Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

dosa
9. únor 2010

fanta - fakt sa da sportak otocit? ja som to nikde nenasla. to by bol x lander potom super kocik za ty prachy 😎

robin154
9. únor 2010

Taky neumím nafoukat kola. Tou pumpičkou, která byla ke kočárku to nejde vůbec ani manžovi. Koupila jsem normální, tou to jde, ale jak je na tom ventilku ten velkej závit, tak než pumpičku odšroubuju, tak se mi polovina vyfoukne 😠 Jsem na to fakt levá. U inglesiny jsme foukali kola asi tak jednou za 4 měsíce, x lander dofukuju mnohem častěji teda.

fanta
9. únor 2010

Presne robin, keď muž neni doma a treba nafúkať kolesá, tak sa o to ani nesnažím, pretože kebyže to skúsim, tak by som vyfúkla aj ten trošku vzduch ktorý tam ostal 🙂

dosa skús mrknúť sem, ten hnedo-oranžový je perfektný 😎 :

http://www.bambini.sk/sk/product/2584/x-lander-...

dosa
9. únor 2010

fanta - presne tuto stranku som nasla, ale obrazok ziadny - neviem si to opacne sedenie predstavit, kedze sa to pripina o konstrukciu. tie obrazky su asi len kvoli farbam, ten otocny sed musi inak vyzerat... vo stvrtok idem do bambimi, tak to tam presliedim 😀
aj mne sa paci ten hnedo oranzovy 😉

fanta
9. únor 2010

podľa mňa tam dali fotku šporťáka, ktorý sa nedá otočiť, ale keď je to tam napísané, tak určite to ide, len to asi nebude tento klasický šporťák, zamilovala som sa do tej farby, škoda, že už jeden máme. Minulý rok výber farieb teda nebol nič moc, vyberali sme medzi oranžovým a zeleným a zelený nakoniec vyhral

matenka
9. únor 2010

ja s fúkaním kolies nemám teda žiadny problém, na pumpe je taká úchytka ktorou to treba prichytiť a potom sa to fúka parádne

kapr
9. únor 2010

Teda holky to by bylo fajn, kdyby se to oprabdu dalo připlatit a kočár by se dal otočit. 😉

akcull
9. únor 2010

To by bylo pak už jinší, jestli se sporťáček dá otočit. A ta hnědo oranžová se mi taky moc líbí, já jsem na tuhle kombinaci ulítlá, mám takovej i fusak a nechala jsem si ušít na kočárek vložku a tašku v této kombinaci🙂 Líbí se mi tedy i ta bílá barvička, ale bude dost nepraktické.....

radeli
9. únor 2010

A neviete, da sa tento kocik dat uplne do lahu ?
Nikde som sa nedopatrala, ci sa da ta sedanka otocit , viete to niektora urcite - mate uz s tym skusenosti ?

kapr
9. únor 2010

radeli já to zkoušela v sobotu v obchodě, protože mě to taky zajímalo. A jde téměř do úplného lehu. je tam takový malinkatý ďolík, není to úplná placka, ale myslím, že je to příjemný leh 🙂
Tak nevím jestli jsem ti poradila. Jde i do téměř úplného sedu. Vcelku mě to rozpětí překvapilo.

radeli
9. únor 2010

kapr - a skusala si tu 2010 ? ta sa strieska rozzipsovat aby bola vacsia - pri 2009 to tusim islo .

matenka
9. únor 2010

pri 09 sa strecha dá rozzipsovať a je to super vec, hlavne teraz v zime si to malá sama sťahuje a robí si tam bunker, nefúka jej a je spokojná, v lete to bude zas dobré proti slniečku, už sa tešíííííííííím

pavlina05
9. únor 2010

Holky, jen malou poznámku.
Měla jsem zničené to pvc okénko u sporťáku.Tak jsem jej reklamovala, reklamaci v Babypointu neuznali, ale opravili mi jej zadarmo a ještě i líp než bylo 😉
Takže jednání solidní 🙂 😉

matenka
9. únor 2010

no super pavlinka, ako sa to vlastne stalo? to len tak samé prasklo? 😠

pavlina05
9. únor 2010

Možná tam byla dírka, kamarádky malá tomu pak pomohla,ručičkou to prorazila 😖

kapr
10. únor 2010

jojo zkoušela jsem tu 2010. A strecha sa dá rozzipsovat a zvětšit 😉
A na okénko jsem upozorňovala prodavačku a říkala, že ještě reklamaci neměli.....

