Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

pavlina05
2. led 2009

kikimaruska...tak dej pak vědět 😉

jesterka78
2. led 2009

Nevíte prosím někdo,zda se dají někde koupit náhradní stříšky na X.lander 2008,máme prasklé boční stahování stříšky a hliníkovou konstrukci celé boudičky.Děkuji za radu

avanka
3. led 2009

ono asi zalezzi aj aka je ta neoriginalna plastenka...nasa je napr. uplne super...
A na tasku sme si teraz kupili vodoodpudivy sprej a naimpregnovali sme ju, tak uvidime po dazdi 🙂

cazadora
3. led 2009

jesterko, zkuste kočár vyreklamovat, to musejí uznat, ale jinak zkus servis babypoint jestli by Vám jí neprodali

minea
3. led 2009

Tak se nám roztrhnul nánožník u sporťáku - po straně se vytrhnul zip z látky (přímo ta látka je roztržená) a je to asi 10 cm dlouhé, vylejzá z toho vatelín. Nojo, ale reklamovat nánožník uprostřed zimy? Nevíte, jak to chodí? Jsou schopni vyřídit to v kratší lhůtě? Stačí poslat jen nánožník nebo celý kočár? Jsem bezradná 😅.

minea
3. led 2009

Pláštěnky jsem o pár stránek zpět taky řešila. Nakonec jsem si nechala obě.
Neoriginální mám Babypoint a jsem spokojená. Má sice okýnko, ale když stáhnu boudičku na maximum a vytáhnu kšilt, perfektně sedí a okýnko je jakoby pod stříškou. Nějaké mrholení, co má dcera na obličeji, neřeším, je nakrémovaná a naopak si myslím, že je to pro ni zábavné.
Ta originální je sice bytelnější, ale když pominu velikost a tíhu ve složeném stavu, nechápu jednu věc: spodní část pláštěnky není igelitová, ale z černé látky. Přímo leží na fusaku a při dešti promokne. To jsem fakt nepochopila, jak někdo může vymyslet pláštěnku, která má spodní část promokavou. No chápe to někdo? 😒

wansday
4. led 2009

Ahoj, nemáte někdo kočárek x-lander xa RACE??? Moc se mi líbí, ale nemůžu ho nikde vidět naživo, tak uvažuji že to risknu a objednam z netu.

plechajda
5. led 2009

Ahoj holky,

mam dotaz...stalo se Vam nektere ze jste vyprali nejakou cast kocarku byt jen v ruce a ta spodni podsivka, vetsinou sediva latka, se Vam srazila ???

a popripade pokud nekomu ani, reklamovali jste to ??

diky 😉

jasminka
5. led 2009

aj tento je celkom zaujimavy x lander army
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3986-x-lander-xa-...

avanka
5. led 2009

Jasminka, ten som videla nazivo a nic moc, ja mam osobne rada zive farby, preto mame x1 bordovu 🙂
wansday, je nadherny, ja by som ho brala hned 🙂
Plechajda, ja som prala zatial iba vnutro hlbokeho a pohoda, skus sa na to opytat v obchode

mysak83
6. led 2009

Wansday já byla z x-race unešená, už už jsem ho chtěla objednávat, pak se mi poštěstilo ho vidět naživo v Pompu a rychle jsem se plácla přes ruku. Ta červená mi opravdu nepřipadala tak krásná jako na obrázcích, já jsem si to rozmyslela a jsem ráda, že jsem neobjednala naslepo. Ale třeba tobě se líbit bude.

Jasminka army se mi moc líbil, to byl můj favorit,bohužel neuspěl u babiček, že s takovou barvou jezdit nebudou ☹

angellina
6. led 2009

Minea, ja osobne si myslim, ze by melo stacit poslat jen nanoznik. My jsme reklamovali kolecko a posilali jsme jen podvozek. Zkus si zavolat primo tam, kam budes nanoznik k reklamaci posilat a s nimi se domluvit. Nam tu reklamaci vyridili behem necelych 14/ti dni, ale kamaradka reklamovala v lete boudicku a cekala cely mesic. ☹ mozna, ze reklamace primo pres babypoint bude nejrychlejsi. Ted v zime je to opravdu moc a moc neprijemne. at dobre pochodis.

pietra
6. led 2009

plechajda, ja som prala len vnutro hlbokeho, v pracke na 30C a nezrazilo sa mi to. Myslim, ze je tam stitok, kde je znak, ze sa to prat moze. Ak to tam je, tak to chod reklamovat 😉

wansday
6. led 2009

tééééda, tak to nevim... blbý je, že ho nikde nemaj.. ale tak děkuju za poznatek 😉

jjaanca
6. led 2009

Angellino, vy jste reklamovali kolečko a polali jste "JEN" podvozek? Já myslela, že by stačilo jen kolečko. Taky ho asi budem reklamovat. Ale 14 dní bez kočáru si teda nedovedu představit. ☹

katavinka
7. led 2009

jjaanca: pri reklamácii sú Ti povinný dať náhradný kočík. Som ale presvedčená, že nie všade túto možnosť poskytujú.

