Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

cate
12. bře 2011

@kejtty tak potom isto nebudem mat co lutovat 🙂. Ooo to vazne? Strieborna? Potom sa uz veeelmi tesim 🙂). Zatial Ti dakujem velmi pekne.

misullka20
18. bře 2011

ahoj holky, taky máme zálusk na X-lander, myslím že je perfektní, akorád mě teda štve že ho má každý.. ale chci se zeptat do kolika dítko vaše bylo v hluboké korbě ? 😉

kiya
18. bře 2011

@misullka20 mam xt a mala tam bola do 6 mesiacov, ale kludne by este mohla byt, ale ja som uz vymenila za sportak (dovody pisem vyssie) a mestila sa mi tam kludne s kaiserom (fusak) kombineza, a este mala aj capicu s brmbolcom :D a dcerka je velka presne ako ma byt.. ani velka a ani mala... takze ak budes ale nebudes.. mas totiz presne termin v den, kedy sa narodila moja dcerka, teda ona o den skor.... takze ako pisem, to gro bude asi aj s fusakom, neni sa treba bat, kludne sa mesti... nas fusak je totiz v celku, takze ho mala este aj pri nozickach trosku naskrcany...

lukra
19. bře 2011

@timea100 Ahoj, aj mne veru praskla, riesime tam dat nieco ako kozenku, co sa dava na volant v aute.

lukra
20. bře 2011

Ahojte, vie mi niekto poradit ako zistim rok vyroby kocika x lander? dakujem moc

cate
22. bře 2011

@kejtty Ahoj kejtty, tak kocik uz mame je naozaj pekny 🙂)) farba je super len rucku by som k mojej vyske prijala o nieco vyssie polozenu, ale tak zvyknem si 😀 . Chcela by som sa Ta este spytat. Ja mam XT a zda sa mi, ze to predne koliecko sa tazsie otaca. Teda je to dost pracne. Myslela som ze ho budem vediet ovladat aj jednou rukou ale zial to nejde. Neviem Ty mas ktory typ? Mozes ho ovladat aj jednou rukou? V predajni nam kolieska premazali ale je to aj tak tazko ovladatelne ☹.

cate
22. bře 2011

@tina_22 ahoj tina skutocne Ti ide ovladanie kocika jednou rukou? Ja mam XT. Dnes sme s nim boli prvykrat vonku ale ovladanie je dost tazke. A jednou rukou to isto nejde. Teraz neviem ci je to tym, ze je este novy alebo neviem ☹ .

poludnica99
22. bře 2011

@cate Ahoj, ja mam tiez xt, zo zaciatku sa mi ovladal vyborne, ale asi po mesiaci mi zacali predne koliesko zasekavat a taha bud do jednej alebo do druhej strany, a v obchode nam povedali, ze ho treba namazat, no nejako to nezabralo ☹

lumixii
23. bře 2011

@lukra myslíš jaká je to kolekce?

lukra
23. bře 2011

@lumixii ano, nakolko som kupila zanovny. Mala som kombinovany a ten mi od vyroby bocik nalavo, co ma dost stvalo. Bol sice stabilny ale tazko sa otacal. Keby to bola kolekcia 08, asi tazko by mal zaruku, nie? Mne tvrdila predavajuca, ze ma, ale samozrejme nedoniesla. 🤐 .

lukra
23. bře 2011

@cate Ahoj, chcela som len, ze svagrina si tiez kupila Xt. Mne sa s nim tazko ovladalo. To predne koleso sa tak zastavi na jednej polohe a treba mu pomoct zapretim sa do rucky, ci pootocenim...
Preto som radsej zvolila stvorkolesovy Xlander. Ale skoda, ze nie je trochu odpruzeny. Mala bola po prechode z kombinovaneho k. nepokojna, tak som jej dala malu podusku pod hlavicku, aby ju tak nenatriasalo po hrbolatych cestach.

kiya
23. bře 2011

@cate kocik ti pojde tazko kym neprejdes na sportak, (ak si uz nepresla) potom sa to troska zlepsi, ale len troska... mne tak po pol hodine s nim trpnu ruky... mazat kolecko nepomoze, mam vyskusane rozne mazadla, mazal som aj zadne kolecka a zistila som, ze sa tam trie umelina o umelinu, az su tam ryhy, tiez je to uz namazane, ide to sice lahsie do predu ale tocit s nim je zazitok stale, predne koleso proste chyti smer a niekedy mam co robit aby som ho stocila spat... a ked prsi, leda ak s prsiplastom aby som sla, lebo dazdnik a soferovanie s jednou rukou je takmer nadludsky vykon...

