Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

dosa
13. dub 2009

tvoja mala ma rok a pol, nie? podla tvojho profilu 😉 to by sa mi vobec nezdala velka do x landeru - my sme ho naplno vyuzivali do dvoch rokov aj par mesiacov. a sportak ma nosnost 19 kilo - to sme mali v navode, tak este by mal nieco uniest... ved uvidis, mozno sa jej bude v moone pacit, chce to zvyknut si - treba jej ho nechat ochytkat, aby sa s nim "zoznamila" 😉

vladkaz1
13. dub 2009

😀 🙂 ano mala 17 mes. Ale je velika ma 12 kilo ale neni babmulka taka akurat, ved aj ja som hovorila muzovi ze je tam taka nosnost 19 kilo , ved uvidim mozno si necham aj tento ked to bude dobre opravene ak nie tak predam len vanicku co uz nic nenarobim kaslem prvy den som plakala potom som sa zurila aterz mi je to uz jedno , len som zvedava na ten Moon ci sa to nerozpadne hnet po tyzdni.. hehehe

vladkaz1
14. dub 2009

Ahojte mam dobru spravu da sa to opravit mame nahradny kus jupiiii , 😀 😀 sa tesim mozem ho mat aj pre druhe alebo ho predat juj mam taku radost 😵 😵

dosa
14. dub 2009

... tak super, vidis, vsetko sa da opravit, netreba hned vesat hlavu 😉 urcite ti dobre este posluzi pri druhom, ked sa ti tak paci... ja som ho vymenila - chcela som taky, kde sa da dat sportak v protismere 🙂

vladkaz1
14. dub 2009

a aky si si kupila v protismere sportak? Ja som si teraz objednala moon buggy tak som zvedava strasne sa tesim ze je taky lahucky do obchodu bude priam stvoreny, vsetky tie kociky maju svoje vyhody aj nevyhody.
Napriklad mne sa z x laderu nepacili tie XA mne tie kolesa pridu take no neviem nemam moc rada tie plasty na tychto pevnych kocikoch. Preto som sa zamilovala do X1 len v tedy stal 23000tis aj s vajickom, tieto nove X1 maju krajsie potahy aj material je lepsi ,ale zasa sa mne osobne nepaci to madlo ze je tak vysoko je to neprakticke ,moj nazor osobny nikoho nepresviecam 😅 😉
A este jedna vevyhoda je strasne x ladner tazky ale to su vsetky tieto kociky
Vyhoda do terenu priam stvoreny a nase mestske cesty paradicka, mala ho zboznuje a mi v nom chodime spavat sa jej tam paci, no bude si musiet zviknut aj v novom hehe 😀

dosa
14. dub 2009

...ja som bola tiez s nasou trojkolkou XT spokojna - super sa ovladala a "vtedy" ich tu este vela nebolo 🙂 kupovali sme ju v roku 2006 a stala tiez okolo 20 tis. ale pre druhe dieta uz som ju nechcela - pouzivanim som zistila co by mal mat "moj" super kocik - bud opierku chrbta, alebo sportak v protismere... pretoze ked mala moja hanka styri mesiace, tak nam nastali tazke casy, pretoze nechcela uz lezat, vo vanicke to bola katastrofa a ked som ju dala do sportaku tak ma nevidela a bola este malicka... ale ked uz sme prekonali tuto krizu, tak sme kocar vyyuzili az do vyse dvoch rokov - potom sme si kupili golfky chicco liteway a x-landera predali. teraz v lete budeme mat druhe a uz mame v obyvacke vystaveny bertini X2 - skoda ze nema tu opierku vo vanicke, ale sportak sa da dat v protismere, ide do lahu, tak tam moze ist aj mensie babo - ak by bolo take zvedave ako prva dcera. a je paradny 😉

