Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

akcull
17. bře 2010

holky, k těm korbičkám, já měla x-landera kolekci 2008, korbička měla jen 72 cm a šířku tak okolo 32 cm, vešli jsme se do ní i s fusakem do 6. měsíce, ale bylo to fakt už hodně nafest☹ ale třeba nové kolekce mají tu korbičku větší...🙂

katka82
17. bře 2010

Ahoj tak my máme taky X-Landera a stále jezdíme v korbičce 😉 a to je malej pořádnej kus chlapa 😀má pomalu 9 měcíců a 73 cm a 9 kilo 😉 máme teda fusak od Emitex a ten je krásně tenounkej,ale teplej 🙂 takže se dá v korbičce mimčo odvozit docela douho 😉

ludva
17. bře 2010

Korbička 09 má déku 75cm a šířku 34cm.
Nová kolekce nevím.

elixia
17. bře 2010

tak to uz znie lepsie.. 😀

pavlina05
19. bře 2010

Holky, my máme XA 2008 a korbičky vážně malá,ale s fusakem do 7 m v poho,pak sporťák od ledna 😉

collette
20. bře 2010

Ahoj děvčata,

tak jsme dnes byli na té výstavě. Hlásím rozměry:

Korbička: délka 74, šířka u hlavičky 31, v nožičkách 33.

Sedačka u XT - měřeno pod vložkou
šířky: A) za zadečkem 31, B) v místě kde se sedačka začíná opět zužovat a také začíná plastová ochrana prosti ušpinění 34, respektive 45 (kraj je tam mírně zvedlý), C) konec sedačky u nožiček 18
délky: od A do B 20, od B do C 16, záda 46

X-run tam neměli, ten bude až v létě (měli tam jen letošní kolekci).

Ptala jsem se na tu otočnou sedačku a asi došlo k nějakému šumu. V tom odkazu, který uváděla aktakk se ta paní spletla nebo mate. Otočná sedačka pro XA v plánu není. Otočnou sedačku mají nově XV a XQ (to je XA vcelku podobné), přičemž letošní kolekce těchto kočárků opravdu bude až v létě.

Jakž takž popsaný je tady
http://x-lander.cz/x_zobraz_vyrobek.php?obr_id=...

Ale ať jsem dělala, co jsem dělala, obrázek s otočenou sedačkou jsem prostě nenašla a je zvláštní, že ta otočná sedačka není zmíněna ani přímo na stránkách X-lander Polsko ☹

Co mě ovšem nadchlo, je nové zazipování stříšky, které umožňuje hlubší stažení stříšky kvůli sluníčku/větru 😵

collette
20. bře 2010

Jo, to zazipování mají všechny typy 🙂

elixia
20. bře 2010

collette dakujeme 🙂

lienkam
21. bře 2010

ahojte baby,
chcela by som sa spytat tych dievcat, ktore maju kocik X LANDER XA 2009 zelenej farby. Velmi sa mi paci tento kocik a rada by som si ho kupila, ale nemala som moznost ho vidiet v tejto farbe nazivo (a asi ani nebudem, kedze som na rizikovom). Mozete mi povedat aky je to odtien zelenej? Na strankach predajcov je taka krasna zelena, skoro by som povedala pistaciovo zelena, ale v bazaroch, teda na skutocnych fotkach bol taky kriklavo zeleny. ☹ a to by som nerada taky..

prikladam linky:
http://www.kocikovo.sk/product/x-lander-xa-vani... - toto je ten pekny odtien
http://www.minibazar.sk/kocik-X-lander-XA-id159857 -toto je ten nepekny odtien zelenej

Mozete mi poradit niekto? Vdaka

collette
21. bře 2010

lienkam - ono záleží na tom, jak máš zkalibrovaný monitor, jak byl nastavený foťák, jak byly fotky upravované, ale obávám se, že je to spíš ta křiklavější. Tlumené barvy má letošní kolekce, zelená je Jungle, tam by se o pistácii dalo mluvit...

Nebo se s barvou 2009 mýlím, děvčata? Tu 2010 mám čerstvě v hlavě, ale tou 2009 si nejsem úplně jistá...

lienkam
21. bře 2010

collette, to mi je jasne, ze to aj od toho zavisi, ale tiez som sa obavala, ze ta realnejsia varianta bude kriklavejsia 😒 ..tak dik za info

gabika82
21. bře 2010

lienkam ... ja som ho v obchode videla a je to skor ta kriklava zelena ...

lienkam
21. bře 2010

gabika82, ach jo, tak to asi vyriesim bud oranzovym x landerom alebo inym zelenym kocikom 😉 vdaka

robin154
23. bře 2010

Holky, kdo máte x lander xa 2008, taky vám rezavějí zadní kola? Docela mě to štve 😒

jaru30
23. bře 2010

Lienkam, ten zelený z nové kolekce je mooooc pěkný!!! 🙂 Váhala jsem mezi ním a tou hnědo oranžovou barvičkou. No, nakonec vyhrála tahle oranžáda (mám ho v albu), ale byl to boj 😀

majka79
23. bře 2010

ahoj robin154 zadní kola starších kolekcí opravdu dost rezaví a dokonce i ta přední alespoň mě to tvrdila paní v obchodě s kočárky že se musí hodně opečovávat já na ně ale zase nedám dopustit nová kola 2009 i 2010 sice rezavět nemohou ale mě se třeba vůbec nelíbí a tak je máme doma ve skříni a asi je prodám někde na MMB a jezdíme s těmi klasickými zatím teda nerezaví ale je fakt že je manža stříká nějakým sprejem