plechajda: určite by som to reklamovala, ale na 2. strane nemusia uveriť, že si to prala iba ručne alebo na 30stup. 😒

katavinka
7. led 2009

Inak tá orig. pláštenka na hlbokú vaničku je skutočne des, nielenže sa nedá zložiť, ale asi po 3.ťom použití sa celá natrhla na viacerých miestach, čiže teraz nemáme žiadnu 😠

jjaanca
7. led 2009

Pláštěnka na hlubokou korbu byla sice trochu těsná, ale jinak jsem s ní byla spokojená. Jak se nedá složit??? Dá se složit stejně jako na sporťák. Je to tvrdý materiál tak to chce sílu (já si na to sedala) a do velikosti jako to bylo při koupení se to nesloží nikdy to je jasný.

helenkaa
7. led 2009

Katavinka, mi se natrhla taky hned při druhém použití 😠 naštěstí jsem ještě měla pláštěnku z janéčka, tak jsem používalu tu a musím říct, že je víc vychytaná a byla jsem s ní spokojená.

anitrams
7. led 2009

Necetla jsem ani polovinu vasi diskuse, ale jeste zvazim, jestli jej poridime. Docela jste mne vydesily

plechajda
7. led 2009

tak s plastenkou na korbu mam stejnou zkusenost, taky se mi utrhla u jednoho sevu kdyz jsem ji snad na podruhy nandavala, ale izolepa to jisti a drzi uz tedka jak pribita :o)

Anitrams ja myslim ze kazdej kocar ma neco, tenhle je takova zlata stredni cesta tak se nelekej, vzdycky muzes narazit na nejakou vadu materialu a kocar muze bejt sebelepsi 😉

sonica
7. led 2009

kata a na to jsi prisla kde? to teda vubec neni povinnost... to je dobra vule obchodniku, kdyz tohle nabizeji... je to klasicka reklamace... maj na vyrizeni 30kalendarnich dnu...

katavinka
7. led 2009

sonica: to mi povedali asi v troch obchodoch, keď sme vyberali kočík ešte a aj mi ukazovali náhradné. Samozrejme, že nie sú nové, slúžia len ako náhrada.

katavinka
7. led 2009

jjaanca: proste ju nezložím, nejde o silu, musela by som ju zviazať poriadne špagátom, pretože to je tak sprostý materiál, že to nejde. A tak sme ju aj dostali, vôbec nebola poskladaná. Keby ju samostatne predávali, tak by človek za ňu nedal ani 50centov. Napr. v Hypernove predávajú univerzálne pláštenky a majú super materiál, že ich človek pomaly zloží aj do vačku (obrazne). No a akú zoženiem na šporťák, to je ešte otázne.

sonica
7. led 2009

kati ja myslela jako to ze je povinnost poskytnout nahradni, to vazne neni... 😉
ale ja vybirala i podle teto moznosti kde koupim... 😉 je to velice dobra vec...

avanka
7. led 2009

sonica, aj my sme kupovali v obchode, kde nam v pripade reklamacie poskytnu nahradny kocik, ved ostat s malym babom 30 dni bez si neviem predstavit 😠
katavinka, ja mam neoriginalnu plastenku a bola som spokojna 🙂
anitrams, ja si lepsi kocik ako x1 neviem predstavit 🙂

sonica
7. led 2009

ava no prave, stalo se to svagrove a opravdu si tech 30dnu vychutnali... 😠 teda nastesti ona sehnala od kamosky,ale uz jen prestava je silena...
no a tady jsou strasne hodne, ochotne a mile prodavacky, a navic mi poradili nebat X ale austina... a kdyz mi rekli proc a ukazali jak snadne se s nim dela bylo jasne.. a navic byl i o pet litru levnejsi... sousedka ma X a i ona rikala vedet to tak bere radsi tenhle... 😅

andy80
8. led 2009

No, toho Austina jsem viděla i naživo a koukala jsem na něj na netu, do něj bych nešla.

Jinak já mám teda X3 kolekci 2006 a jsem s ním nad míru spokojená. Přijde mi daleko lepší než ty nové kolekce. Třeba madlo u kočárku máme v pohodě, u těch nových kolekcí mi přijde dost vysoko, že ho má dítě skoro pod bradou. Ale je fakt, že na každém kočárku je něco. Může být 10 stejných kočárků, 8 s ním bude naprosto spokojených a 2 naprosto nespokojených. Rozhodovala jsem se mezi ABC Desing, který jsem měla na syna a mezi X-landerem. Chtěla jsem vyzkoušet něco nového, tak jsem koupila X3. Ale s ABC Desingem jsem byla taky nad míru spokojená. Asi mám štěstí.

Pláštěnku jsem na korbičku měla originál. Byla sice objemnější, ale byla fajn a nikde se mi neroztrhla. Na sporťák mám neoriginální a teď jsem si objednala jinou bez okýnka, jen po stranách s těmi dírami, protože tou dírou nám dovnitř pršelo.

katavinka
8. led 2009

avanka, teraz myslíš pláštenku na vaničku či šporťák? na vaničku už zháňať nebudem, čochvíľa asi presedláme na šporťák.

sonica
8. led 2009

andy no vidis, a ja potom co jsem si skusila na zivo oba bych nemenila... hlavne par veci mi hodne na Xvadilo, co pak u toho autina bylo uz vychytanych... ale to je proste kazdemu co vyhovuje.... jesteze jich delaji tolik... 😀