kratoska
14. dub 2009

Ahojky, jdu se zeptat, zda na X3 dám slunečník babypoint.
Díky

kubko
14. dub 2009

Ja mam XAcko ovladanie kocika super, je super do zleho terenu, resp na hrbolate chodniky. Ale uz by som si ho asi nekupila, vedela by som uz, ze chcem urcite kocik, co sa da dat uplne do lahu a uplne do sedu, to je hlavne, co mi na nom vadi. Aj polohovanie chrbtovej opierky je dost nemotorne. Ked som pouzivala vajicko a hlboku vanicku, vecne som mala problem, ze som si doma zabudla adaptery... Ked skladam kocik do auta, musim dat dolu aj slnecnik aj ked sa da jedna cast slnecnika vytiahnut, ta cast, co tam zostane zavadzia. Po jednom lete je dost vytahany od slnka, hlavne lemy kocika su dost prasive.

zuzujan
15. dub 2009

ahojte, viete mi niektora poradit? viedela som na obrazku novy X-lander XA 2009 stvorkolesovy. Pisu je ma odlahcenu hlinikovu konstrukciu. Viem ze starsie X-landeri boli dost tazke aj som si ich skusala v obchode, preto som tento kocik hned odmietla. Ale na druhej strane ak bude lahci, tak za tie peniaze by sa oplatil.
Mate niektora skusenost s tymto novym modelom????
dakujem

malivi
15. dub 2009

zdravím uživatelky X Landerů 😎
umíte mi poradit, kam na kočárku připevnit originál slunečník? Zatím jsem ho připevnila na hlavní část konstrukce vedoucí dolu k zadnímu kolečku, ale mám dojem, že by měl být někdě výš, ale zdá se mi, že tam není kde ho přidělat, kvůli boudičce.
děkuju

malivi
15. dub 2009

poznámka k polohování do sedu/lehu...chce to cvik, mě se s tím manipuluje lépe ze zhora, kdy si sklopím opěradlo do sedu a pak přitáhnu popruhy... 🙂 do úplného sedu kočárek dostanete, pokud povolíte záševky na popruzích 😉

vladkaz1
15. dub 2009

Suhlasim s Kubko ten lem mam aj ja vyprasiveny hlavne na strieske ale inak ho mam pekny . 😀

jananinka
16. dub 2009

Ahojte baby, kupili sme sportak XA a chcem sa opytat, kedy ste zacali sportak pouzivat a ci ste vyberali tu vnutornu vlozku.

mirka755
17. dub 2009

ahojky
a viděli jste tu novou limitovanou kolekci 09?? Jak se vám líbí?

vladkaz1
17. dub 2009

nie steste som nemala cas kukat ,ale dnes omrknem. Je pekny?
takze volala som do Demi nahradne potahy mi nepredaju ze to sa nepredava ,ale ponukla mi uplne novy X lander zo skladu teda dopredajova kolekcia 2007 za 4000 tis cele aj s vanickou som zirala jak psik na obrazovku, ale ked si zvazim co budem zasa robit s celym kocikom ,ked jeden doma mam pokazeny ten X lander a snazia sa mi ho tu opravit moji znami, no ja ho uz asi nechcem mam obednany ten MOOn a do obchodu to staci a potom na zimu zasa vytiahnem X lander. 🙂

whoknows
17. dub 2009

Ahoj,
pomalu začíná vybírat kočárek a x-lander se mi zatím líbí nejvíce. Napadlo mě ale, jestli se dá aspoň nějak složit aby se vešel do auta. Mám namysli XA. Jaké máte zkušenosti se skladností X-landerů? Díky za názory.

vladkaz1
17. dub 2009

😉 Ja nemam XA takze neviem poradit ,Ale x1 dost problem je velky musim dat dole striesku aby som ho zlozila a na stojaka do kufra inak by sa nezmestil....
Pockaj kocky ti urcite poradia a zalezi samozrejme ake auto mate 😉

minea
17. dub 2009

whoknows, nacpali jsme ho i do kufru Opel Corsa - stačí sundat kola (strašně jednoduchý úkon) a sklopit ho. Takže jde o to, co máte za auto. Jinak tenhle kočár má trochu širší zadní nápravu, já s tím ale nemám problém.

