Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

mima22
13. led 2009

á do autobusu sa snim zmestitecez dvere?

kikimaruska
14. led 2009

Jo, do autobusu není žádný problém s žádným co jsem měla nebo mám (ale jezdím jen v UL a tam se nastupuje zadními dveřmi), nevím jak by to bylo jinde, ale zadníma dveřma se vejdeš snad do všech běžných busů - jen jsem nejela Karosou...

jasminka
14. led 2009

ja som si objednala z netu cerveny kocik XA, a dnes som ho nahodou videla v predajni a zdal sa mi celkom bordovy..on je fakt uplne bordovy, alebo len nejaky iny typ ??? 😒

denisab32
15. led 2009

jasminka ak sa nejednalo o limitovanú edíciu, ktorá bola pekne červená, ale o klasickú, tak tá je bordová...bohužiaľ fotky robia svoje 😢

qwerta
15. led 2009

Ahoj, chtěla jsem se zepatat, které autosedačky (krom těch x-landerovských) ještě pasují na tento kočárek?

helenkaa
15. led 2009

qwerta, určitě ještě maxi-cosi 😉

andy80
15. led 2009

qwerta: já mám baby relax: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage.... Má stříšku, nánožník a pláštěnku. Hodně jsme jí užili. Nemuseli jsme tahat korbu.

qwerta
15. led 2009

Díky holky, a ty mxi-cosi všechny druhy?

kikimaruska
15. led 2009

My mělu x-car, ale chtěli jsme Maxi cosi, když jsem zjistila, že tam jde (v krámě mě lakovali, že nejde 🙄 ), tak jsme ji hned objednali. My máme Maxi cosi Cabrio (foto v albu, jak vypadá na podvozku)...a byla starší, pasují nové i starší. Ale potřebuješ spec.adapútéry, které jsem nemohla sehnat a samotné jsou šíleně předražené. Ale před tím jsme měli orig. X-car s adaptéry-nová kolekce 2008 a tyto adaptéry na ní šly...takže jsme sedačku x-car prodali bez nich (mamina je nepotřebovala) a užíváme je na Cosinu....jinak na ně jde i Dreami korba od Quinnyho..podle adaptérů...

kikimaruska
15. led 2009

Nevíte někdo, jestli by byl někdo schopný namontovat na kočárek XA ruční brzdu? Ta mi docela chybí, ale to je to jediné. Myslela sem, že třeba nějaký šikovný chlap co dělá do kol by koupil náhradní díly brzdy třeba v cyklistických potřebách a namontoval ji...nějak. Že je pak kočárek neprodejný a bez záruky je mi jasné...ale ta brzda mi fakt chybí a kupovat kvůli tomu kočár, který se mi nezamlouvá v dalších věcech (o ceně ani nemluvím...). Máte s tím některá zkušenost? V krámech mi řekli, že se již několikrát informovali u výrobce a že dodatečné namontování, byt odborně není možné krom toho X-runu ( tato verze se mi nikdy nezamlouvala...) 😖

avanka
16. led 2009

Ahoj, aj mna to zaujimalo na nasej x1, ale bolo nam povedane, ze potom by si uz nikdy nezlozila dolu kolesa a to mi za to nestoji 😝

kikimaruska
16. led 2009

Aha...to by nám zrovna nevadilo, kolečka nesundaváme nikdy dolu a kdyby bylo nutno sundat píchlé kolečko, tatka by si s tím určitě poradil, to odmontovat...když už bude duši měnit či slepovat (má pneuservis)...

avanka
16. led 2009

Tak to ano...my kolesa obcas skladame, ked chodime autom napr. na nakup a mame plne auto..... 🙂
Tak ked mate pneuservis, tak to nie je problem, ci ano???
Aj moj manzel by si na to trufol sam

kikimaruska
16. led 2009

no to nevím, kde sehnat ty náhradní díly a jaké...tatka dělá velká auta,,,to se budem muset optat někde v cyklistice, co asi sehnat 😕

kikimaruska
16. led 2009

A máme to vyřešené, jeden kočárek prodáme-golfáče a pořídili jsme kočár s brzdou...a X-landera necháme u babi a dědy, kde si ho užijeme do sitosti, a nejsou tu takové kopce. 😉

martina48
19. led 2009

ahojte chcem sa spítať,či ste už prali originál prebalovaciu tašku a nakolkátke ?..lebo ja sa ju chystám teraz prvý krát oprať a mám stoho troška obavy 😕 😅

kikimaruska
19. led 2009

já ji neprala nikdy, vždycky mi nějaká ta špína pustila vlhkým hadříkem s trochou mýdla 😉

avanka
20. led 2009

Aj ja by som ju potrebovala oprat, zasla mi zvnutra, ked prsalo....
Maji, tak asi na najnizsej teplote..

