Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

blcha
18. srp 2008

tara aj moja malinka je v breznu mame xlander a1 a pouzivame len sportak do korbicky by sa v zime urcite nevosla tak myslim ze ti bude stacit sportak

agness02
18. srp 2008

ahoj tara taky máme březnový mimi a s korbičkou pomalu končíme 😅 a v čem jste vozili doteď? určitě ti bude stačit jen sporťák, korbička je teď už zbytečná

majenka
18. srp 2008

Tara: určitě jen sporťáček...já už vozím v něm-v zimě by vůbec nebyla šance tam malou s fusakem narvat 😀

Nevím, zda už jste to tady psaly, ale mě u sporťáku děsně štve (model XT) okénko na stříšce, které není zavírací!!! To snad vymyslel...pořád jezdíme s přišpendlenou plenkou na střeše jak blázni, protože sluníčko svítí malé rovnou do obličeje, když spinká!!! Jinak jsem spokojená...ale to okno je příšerné 😀 . Závistivě pokukuji po kočárcích, které mají možnost okénko zavřít...

agness02
18. srp 2008

majenka my máme XA a tam je to taky, sice sporťák ještě nepoužíváme, ale už jsem to viděla u kámošky a ta taky nadávala jak špaček 😀 uvidím až to vyzkouším, ale já používám ještě sluneční clonu, tak to třeba půjde zakrýt

blcha
18. srp 2008

aj na x1 to mame a este my vadi ze sa neda prehadzovat ta rucka a ked svieti slnko tak musim kocarek taha za sebou ako blazon ale inak som spokojna

majenka
18. srp 2008

Agness, my máme slunečník, ale ten tam nedosáhne...a při tom by přece vůbec nebyl žádný problém, našít třeba zevnitř kus látky a dát tam patentku na zapnutí...no nic, je vidět, že mě to fakt rozčiluje 😀 😅

tara78
18. srp 2008

Děkuji moc za odpovědi. Asi koupím teda jen ten sporťák. A ještě jeden blbý dotaz. Nebude jí (mám dcerku) tam v tom sporťáku zima 😕 ?
agness02 do teď jsem jezdila ve starším kočárku HOCO Big Foot (mám už druhé dítko), ale jednou jsem povozila kamarádce kočár a zamilovala jsem se do těch aretovacích koleček. Já je nemám. Je to tak lehká manipulace 🙂 .

agness02
18. srp 2008

tara jo u nás to byla taky láska na první pohled 😀 na zimu dám fusak a pořádně zavleču, spoustu dětí tak jezdí a taky jim není zima

agness02
18. srp 2008

jo a my už se teda do sporťáku moc těšíme, Dominiček v korbičce nic nevidí a už ho to tam dlouho bavit nebude a navíc se tam za chvilku nevejde 😀 😀 😀

majenka
18. srp 2008

Přesně tak, v zimě bude mít fusak (máme Emitex)+případně deku+nánožník...

tara78
18. srp 2008

Koukla jsem na vaše fotečky, snad se nezlobíte. Máte moc krásné dětičky. Pokusím se potom také nějaké přidat 🙂

agness02
18. srp 2008

fotečky jsou na koukání 😉 , pak se ozvi, jaký jsi vybrala, čauky

tara78
18. srp 2008

🙂 😉 🙂
Líbí se mi ten červený a nebo ten graphite (ten se ale nelíbí mé drahé polovočce ☹ )
Přeji všem dobrou noc 🙂

prada
19. srp 2008

My jezdíme ve sporťáku od března(ne proto, že by se malá do korbičky nevlezla, ale proto, že se začínala zvedat a já měla strach,aby nevypadla a taky neviděla ven).

Taro, být Tebou tak korbičku nekupuju určitě.

agness02
19. srp 2008

mimichodem, teď jsem koukla do návodu na korbičku a tam udávají maximální hmotnost dítěte 9 kg 😨

minea
19. srp 2008

Tak už dva týdny jezdím s XA a musím říct, že jsem spokojená. Kočárek je skvěle ovladatelný (ty přední kolečka fakt dělají divy) a miminu to v něm sluší. Vytknula bych mu snad jen to polohování zádíček - nevím, jestli jsem takový nemehlo, ale strašně špatně se mi opěrka zvedá nahoru, je na to potřeba síla a vždycky si u toho zlámu prsty 😝 . Taky to okýnko, co se nedá zatáhnout, to je věc nedomyšlená... Dělám to tak, že přes něj přehodím víko od X-bagu, aspoň trochu to pomůže. A protože výrobce dodá slunečník až koncem léta, už taky zvládám vodit kočárek v protisměru 🙂. No a ta pláštěnka, ale o tý už jsem psala výš. Jinak jsem ale spokojená, fakt jo 🙂 .

minea
19. srp 2008

Holky, mám takovou hloupou otázku. Jak se to dělá v zimě s miminem, co už začíná chodit? Když si představím, že ji nacpu do fusaku a do nánožníku a venku budu chtít, aby udělala pár krůčků, jak se to dělá? Dáváte do fusaku dítě v botách? Nebo se nasazujou až když se fusak rozepne a pak se zase sundají?