petua
17. dub 2009

Ahoj holky, máme XA 2008 a nevim, jestli jsme oba levý, ale nejsme schopný s tou originál pumpičkou nafouknout kola, je na to nějakej fígl?? Když jsme potřebovali poprvý vyject, tak to manžel hodil do auta a jel na benzínku, protože jsme na to prostě nepřišli... 😅

martimarti
17. dub 2009

Petua, tak to nejste sami 😀 , my jsme museli koupit novou šlapací na jízdní kolo, protože ta ke kočárku jaksi nešla použít, prostě jsme nepřišli, jak na to 😉 .
PS. Máme stejný typ kočárku 😉

kikimaruska
17. dub 2009

zuzujan: ptala sem se na porovnání kolekce 08 a 09 - model XA - koukni dozadu do diskuse. Jinak ten 09 je snad ještě o 0.5 kg těžší, díky těm novým kolům a i širší 😝 , to mi psala paní prodavačka, porovnávala mi je.

Jinak orig.pumpičku jsme tu taky řešili...a snad nikdo s ní nikdy nic nenafoukl 😀 ...kupovali jsme jinou, uni....

stankatt
17. dub 2009

suhlas- original pumpa je nanic, teda iba na okrasu 😝

misa84
17. dub 2009

ahojky, tak nam vcera prisel xa 08, manzel nafukoval a rikal, ze mu to slo dobre. pry se musi jakoby z jedne strany zvednout takovy ten kousek plastu, vypada to pak z profilu jako kladivko, no a paxe to zasune do kola a fouka...popisuju to jako jelitko, snad mi rozumite 😅

m.a.r.t.i.n.a
17. dub 2009

Baby, súhlasím, tá pumpa je naprd, podarilo sa nám koleso nafúkať až pumpou na bicykel. 😒 🙂

katavinka
17. dub 2009

MY sme fúkali zatiaľ len 2x s originál pumpou a v pohode.

vladkaz1
18. dub 2009

Ahojte tak uz ma opravenu rucku na X1, tak sa tesim ze sa to dalo..... 😉

quetka
18. dub 2009

nam sa podarilo s pumpou originalnou len kola sfuknut, ale nafukat uz neslo 😀
neviem naco ju tam davaju ked sa neda pouzit 😠

petua
18. dub 2009

No tak to jsem ráda, že nejsme jediný levý 😀 😀 😀
Takže řikáte vzít a vyhodit, jo, no to je fakt radost téda 😅

astrane
18. dub 2009

vladkaz1-kdybys moc toužila po tom novém potahu,tak jsem někde na MMB viděla,že je paní šije kompletní potahy na míru,nebo šije doplňky a tak...měla tam fotky a vypadalo to moc dobře...(nebo můžeš zkusit sehnat ještě jeden takový kočárek,třeba i v horším stavu,ale s pěknýma potahama,já jsem to udělala u svýho kočárku a mám teď 2 potahy na střídačku 😉 )

vladkaz1
18. dub 2009

Astrane,
no ja som si dala uz aj inzerat ze kupim potah, s mojim som spokojna len mam dievcatko a mam modry kocik uz som sa ho objedla , aj som pisla vyrobcovi, ze to nepredavaju samostatne a napisali mi ze mi predaju x1 vo vypredaji v Senici za 4000 a to sa mi zda dost, uz som si objednala karicku , Moon buggy tak tento si necham len na zimu a karicka je za 2 tisicky, toto co sa mi stalo s tou ruckou ze sa mi zlomila, uz je to sice opravene mam tam dany nahradny diel inak je bez poskodenia, tak ani neviem ci ho este predam . Chcela by som ho po zime predat to uz asi mala nebude v kociari, ale neviem aku cenu mam dat nanho, je to aj s vanickou ta je uplne nova pak krat pouzita poradte mi... 😉 diki moc mam ho aj odfoteny niekde v albume...