Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

inac
11. led 2010

Da sa sportova verzia nasadit v smere aj proti smeru jazdy?

mishutka
11. led 2010

Nedá 😉

inac
11. led 2010

dakujem! myslim, ze to je celkom skoda...

a kde sa daju kupit co najlacnejsie?

pavlina05
11. led 2010

Holky, pomoc! Dnes se mi totalně prorvalo na spor´táku to plastové okénko!!!!!
Nevím co s tím ☹
Díra 5 cm

matenka
11. led 2010

pavlína to snaď nie, a máš ho v záruke? ja mám doma kvôli takémuto dôvodu ešte golfáč, čo keby
inak toto robia aj concordy, a tie sú rádovo o dosť drahšie, takže spoľahni sa na kvalitu 😝

stylly, ja som spokojná, nejaké vylepšenia by to chcelo, ale asi dokonalý kočík neexistuje

inac pozri si cez internet, vyhodí ti to nejaké stránky a k nemu aj ceny

pavlina05
11. led 2010

mate, musím kouknout. ale kdyby byl.tak to stejně neuznají, řeknou,že jsem s ním špatně zacházela..znám je ☹
Te´d jsem psala na servis a tam mi pán odpově´děl,že je to u těchto kočárků nevýhoda,že ty okénka praskají.že se to neopravuje...

matenka
11. led 2010

neopravia to? a čo budeš s tým robiť? a to máš aký rok? 2007?

pavlina05
11. led 2010

2008 😖 To teda nevím ,ale pěkně mě to štve. Psala jsem na babypoin, pak do 2 serviců a tam kde jsem to koupila.
nevíte kam ještě mám napsat? 😕

lumixii
12. led 2010

Ahojky holky, nemohly by jste mi poradit, nějaký odkaz na vložku nebo podložku na x landera? Nemůžu to nikde najít. Díky.

broucek2
12. led 2010

dnes mi mamka vyzvedla slunečník z reklamace, upadly 2 nýtky. Dost nás pobavilo, když bylo napsáno, že reklamace neuznána, ale opraveno zdarma. Chápete to?

broucek2
12. led 2010

lumixii zkus se podívat na www.emitex.cz , třeba tam něco objevíš

reginetta01
12. led 2010

kočky, nekupovali ste si niektorá kočík v Poľskom Tešíne? Ak áno, pošlite mi plís do IP. Dakujem

lumixii
12. led 2010

broucek2: týý jo, děkuju... super...

matenka
13. led 2010

neviete mi niekto poradiť aký baby skate sa dá pripojiť na x lander? ďakujem

moninka
13. led 2010

Ahoj holky, nevíte, kde se dá v Ostravě a kouknout naživo na kočárek x-lander XA 2009? Nebo alespoň nějaké obchody, kde je více kočárků?
Děkuji 😵

mishutka
13. led 2010

V Sam baby, já ho tam kupovala.

moninka
13. led 2010

Díky Mishutko, na jejich stránkách ho totiž nemají...
A můžu se zeptat na cenu a jak je to dlouho , co jsi ho kupovala?

moninka
13. led 2010

Ten oranžový vypadá taky krásně 😉

broucek2
13. led 2010

oranžový je trochu nepraktický kvůli mouchám, ale taky jsem ho chtěla, protoeže bychom byli dobře vidět

pavlina05
13. led 2010

broucek2
😀 mě dnes napsaly z babypointu,že mi tu boudičku možná neuznají jako reklamaci, ale že mi to opraví zdarma 😅 nechápu to, ale jestli to udělají, tak budu ráda§
no ty nýtky tam taky nemám, budu muset také reklamovat!!!

mishutka
13. led 2010

Mám oranžový, o muchách jsem slyšela u zeleného! 😉
Mají je na stránkách když jsi ho dáš do vyhledávání, mám ho doma asi měsíc(nepouživám mám čas 😀 )stál cca 11800,-
Chtěli jsme zelený, ale už tam nebyl a tvrdila nám, že už nové xa09 objednávat nebudou, čekají novou kolekci.
Tak nevím jestli budeš uspěšná.

pavlina05
13. led 2010

jj, nám na zelený jsdou mušky 😖

broucek2
14. led 2010

víceméně teď všude už jen doprodávají zbytky loňské kolekce, protože už mají na hodně prodějnách kolekci novou.
pavlina no paní říkala, že je to jejich klasické odpověď, reklamace neuznána, opraveno zdarma, protože kdyby uznali 3x stejnou reklamaci, musí vrátit peníze

moninka
17. led 2010

Ahojky, můžu Vás moc poprosit, jestli byste mi někdo změřili, jakou má kočárek x-lander XA 2009 šířku koleček, jestli se s ním vlezu do výtahu? Jestli to je opravdu 69cm i včetně těch šroubů na kolečkách?

Díky 😉

lumixii
17. led 2010

ahoj holky, nevíte někdo kde se nachají sehnat kolečka ke kočárku x lander xa? díky

macejka
17. led 2010

matenka

dá se tam připojit Lascal Buggy (baby skate) máme ho a jezdí se s ním dobře 😉

Ahoj,
mohla bych se zeptat,mám také X lander a jelikož máme letní mimčo,používáme teď v zimě stále korbu a to i se zimním fusakem.Mám menší problém,malé je téměř 6 měs.ještě zdaleka nesedí a mně se zdá,že se mi do té korbičky za chvíli nebude vejít.No jenomže sporťák nelze úplně položit.Je tady některá z vás,která používala sporťák s ještě nesedícím dítkem?Pro zádíčka asi nic moc,nevim.....

lumixii

zkus kontaktovat přímo výrobce www.babypoint.cz snad ti poradí.Nevím jak to mají cenově s celýma kolečkama,ale já tam volala,že bych chtěla nové zadní gumy(pláště) na kolečka a paní mi řekla,že kus stojí 170,- tak jsem mrkla na cyklopotřeby a tam mají stejný rozměr i vzorek za cca 60,-/kus. 😔

ludva
18. led 2010

Sporťák můžeš používat, ikdyž ještě mimčo nesedí. Nesmíš ho dávat do úplného sedu. Ptala jsem se na to fyzioterapeutky, se kterou cvičíme vojtovku a kočárek nám schválila. Takže žádné obavy.

hava77
18. led 2010

ahojte, chcem sa spytat ako ste vyriesili sedenie drobca v xa? mne ta najvysia poloha pride stale taka nepohodlna, take nepohodlne sedenie 😒 , uz som vyparala aj tie zabrany aby sa dala opierka zodvihnut vyssie. chcem sa opytat ci na to nieje nejaka ina finta 😎 mozno som silen daco nevsimla 😕 😅 .... nejak ssa mi nezda ze by t vyrobca odflakol? 😎

lumixii
18. led 2010

Tak mám konečně kořárek doma... ale mám takový problém...
polohování rukojeti má kolik poloh?? já jí mám asi rozbitou... tedy nejsem si jistá..
jde mi dát úplně nahoru, pak o 1 niž... a pak už nic.. potom mi pořád padá, prostě nedrží...
Je to normální? 😒

kikimaruska
18. led 2010

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=591

holky tady návod jak to vypárat 😉
lumixii - pokud ti ta rukojeť padá a jde jen do dvou poloh, asi je opravdu ten kloub rozbitý...rukojet má dost poloh až od nejvyšší do tak nízké, že může kočárek tlačit i starší sourozenec (to si chválí kamarádka)