mia1111
23. bře 2010

majka79, chcem sa ťa opýtať, kolesá 2009 sú rovnako veľké ako napr.kolesá 2008? Ja mám podvozok 2008, korbičku 2009, kolesá sú super, zatiaľ nehrdzavejú, v zime sa mi s nimi super jazdilo, ale napr. na leto by som možno uvítala hladký dezén, tak sa ťa chcem opýtať, či nevieš, či sú rovnaké a či sa dajú niekde kúpiť. Dík

robin154
23. bře 2010

Majka a čím to manžel stříká? Taky js,em to mohla nastříkat hned, teď už to asi nepomůže, ale mě to vůbec nenapadlo. Měla jsem před tím inglesinu a ta byla ok.,

majka79
24. bře 2010

ahoj mia kolečka se dají vyměnit jsou stejná sama mám x-l XA 2010 měl hladká kola s disky a přes zimu jsme jezdíli a jezdíme i teď s koly 2008 s drátěnými výplety, nevím zda se dají koupit nová hladká kola doplňky starších kolekcí mají v babypointu
pokud bys měla zájem o kola z 2010 máme je doma uložená ve skříni a jezdili jsme s nimi pouze jeden týden budu je prodávat jen čekám až budeme mít foťák doma (půjčili jsme ho bratrovi na hory) nafotím je a budu je prodávat na MMB

majka79
24. bře 2010

robin až se manžel vrátí z práce zjistím to a napíšu

mia1111
24. bře 2010

majka79: skúsim zohnať koliečka tu na Slovensku, ak sa mi to nepodarí, tak by som kúpila tie od teba... 🙂

majka79
24. bře 2010

robin:sperj se jmenuje Concor
mia1111: zkus se zeptat dovozce X-landerů u Vás na Slovensku, tady v Čechách je to Babypoint

mori
24. bře 2010

Někomu se možná hodí toto info:

Máme taky kočár X-Lander XA 2006 a byli jsme s ním nadmíru spokojeni 🙂 proto jsme si ho schovali pro případné druhé dítko. Teď jsem tedy podruhé těhotná a kočár máme po prvním mimču. Chtěla jsem ho dát trošku dokupy (né že by s ním něco bylo to ne) jako promazat, dotáhnout a pod. - prostě aby byl připavený na další jezdění. Tak jsme se obrátili na prodejnu kde jsme ho kupovali, ti nám ho dopravili do Babypointu na pozáruční servis (výhoda že jsme ho nemuseli balit a posílat např. Českou poštou). Měli ho tam týden a už je zas zpátky na prodejně, tak si ho zítra jedem vyzvednout 😵.
Tak pak písnu jak to dopadlo, zda jsme něco platili a tak .. třeba by to bylo dobré i před tím, než ho někomu prodáte, páč po nás chtěli samozřejmě účtenku, i když bylo po záruce.

anieanne
25. bře 2010

Ahoj,
jak dlouho jste měly prcky v hluboké korbě ? Čekáme chlapečka na přelom srpna a září, a tuším, že ho tam moc dlouho mít nebudu - na zimu už bude větší, plus fusak.. Takže počítám s tím, že půjde brzy do sporťáku. Ale ten se prý dá dát skoro až do lehu, tak snad to nebude problém.. Měl jste to někdo podobně ?

akcull
30. bře 2010

Ahoj,
dneska jsem narazila na tenhle kočárek
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/27782-koc...
je dost podobný x landeru XA, ale zdá semi takovej propracovanější a mají víc barviček, neviděli jste ho někdo náhodou na tom veletrhu v reálu?

anieanne, naše malá vydržela v hluboké korbě i fusakem do šestého měsíce. Narodila se v srpnu.

misicka85
30. bře 2010

anieanne - já jsem Adélku dávala do sporťáku nějak kolem 4-5m. Do korby se sice vlezla v pohodě ale už tam nechtěla ležet,neviděla ven. Tak šla do sporťáku a byla spokojená. Jde dát skoro úplně do lehu takže v tom nevidím problém 😉 Akorát když dost foukalo tak jsem nahodila pláštěnku,přeci jen ten sporťák je víc takový otevřený..

glumy
30. bře 2010

anieanne, syn se narodil v breznu a v lete uz se nam do korbicky nevesel. Ale nechci te strasit, on je docela velky, v roce mel ted 83cm 🙂

lumixii
31. bře 2010

Hoolky a maminky, nevíte náhodou, kde by se nechal sehnat polstr na x lander xa, myslím jako ten sporták.. boudička, nánožník a polstr? Nebo nevíte kdo by ho prodával? Na barvě mi nezáleží.

lumixii
31. bře 2010

a ještě jednu prosbu mám, jsem tady četla o mamince z MMB že šije pásek dozádu kvůli tomu, aby šlo polohování zádíček
do úplého sedu, jenže ted to nemůžu najít. Bud jsem múplně slepá nebo už vážně nevím.
Nemohli by jste mi poradit na které té stránce ten odkaz na ní je, a nebo přímo na ní nějaký mail. Děkuji moc

mia1111
1. dub 2010

lumixii - tá pani má tu na koníkovi nick ve24, pošlite jej internú poštu, alebo mail: ve24@seznam.cz
Je z ČR, takže u vás nebude žiadny problém.