Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

klara.t
28. lis 2010

@kejtty a nemáš to nafocené? Ten emitex prodloužený je dlouhý 120cm, ten eisbarchen jen 98cm. Tak se ti tam asi vejde. Jak velké máš dítě? Adélka má teď 70cm a do té zkrácené délky emitexu (85cm) se nevejde. Kvůli těm dírám na pásy jí už nestačí délka na nohy. Ten emitex už dát výš nejde právě kvůli těm dírám na pásy ☹ Jinak je super. Krásně hřeje, mám z něj vyndavací vnitřní vložku, takže v něm byla i na jaře, když už nebyla zima. No ale do tohodle sporťáku teda nic moc.

kejtty
28. lis 2010

@klara.t na strane 84 hore je odfoteny vo fusaku moj syncek. Ano eisbarchen je dlhy len 98cm, takze asi preto mi vojde do nanozniku. Moj syncek ma teraz 77cm. Nevedela som ze emitex je az taky dlhy... takze to urcite nedas do nanozniku... ☹

petulik.zlin
28. lis 2010

@klara.t , no my už ten Emitex koupili, ještě měsíc budem vozit v hluboké korbě, tam se mi fusak vleze bez té spodní odepnuté části, a potom ve sporťáku ho budu mít na tuto zimu taky určitě ten zkrácený, takže nánožník přes to dám, a tu další zimu už nejspíš ne 😒 no ale tak třeba to nebude tak vadit, vídám tak spoustu mamin, že mají jen fusak bez nánožníku. Jo a jinak rozměry fusaku jsou psané 85 cm + 25 cm ten spodní díl, takže celkem 110 cm.

lumixii
28. lis 2010

Ahoj holky, maminky 🙂 neuvažujete někdo o prodeji sportáku kolekce 2009, nebo 2010??

klara.t
28. lis 2010

@petulik.zlin já mám Emitex Combi 3v1 EXCLUSIVE http://www.medvidekshop.cz/113-Detske-kocarky-F... Ten je dlouhý 120cm.
Taky vídám maminky jen s fusakem, bez nánožníku, ale s ním je přeci jen větší teplo při velkých mrazech. Taky jsem měla původně jiný kočárek (krémovohnědý), tak má béžový fusak a ten ted v tmavém kočáru svítí na dálku. Tak jsem myslela, že to pod nánožníkem nebude vadit.

klara.t
29. lis 2010

Četla jsem na jiném fóru, že si některé maminky něco vypárali na nějakém pásku a tím mohli sedačku dát více do sedu. Nevíte o tom něco? Který pásek?

kejtty
29. lis 2010

@klara.t fiha, tak na to sa musim mrknut aj ja 😅 to bude asi ten utahovaci pasek vzadu na chrbtovej opierke - ktory je tam prišitý (vo vnutri tej opierky) len neviem ci by sa to dalo aj u kolekce 2010... mozno len u tych starsich...

klara.t
29. lis 2010

Tohle jsou ty dvě zmínky, kvůli kterým se ptám na to vypárání. Z této diskuze http://www.emimino.cz/diskuse/x-lander-35845/st...

Nevýhodou je polohování zad, takový předpotopní systém utahování pomocí obou rukou, a když si přezku neupravíš (nevypáráš), mimi je polosedu.

X-Lander jde dát krásně do sedu.
Stačí jen odpárat ten zbytečný steh na polohovacím pásku

jaru30
29. lis 2010

@klara.t Mě sed u 2010 vyhovuje. Přijde mi tak akorát 🙂 Nechtěla bych, aby mrňous seděl do pravýho úhlu 😉 Myslim, že by tak vydržel jen chvilku. ....
Jak je to u starších kolekcí s polohováním, nevím.

