Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

palculka
11. dub 2011

@megy2 aj my máme junovčiatko a v oktobri už bol v športiaku lebo vo vaničke už nechcel byt, reval tam ako tur 😀

adija13
11. dub 2011

@ivasad ja som kupila xa v r.2010 sportovu cast a mala som na nej vanicku z roku 2008, tie adaptery su stale tie iste

gilmorka
12. dub 2011

Ahojte. Vedeli by ste mi poradit, mam vajicko Maxi cosi cabriofix, dalo by sa nakliknut na konstrukciu XA 2010 pomocou adapterov, co su na X landerove vajicko? Ze vraj na tie starsie 2009 to islo, mate s tym skusenosti? A nova 2010 je v tomto presne taka ista? Dakujem za kazdu odpoved 🙂

gilmorka
12. dub 2011

@adija13 takze vanicky su kompatibilne, to je super. A na vajicko su ine adapteri? Na zivo som ich este nevidela. Len uvazujem nad X landerom sportakom a do buducna, ci mi bude sediet Maxi cosi na to.

gilmorka
12. dub 2011

A este otazocka. Vedel by mi niekto porovnat XA 2009 a 2010? Zaujima ma sportak,kvalita a dlzka nanoznika,velkost konstrukcie,polohovanie. 2009 sme do kufra dali natesno na centimeter,tak preto.

emita
12. dub 2011

@nikisvord tak to sa mi nezdá. to by museli spraviť úplne iné sedenie na šporťák. na pl stránke majú otočné sedenie iba XQ a XV http://www.x-lander.pl/porownaj_modele

@danka82 áno presne tak tam leží. 2010 to už má myslím iné. s výplňami neporadím, mám 2008

ziarcanka
12. dub 2011

@gilmorka adaptéry na vajíčko sú rovnaké 2008,2009 aj 2010. Ja mám XA 2008 a chcela som kúpiť vajíčko 2010, takže som to bola skúšať v obchode. Nakoniec som kúpila cez net 2009 a všetko sedí

nikisvord
12. dub 2011

@emita ja som volala so zastupcom groupu,a ten vravel ze uz minuly rok mali vyrobit tie otocne xacka,ale ze to ide zistit,ci ti uz zacali vyrabat a da mi vediet..ale tiez o tom pochybujem

ziarcanka
12. dub 2011

@lubik9 Ak zajtra stihnem, tak odfotím a pošlem, ako vyzerá na vajíčku. My sme ju používali len na šporťáku (XA 2008), ale ten už mám odložený, takže toto foto nepridám. Určite to nie je ako originál zabudovaná clona v 2010, ale vzhľadom na možnosti - celkom fajn. Už tu niekto písal, že je určite lepšia ako od emitexu

danka82
13. dub 2011

@emita dakujem za odpoved..tak to som troska sklamana z toho, ze tam ma dieta tak lezat..trosku sa bojim, aby sa jej z toho nekrivila chrbtica 😒

lubik9
13. dub 2011

@ziarcanka ..ja mam tiez 2008 a dufam,ze clonu vyuzijem aj na ten sportiak,ale kedze sa babo narodi v lete,tak ma zaujima aj to vajicko,lebo to som este nevidela,ako to vyzera..tak ti vopred dakujem za foto 😉

ellisabet
13. dub 2011

@lubik9 neviem o akom vajičku ste sa rozpravali, ale tu ti posielam fotku v tom našom
Inak ak by si mala záujem, tak ja akurat tento kočik predavam, takmer vobec sme ho nepoužívali, lebo maly mi od mala nechce byt v kočiku, tak sa nosime skor v manduce

ellisabet
13. dub 2011

@nikisvord neviem, podla mna nie je až tak vysoko, my mame teraz 7 mesiacov, a vyskoko sa mi teda nezdá

lubik9
13. dub 2011

@ellisabet dik za foto,ale ja som chcela foto vajicka so slnecnou clonou spolu..ale nevadi 😉 a ja kocik mam komplet,model 2008 a vajicko tusim 2010 to je 😉

ziarcanka
13. dub 2011

@lubik9 Ahoj, niečo sa mi podarilo odfotiť, ale len na vajíčku, nie na konštrukcii. Keď to naklikneš, budeš mať asi viac možností, ako to uviazať, lebo môžeš o konštrukciu. Ja som tie hlavné pásy uviazala popod vajíčko tak, aby sa dalo aj nakliknúť, aj pripútať do auta, tak dúfam, že ti to bude stačiť. Ak nie, tak ešte napíš.