jituska
19. srp 2008

Náš malý měl v zimě tak rok a čtyři měsíce a taky jsem nevěděla, jak to udělat, aby chodil, dávat mu boty a sundávat. Většinou v kočárku spal, tak to bylo vyřešený. A když jsme jeli ven, tak jsem boty zabalila do tašky a když chtěl ven, jakože nechtěl a já ho chtěla unavit, tak jsem mu boty nasadila a do kočáru už ho nedala, pěkně capkal pěšky. Jinak vím, že známá tam holčičku strčila i s botama a nebo pak mě napadlo, dát nějaké nepromokové návleky a nebo nějaké větší fusakle po tátovi 🙂 Letos to budeme mít horší, malému budou dva, takže to jen tak sám nedojde, takže bude pořád lízt z kočáru dolů a nahoru a vybavila jsem se starým fusakem, ještě po mně 😀 , tak aspoň něco.

jituska
19. srp 2008

Nio a ten nánožník je naštěstí rozepínatelný a fusak taky, takže to jde lehce ho vyndat z kočárku.

prada
20. srp 2008

Já určo dám do fusaku i s botama. Máme ten od emitexu a ten spodek kde jsou boty je omyvatelný, takže jednou za čas to budu prát. To bych se z toho zbláznila, kdybych pořád nasazovala a zouvala boty 😉

jaku
20. srp 2008

Minea já taky doufám, že to budu řešit tak, že malej bude mít botičky a fusak budu prát.
S tím polohováním zádíček souhlasím, to je náročný. Zvlášť když tam mám tašku a nechci ji sundávat. Zatím polohujeme, ale doufám, že až malej bude sedět úplně v pohodě sám tak snad si to napolohuju do sedu nastálo a na vyspání mu to sklopím do lehu, teď mu to chvíli zvedám do polosedu, chvíli do lehu - chce vidět ven, tak polosedí, ale nenechávám ho tak dlouho. Tak si pěkně zaposiluju a občas zanadávám. Je to nějak nedomyšlený.

tara78
21. srp 2008

Ahoj,
tak už jsem také šťastnou majitelkou x-landeru. Jezdí se s ním moc dobře. A Terce se v něm také líbí. Mám barvu červenou, tak snad hned nevybledne.

agness02
21. srp 2008

tara78 - gratuluji a přeji mnoho šťastných kilometrů 😀

tara78
21. srp 2008

Děkuji 🙂
Také jsem konečně dala nějaké fotečky do alba.

agness02
21. srp 2008

dnes jsem dala dohromady sporťák a zítra poprvé vyrazíme, tak jsem zvědavá, jak bude malej koukat ven 😉

nellynka
22. srp 2008

Ahojte baby,

mi cakame mimi niekedy na prelome rokov 2008/2009 a chcela by som si kupit kocik X lander XA najlepsie farba green. Cize ak niektora ho chcete predat (hlboky aj sportovy, a ak by ste mali aj autosedacku k tomu - ak nie nevadi) tak mi poslite svoje ponuky na IP alebo na mail nellynka@centrum.sk. Dakujem.

vodry
22. srp 2008

Ahoj, také vlastním kočárek x-lander XA a jsem s ním celkem spokojená. Co mi na něm vadí je, že se po krátké době, proležela matrace v korbičce. Nevím,možná má náš Filípek moc velkou a těžkou hlavu 🙂 Musela jsem mu stále matraci otáčet a pod ni ještě dát deku, aby neležel moc na tvrdým. Máme zelenou barvu, takže s sebou vozíme také spoustu broučků,které tahle barvička moc láká. Teď už jezdíme ve sporťáku. Tady je opravdu špatně řešené to okýnko na stříšce, když dítě spí, tak mu svítí do očí. Jinak se v něm malýmu moc líbí. Hlavně, že může koukat ven.Je pravda, že tady u nás, jich jezdí dost. Je to hodně oblíbený kočárek.Jen jsem zvědavá, jak nám to půjde se sporťákem v zimě.Snad se do něj vejdeme i s fusakem. Jinak se mi tenhle kočárek pořád líbí 😵

martina48
29. srp 2008

ifka.k.....supeeeer rada 😀 😀 😀 ....rozpárala som to a už sedíme v úplnom sede 😀 😀 😀 😀 😎

jandalinka
2. zář 2008

ahoj.tak my máme už týden koupený použitý kočárek X-lander XA a je supr,o hodně lehoučký a krásně se s ní jede,jen mě tak napadá,jak to udělám v zimě,když dám do nánožníku fusak a jak malé dám pásy na ramínka,když fusak nemá na to otvory?! ☹ Nemá někdo s tímto zkušenost?!

luca30
2. zář 2008

Ahojky jadlinko, chtěla jsem se zeptat Vy teĎ jezdíte se sporťákem?? asi jo že?? Jak řešíš tu průhlednou slídu ve stříšce, aby miminku nesvítilo do očí? A jakou barvu máte, mě se hrozně líbí ta tyrkysová kolkce 2008, mimi čekáme v lednu, tak snad se do korbičky i s fusakem vlezeme. Děkuji za Tvé jakékoliv poznatky.