tina_22
30. lis 2010

@klara.t To páranie išlo u starších xlanderov, ale neviem ako vy, ja mám 2009 a ide mi v pohode do sedu, keď to poriadne utiahnem. Môj syn sa aj tak rád vyvalí v kočíku-aj keď len na chvíľu 🙂 Potom už kričí.
Inak včera sme vytiahli do poriadne nasnežených ulíc a xlander nesklamal, v pohode sme zvládli aj kašu na chodníkoch, dokonca aj hlbší sneh. Takže na zimu je super. Vrelo odporúčam. 😉

jaru30
30. lis 2010

Ahoj,
našla jsem nějaký návod na párání, ale podle mě se týká těch starších kolekcí.....
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=591

aknaj108
2. pro 2010

ahojte,prosím vás nemáte niektorá kočík x-lander xa 2010 carbon?chcela by som vidieť realne fotky kedže som čítala,že oproti foto na nete je viac do fialova.moooc ďakujem

zuzana12345
3. pro 2010

@aknaj108 skus napisat holke @kejtty, ona mi raz posielala fotky a bol tam aj carbon, mozno ich este ma.....je to tak, trosku je viac do fialova 🙂

klara.t
3. pro 2010

@aknaj108 jukni ke mě do alba. Mám tam celé album s ním nafocené.

aknaj108
3. pro 2010

@klara.t Ďakujem velmi pekne velmi si mi pomohla 🙂

aknaj108
3. pro 2010

@zuzana12345 Ďakujem,už som ich videla,ale som rada,že ste tu také milé a ochotné.Ešte raz vďaka 🙂

aknaj108
3. pro 2010

Asi som otravná,ale potrebujem ešte radu,neviem či sa mi kočík xa 2010 dá do kufra máme mondeo 2002 sedan,aké máte autá keď sa vám tam kočík zmestí?A ešte jedna prosba nemate niektorá aj real fotky tohto kočíka vo farbe ocean,a arctic?mooc ešte raz ďakujem 🙂

zuzana12345
3. pro 2010

@aknaj108 auto mame opel astra a v pohode sa zmesti, kocik sme napratali aj do suzuky sx4, ale museli sme dat dolu zadne kolecka 🙂

aknaj108
3. pro 2010

@zuzana12345 ďakujem tak to by sme tam mali dať aj mi,snáď 🙂

mafia102
3. pro 2010

@aknaj108 my mame peugeot 306 a v pohode nam vojde do kufra, aj ked treba odobrat jedno velke a jedno male koliesko. Mam odskusane, ze vojde aj do felicie, ale tam treba dat dole vsetky 4 kolieska.

aknaj108
3. pro 2010

@mafia102 ďakujem to som rada 🙂

aknaj108
3. pro 2010

tak,už som videla v reale aj ocean už iba arctic a vybarť farbu.Len neviem sa po nikoho dopátrať kto by ho mal na fotkách :(

zuzana12345
3. pro 2010

@aknaj108 ja som ho videla naživo, myslím, že je taký ako na obrazku 🙂 asi by bol stále špinavý :(

aknaj108
3. pro 2010

@zuzana12345 no veď práve :( tak nič idem objednať ten ocean 🙂 tak vám už snáď dám pokoj 😉

kejtty
3. pro 2010

Holky nemáte niekto tie rukávniky na zimu (napr. od Emitexu) na rukoväť kočíka Xlandra. Chcela by som vidiet ako to vyzera na tom kociku. Dajte prosim foto ak mate. Dakujeem. 😎

jaru30
3. pro 2010

@kejtty Ahoj, já mám. Mám ale zatím jen takovou fotku. Asi z ní moc neuvidíš...... 😅
Ale je moc fajn!!! Nemůžu si ho vynachválit. Máme rukávník Babyrenka.

jaru30
3. pro 2010

@kejtty tak jsem udělala rychlofotku na chodbě 🙂

jaru30
3. pro 2010

a ještě tady, poslední 🙂

kejtty
3. pro 2010

@jaru30 jeej dakujem za foto 🙂 takze je to dobra vec? Zvazujem ze ho asi kupim 🙂 len sa mi zda ten od Emitexu siroky - 53cm. Ale asi to tak ma byt - na celu rukovat. Ten tvoj je aky siroky?

jaru30
3. pro 2010

@kejtty vydrž, změřim! 🙂