek zaplatit.

andy80
9. led 2009

jo a autosedačku jsem dokoupila neoriginální za 1200, takže mě vyšel celý komplet na 9500 takže taky o.k.

andy80
9. led 2009

hele, teď koukám do toho alba, to se musí při skládání vždycky sundat ta sportovní nástavba? Jediný co fakt u Austina oproti X-landerovi oceňuju je možnost dát sportovní nástavbu po i proti směru jízdy

avanka
9. led 2009

Andy nemusi, my mame x1 a zlozime ho uplne v pohode....
ta otocna rucka chyba aj mne, ale len preto, ze Luky ma este len 6,5 mesiaca, na jar a v lete urcite uz nebude chciet vidiet na mna, ale na svet, takze pohoda....a cez okienko ho krasne vidim, ci spinka alebo nie

sonica
9. led 2009

no andy asi jak ktere, me je primo ja ty nase vymoly doporucila a skusili jsme ho se sousedkou a malou a supr... 😉
no a ja to mam i s original vajickem a musim rict, ze ta manipulace daleko snadnejsi a pohodlnejsi...
avi tady otacis korbicku ne rukovet, ale vysledek je stejny... me na Xu vadilo ze na prcka pak vubec nevidim... 😖

katavinka
9. led 2009

avanka, a dá sa z tej Demy objednať aj cez net?

andy80
9. led 2009

avanka: vím, že u x-landera se nemusí sundavat sportovní nástavba při skládání, ale u toho austina to vypadá podle té fotky, že ano. Já mám X3 taky ho skládám v pohodě.

sonica
9. led 2009

andy, ale n rozdil od Xu, ta sportovni nastavba jde uplne snadno jednoduse sundat, i hluboka korbicka se sundava snadneji, celkove mi prijde skladani jednodussi... 😅

andy80
9. led 2009

hm, to by se mě nechtělo při každém skládání sundavat sporťák, navíc si myslím, že to tomu kočárku moc neprospívá. Jinak s korbičkou jsem neměla při sundavání problém. Jen se to vycvaklo a vytáhlo. Ale to je šumák, každá budeme chválit ten svůj a o tom to je. Každé vyhovuje něco jiného a proto je taky na trhu tolik druhů kočárů no ne?

brinzulka
10. led 2009

Poziciavame si od svokra auto daevo a ma nenormalne maly kufor... je problem tam vobec dostat 2 cestovne tasky...a aj kocik...

bertica.h
13. led 2009

prosím Vás..včera sme boli pozerať Implast bolder a bol tam aj X lander XA..fakt krásny..pri prvej dcére sme mali XT a boli sme spokojní..no a včera sa mi ten Implast zdal nejaký veľký..tak som ho porovnávala s X landrom a bola som uplne v šoku..ked som ho premerala a mal šírku 66cm..všade píšu,že XA má 68cm..u nás tie 2cm robia veľa..lebo by sa nevošiel do výtahu..nechcelo by sa Vám niektorej premerať X lander XA? 😅 😅 Kolko má cm?prečo by písali všade 68 ked by mal menej?
Ďakujeeeem 😵

mima22
13. led 2009

ahojte,mate nejaky problem s tymto kocikom ked s nim idete do autobusu cez dvere?kolko je sirka zadnych kolies?

kikimaruska
13. led 2009

Ahojky. Tak pro ty z vás, co jsme se bavili o neoriginálních pláštěnkách na sporták. Máme tuhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13867149&tab=6 , tu základní Aluspacer 1 a plně vyhovuje. Vejde se pod ní i taška (to jsem ráda)...a okénko se dá pěkně přivřít rukou, nebo se tam dá ta vnitřní černá clona na boudičce, anebo jsem uvažovala i o tom, že to jednoduše něčím secvaknu...ale nejspíš to nechám jak je, je to malý otvor a koupila jsem ještě jednu skvělou věc: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16468349&ta... zatm se mi osvědčila...škoda že jsem ji nekoupila dřív a nepoužívala i na korbičku 😉

kikimaruska
13. led 2009

šířka zadních kol je: 64 cm...ale, když připočítáš ty středy kol-oni jsou jakoby víc vystouplé do prostoru, je to opravdu 68 cm! A jinak já měla Bolder, do výtahu -běžného, ne malého jsem se NEVEŠLA, s x-landerem do stejného výtahu se vejdu, ale dřu právě ty středy těch kol...takže je mám odřené...ale najedu tam (naštěstí neužívám výtah často, jen když jdu ke kamarádce). Do malinkého výtahu u další kamarádky se i s x-landerem nevejdu-ty zadní kolaaa... 🙄 ...ale mám i náhradní Trend line Rider, jezdím s ním, protože malý nesedí a nevejde se s fusakem už do korby, je obrovskej-ložná plocha 103 cm...a vejde se i do toho nejmenšího výtahu....vše to dělá rozchod kol, je zbytečně velký vzadu...podle mě