tom0526
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dili
20. led 2009

dievcnce chcem sa opytat - ak mate niektora x lander trojku - ako sa sprava vase predne koliesko - lebo mne niekedy ide super a inokedy tak blbne, ze stale musim nadvihovat cely kociar, sa akoby nejako zasekaval - len by som chcela vediet ci je to normalne, alebo mam reklamovat :o)

dakujem za odpoved 😀

zuzpolka
20. led 2009

dili, stači namazat asi 😉
nam to robilo hned od novoty a išiel stale ako keby do jednej strany , namazali sme a je to ok 🙂

mukky
20. led 2009

ahojte,sestra si kupila vcera tento kocik v Presove,ale neviem presne nazov..je trojkolka a je oranzovy..mali aj cierny,modry a zeleny...Ste spokojne?Stal 9.ooosk,sportova cast,ma vacsie kolieska,bola s nim aj dnes v terene v snehu,jej sa velmi pozdava a nahovara ma tiez nanho alebo podobny Cam...Osobne som ho este nevidela..len ci sa mi zmesti do vytahu,byvam celkom hore 🙂 asi poslem manzela zmeriat vytah...nemate niekto nanho link aby som tam okukala aj rozmery..dakujem..akurat som stihla precitat ze na tie svetle farby sadaju musky no ale v ciernom by asi bolo horuco nie...

avanka
21. led 2009

mukky

http://www.x-lander.cz/x_uvodp_n.htm, pozri, to je on....musky sadaju iba na tu oranzovu a zelenu, ja ho mam v bordovej a pohoda

mukky
21. led 2009

avanka dakujem pekne,ano je to urcite tento..paci sa mi ta limitovana seria len ci je cerveny ci bordovy??Inac vraj cerveny je v skutocnosti bordovy...to so tu precitala niekde narychlo...mam chlapceka tak bordo asi nie a ten tirkisovy je vraj tmavo modry 😒 ako dlho ho mas...komplet ci sportovu cast a kolko stal..ak mas cas a chut napis mi prosim Tvoje pozitiva a negativa....maly sa mi uz nezmesti do vanicky mojho kocika a zmesti sa Ti do vytahu a ak napr maly bude mat 2rocky a normal vahu 😀 zmesti sa mi aj v zime tam?????.......... Maminy a vy ake skusenosti??Dakujem

denisab32
21. led 2009

mukky limitovana séria je pekná červená, bordová je tá "klasická", tyrkysová je pekná tyrkysová, čiže bledučkomodrá

sharon2
21. led 2009

kikimaruska......kamarádka sehnala cykloservis, kde jí tu ruční brzdu namontovali - má X1. Já mám XA a taky se snažím někoho sehnat. V jednom cykloservisu mi pán řekl že by to i udělal, ale neví, jak by tam tu brzdu přichytil, není tam na to asi místo. Prý mám zjistit, jak to vyřešili u té kamošky 😉 Tak prý je to kotoučová brzda a něco nechali udělat u soustružníka,ale nevěděla co ☹ Takže mi moc nepomohla..... a já tobě taky ne ☹

kikimaruska
21. led 2009

sharon2: ale díky moc, snaha se cení 😉

dili
21. led 2009

zuzpolka - dakujem za radu, pri zaaretzovani kolesa, cize napevno mi tiez ide akoby do jednej strany, tak skusime namazat a uvidime - tiez od nova to robi, len niekedy tak inokedy fajn...

mukky - ja ho mam sice len kratko, ale som spokojna a neviem ci by som menila za iny... myslim ze mam ako jeden z mala natolko velku sportovu cast, ze nam tam babenka vojdu bez problemov aj v zime s fusakom :o) aj vacsie... 😀

mukky
21. led 2009

dievcata dakujem....ale kludne este nejake sa mozte podelit so skusenostami..apropo mate niektora cez internet objednany...ja sa to bojim risknut....aj koli reklamacke pripadnej..ved 9.tis je uz nejaky peniaz...vlastne gros....vlastne eurooooooooooooo 😀

andy80
21. led 2009

mukky: já normálně objednávala přes internet. Vlastně tak objednávám všechno. Reklamace se dělají stejně, jako kdybys nakoupila v kamenném obchodě. A většina internetových obchodů má i kamenné obchody, tak se tam s tím dá přinejhorším i zajet.