tina_22
23. bře 2011

@cate Ahoj, ano úplne v pohode-často ideme tak, že malého mám na rukácha kočík tlačím 😀 Alebo keď mám dáždnik. Ale my máme xa, 4 kolesá, možno je to tým. Ale je pravda, že sú to ťažšie kočíky, pevné, ale určite nie nejalé veľke hebedá, ktoré sa ťažko ovládajú, aspon ten náš 😉

kejtty
23. bře 2011

nas XA ide tiez lahucko, niekedy aj sam, a to sa v nom vozi uz 12kg naklad 😀

lumixii
23. bře 2011

@lukra samozřejmě i dnes občas ještě narazíš, že kolekci 2008 má ještě někdo na skladě a vyprodává ji. Ale pokud byl kočárek kupován v roce 2008 tak o záruce nemůže být ani řeč.
Lidi, co z prodej kočárku chtějí vytřískat co nejvíce tak opravdu prodávají a nabízejí např. kolekci 2009 a když pošlou fotku, tak zjistíš, že je to kočárek 2007. Tak to mi zůstává rozum stát. Nejhorší je, když se v těch rozdílech člověk nevyzná a myslí si, jak kupuje téměř nový kočárek a ve finále zjistíš, že ho máš už 2 roky starej. Jinak rozdíly jsem ti písla do IP 🙂

mkr
23. bře 2011

@misullka20 jestli se ti líbí x-lander, tak mrkni v obchodě na nové kolekce, protože mají na boudičce zip a tím si tu boudičku a dost zvětšíš, moc se mi to líbilo, když jsem to viděla, ale nevím, jak je to u loňský kolekce

misullka20
23. bře 2011

@mkr jj děkuji... 🙂

lumixii
23. bře 2011

@mkr tato rozepínací boudička je už od kolekce 2009 😉 🙂

kopa
23. bře 2011

Ahoj holky 🙂
mám taky x lander XA 2010 a malému je 5 měsíců a už se do korby nevejde. 😖 chtěla jsem se zeptat jak se dá zvětšit ta korba?? 😅 já jsem na to koukala a nikde nic není 😅

tina_22
23. bře 2011

@lukra Rok výroby kočíka sa dá zistíť podľa tej rozopínacej striešky-ako už písali dievčatá-od2009 sa dá rozopnúť a stiahnuť nižšie a podľa koliesok-2008 má kolesá vyplnené tenkými drotikmi-či ako to nazvať. ako na bicykli 😀 a 2009 sú plné, taká hrubá výplň. Takže asi tak nejak 😉

tina_22
23. bře 2011

@kopa Korba, teda hlboká vanička sa zväčšiť nedá. 😉 Je pevná

kopa
23. bře 2011

@tina_22 tak jste mysleli sporták? 😅

tina_22
23. bře 2011

@kopa Ahaaa, ty myslíš asi tú striešku, čo sa tu spomína. To na strieške šporťáku je zips, ktorý keď rozopneš, tak sa dá strieška stiahnuť dole, viac zakryje dieťatko, nefúka mu dovnútra

cate
23. bře 2011

@poludnica99 Ahoj, jaj tak to sa fakt "tesim" ☹. Ja som sa dnes pokusila premazat koliecka WD40-kou tak, ze to skoro tieklo 🙂 ale nepomohlo ☹

cate
23. bře 2011

@kiya Jaaaaaaj cele zle ☹, asi viem o com hovoris, ja ho mam v zabehu druhy den a moc ma to netesi. Hm no budem si musiet zvyknut ☹. Novy kocik uz u nas neprichadza do uvahy. Manzel by uz asi skolaboval 😀 😀 😀 😀

@tina_22 Uha tak tlacit a maleho mat na rukach to s xt isto nepojde, iba co by sme sli len rovno ☹

@lukra Mozno keby to viem skor asi by som fakt porozmyslala nad tym xa-ckom ☹

monaberuska1
23. bře 2011

holky mi máme 3kolku a přesně jak jste tu někdo zmiňola, seká se nám to přední kolečko, malé je teda 6 měsíců a museli jsme jí dát do sporťáku, jelikož s enám nevešla už do korby 😖 docela nevýho jak je malý a když jsme měli korbu šlo to kolečko šíleně..pořád se to sekalo.. teď to je o něco lepší, ale pořád se to seká☹ nevíte co stím?? 😕 v záruce není a kuppovala sem to od jedné paní..která mi toto zatajila 🙄 🙄

lukra
24. bře 2011

@tina_22 dakujem tina.

lukra
24. bře 2011

@monaberuska1 ahoj, Tvoja Nikolka je podobne ako moja Lucka. este ju mam vo vanicke, je tam akurat. Vcera sme bolo na 6 mes. poradni ma 68 cm. a dlzka vanicky je cca 75 cm. Kocik mam tiez z druhej ruky, lebo som chcela hlavne sportak- doma mam kombinovany, ale je strasne masivny. Zas v nom vyhoda, vela miesta. 😎 Aku mas kolekciu kocika? Ja zrejme 07-08, co mi vysvetliila lumixii, ta mi to velmi pekne rozpisala. Pani co mi ho predala, tooooooolko veci zatajila, ale inak je v dobrom stave. Ja mam vsak stvorkolku.

mia1111
24. bře 2011

baby, čo máte problém s XT-čkom - neskúšali ste to predné koliečko premazať s WD-40?

tina_22
24. bře 2011

@mia1111 Dobrá rada, ja som mala podobný problém s jedným kolieskom-zasekávalo sa v kolmej polohe a musela som kopnúť do neho,abysa narovnalo späť, manžel premazal WD-čkom a bolo po probléme 😉