pavlina05
10. únor 2010

kapr 😉

dorotelka
10. únor 2010

Tiež sme mali X-lander XA komplet set a takisto mi praskla fólia na okienku šporťáka. A môžem povedať, že sme si naň dávali poriadny pozor, neviem ako sa to mohlo stať. Ale inak som bola s kočíkom max. spokojná, i keď som teraz kúpila pre zmenu Casualplay S4.

pavlina05
10. únor 2010

dorotelka
My byli také dost opatrní, ale to se stává. Reklamovali jste ji?

broucek2
11. únor 2010

ahoj holky, tak o tom, že by korba sporťáku šla otáčet za příplatek jsem neslyšela a to jsem si o kočárku zjišťovala hodně informací. V prodejně už pro nás mají nachystaný oranžovo-hnědý. V reálu je ještě hezčí

dosa
12. únor 2010

broucek, mne pisali z predajne v hlohovci, ze do tyzdna by mali mat vystaveny aj x-lander s otocnym sedenim - tak si asi slabo zistovala 😉

sim22
12. únor 2010

ahojte,mam dotaz pro majitelky x-landeru.uvazuji o koupi x-landeru 2010,jenze mame dost uzky vytah do ktereho se napr takovy coletto austin 4,diky sirokym zadnim koleckam nevejde.zajimalo by me jestli tady nekdo nevite sirku kocarku ,tedy hlavne tech zadnich kolecek.diky moc

majka79
12. únor 2010

ahoj sim máme doma X-lander XA 2010 a naměřila jsem 67cm dost se divím, myslím, že na stránkách výrobce bylo uvedeno 65cm, ale možná si ten údaj s něčím pletu pro mě to nebylo důležité nemusím nikde zdolávat úzké dveře

sofinka2009
12. únor 2010

ahojte.tak mi mame celkom novy xA 2009 a neviem tam dofukat tie koliecka 😠 😠 neviete ci sa neda niekde zohnat samostatne iba sportova cast ten potah z 2010?dakujem

dosa
12. únor 2010

sofinka, do oktobra minuleho roka bola dovozca dema senica, tam ked som nieco potrebovala som zohnala vsetko, ale od 1.11.2009 je vyhradny dovozca group fashion slovakia, takze novu kolekciu uz dovazaju oni - skus sa u nich popytat, ci by sa dal kupit potah 😉
http://www.groupfashion.cz/list_kat.php?name=54

sofinka2009
12. únor 2010

dakujem

avanka
12. únor 2010

Babule, ak by mal niekto zaujem, predavam bordovo-cierny x-lander x1 po 1 dietati, pouzivany 13 mesiacov, spolu s hlbokou vanickou, taskou na rukovat x-bag a slnecnkom x-sun, este 2 mesiace v zaruke...
Kocik je v perfektnom stave, uzasny na zimu a na nerovne tereny...nedam nan dopustit, ale uz mame golfac, nakolko sa snazime chodit peso a snad uz v lete kocik vobec potrebovat nebudeme.....povodna cena setu bola cez 19000, teraz 240 eur.......
ak by mal niekto zaujem, poslem detailne fotky, viac info cez IP

sim22
13. únor 2010

majka,diky moc za odpoved,mela bych jeste jeden dotaz,jestli to zadni kolecko jde v pripade uzkych dveri lehce sundat.diky

broucek2
13. únor 2010

dosa dnes jsem se na to ptala prodejce, protože ten bez možnosti otočení nám dnes dodali a vůbec neví o tom, že by se dal sporťák přetáčet, to prý jde jen u XQ. Jinak do ČR se v barvě volcano budou dovářet zase až v dubnu, teď jsou prý vyprodány

dosa
13. únor 2010

broucek - predajca mozno nevie, ale dovozca by to vediet mal. no ja som to na vlastne oci tiez este nevidela, ale videla som to v ponuke uz v dvoch obchodoch, takze asi na tom nieco pravdy bude. ja som pisala do jednej z tych predajni a prisla mi odpoved ze ano, budu sa predavat aj s otocnym sedenim a prve kusy by mali prist na predajnu do tyzna, max. desat dni. tak ked budu, pojdem to omrknut a poslem info 😉