lubik9
14. dub 2011

@ziarcanka ..super...dakujem ti krasne..pomohla si mi...a este aj dobre riesenie,ze to mozes dat spolu s clonou aj do auta 🙂 este raz dakujem..takze si mozem ist kupit slnecnu clonu 😉

nikisvord
14. dub 2011

@ellisabet videla som ho u kamosky,a malemu je to madlo vo vyske oci,co je dost divne..u XQ je to madlo uz normalne

nikisvord
14. dub 2011

Inak,plno e shopov ponuka tento x lander,a je ovela lepsi ako XA,je otocny,ide uplne do lahu,a vraj sa snim lepsie jazdi.Sranda je ze ked si ho chcete objednat,tak ho nikde nemaju,a ani nevedia kedy ho dostanu.Potom nechapem,naco ho davaju do ponuky.A este si ho nemate kam ist ani obzriet nazivo,kedze ho nedostat v ziadnom obchode.Ked som dnes volala so zastupcom vyhradneho dovozcu,tak mi povedal,´ze tieto x landery sa ani neobjednavaju,lebo vraj nikto o ne nema zaujem,a ze on jeden kocik objednat nemoze,To je dost blbe,jasne ze mozno nemaju mamicky zaujem o tento kocik,ked si ho nemaju kde ani nazivo kuknut.Ja neviem ako ti predajcovia rozmyslaju...Ak tu ma niekto XQ 2010,lebo 2011,mozte mi prosim napisat skusenosti s tymto typom x landera?Popripade foto

ada222
15. dub 2011

@nikisvord ahoj, mas uplnu pravdu vo vsetkom co pises, ja som mala XA tiez vybraty, no ako som na ceskych strankach narazila na XQ, tak som sa rozhodla, ze chcem urcite tento, ked nebudu ochotny mi ho tu na Slovensku objednat, nebude problem objednat si ho z Ciech a za dobru cenu, tam ho bezne ponukaju nie len na nete, ale aj v obchodoch si ho baby boli pozriet a uz si aj 2011 nakupili, no v tych starsich farbach, tie nove vraj budu od konca aprila, zaciatku maja a velmi si tentko kocik pochvaluju oproti XA-cku...,

ada222
15. dub 2011
timusi
15. dub 2011

@balena16 ja mám X lander XT 2008 a športový ide komplet dolu a dá sa oprať, akurát časť strechy je napevno. Prala som v pračke na 30 stupňov - pohoda. Výstuž sa dá vybrať- suchý zips-neviem ako je to u novších.

nikisvord
16. dub 2011

@ada222 pozerala som ten x lander u vas.Ak by som si ale mala vybrat,tak XQ2011,lebo ta 2010 je na prd.to polohvanie je tam take,ze ked sklapas opierku chrbta do lahu,tak sa ti nakloni aj sedacia cast.Dieta nespi na rovnom,ale akoby v koliske ohnute.zadocek ma nizsie ako hlavicku a nohy,dost blbe.ale ta 2011 je uz normalne spravena,tak radsej by som brala tu.

janakkk
16. dub 2011

Ahoj, X-lander kočárky se mi vdycky líbily, už jsem byla i rozhodnutá, že si ho koupím, ale pak jsem zjistila, že je to polská firma...tak zase váhám, k Polákům nemám velkou důvěru... 😖

kejtty
16. dub 2011

@janakkk ja som mala pred Xlandrom jeden polsky kocik, ale to sa neda porovnavat. Xlander je uplne ina kvalita ako tie lacne kociky, ktore kupis na trhu v Polsku. Ja som s nim velmi spokojna, mame XA, jazdi sa s nim super... zatial ziadne problemy neboli...

janakkk
16. dub 2011

@kejtty Děkuju :o) asi ho nakonec vezmu 😉

kejtty
16. dub 2011

@janakkk odporucam radsej ho ist pozriet do obchodu nazivo a vyskusat si... ale este mas casu na vyber kocika, mozno do porodu sa ti zapaci nejaky iny 😎

janakkk
16. dub 2011

@kejtty jo, to urcite pujdu, jen jsem chtela vedet, z ceho mam vybirat, aby me nejaky prodavac nenavezl do neceho, co vlastne nechci 🙂 ja vim ,času dost, ale ja rada delam vsechno s predstihem, a zatim se jen tak rozhlizim 😀 a ten x-lander mi vylozene padnul do oka 🙂

lea123321
17. dub 2011

Ahojte chcela by som sa vás spýtať do akého veku ste využívali športovú čast x-landera?

kejtty
17. dub 2011

@lea123321 Športová časť je do 18kg - ak ti bude chcieť sedieť v kočíku, aj do 4 rokoch ju môžeš voziť... 😀

lea123321
17. dub 2011

@kejtty Jaj sima potesila 🙂 Lebo nam sa stary kociarik dobabral,aj ho idemskusit reklamovat no aj tak ho uz nechcem ,lebo je hnusny 🙂 ...Taksom objednala x-lander xv 2009 ,maju ho teraz v akcii lebo to uz su len posledne kusy ,ze set kocik ,slnecnik,taska za 3700kc 🙂 ...super cena,len sa bojim aby sa mala zmestila,teraz mala rok ... 🙂 A vies na tak kratky cas co uz dlho mi neobsedi vkociku sa mi neoplati kupit kocik za 10 000 ... :( ...Ale aj cosom porovnavala s inymy sportakmi tak rozmermi je x-lander vzdy aspon o jeden cm vacsi 🙂