Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

natalien
22. črc 2008

http://www.kocarkov.cz/detail.php?zbozi=247521

Já mám tento fusak, je fantastický, teploučký a v černé barvičce hodící se do našeho XT 😉 Do nánožníku se super vejde a hlavně oceňuju a max. můžu doporučit, že se dá rozepnout uprostřed 😵

simona.pavlickova
27. črc 2008

Holky, prosim vas, tak uz mame kocarek, ale po pripevneni korby se nam zda, že upevnění je nějeké vratké, řekla bych, že nam tam něco ještě chybí. Adaptery tam samozřejmě mame, ty jsou v pohodě, ale v místě, kde je madlo se korba jakoby kýve dolů. Nemá tam být zespodu nějaký popruh? Návod je teda šílený...díky za radu ☹

petapi
27. črc 2008

já se toho taky lekla na začátku, že se malinko kýve, ale úplně v pohodě, je to normální 😉

marik
27. črc 2008

Ahoj Simčo,já takový problém nemám,nám drží korbička dobře a určitě ti tam nic nechybí

simona.pavlickova
27. črc 2008

není to moc, ale trochu mě to překvapilo,tak je to nomalní, jo? drži to v podstatě jen v tom jednom miste, těch adapterů

marik
27. črc 2008

zacvakla jsi to pořádně??do těch adaptérů??

petapi
27. črc 2008

přesně tak, drží to uprostřed na adaptérech.

simona.pavlickova
27. črc 2008

zacvakla, no jeste na to mrknu, ale znamý maji peg-perego a taky se jim to tak kyve

katavinka
27. črc 2008

Simona: nad tým istým špekulujem..., manžel kočík zložil, ale dosť sa to kýve. Ja sa pôjdem pre istotu opýtať do obchodu, nedá mi to pokoja. Pred nedávnom som videla, ako jednej mamičke bábo vypadlo z kočíka, také čosi nechcem v živote zažiť 😕

zusma
27. črc 2008

Nám se to taky trochu kývalo ale nebylo to tak strašný.

simona.pavlickova
28. črc 2008

holky, tak jsem t byla zjistovat jeste v obchode a je to pry opravdu normalni, je to jen takovy pocit, že to nedrží, protoze v tech adapterech to drzi opravdu pevne. dekuju za spolupraci a mejte se. S.

minea
28. črc 2008

Simono, hýbat se to musí, je to tak udělané schválně, protože jinak by se všechny nerovnosti a výmoly přenášely přímo do miminka. Dřív se to tak neřešilo, protože hluboké kočáry byly houpací a odpružené, ty dnešní jsou ale tvrdé, tak se to dělá aspoň tímhle způsobem.

smardik
28. črc 2008

ahoj holky, doporučili by jste mi xlander pro říjnové mimi? přítel se mi do xlanderu zamiloval a chce ho ale mě přijde korbička malá když se malý narodí v říjnu a chci aby v něm byl aspon do března a at s fusakem není jak sardinka

simona.pavlickova
28. črc 2008

smardik, to viš, že se ti tam vejde 😉 my ho mame taky na rijnove mimi a na pul rok to je v pohode vetsinou, horsi je podle me treba mimi v cervenci a v zime ho cpat uz do sportaku, my to budeme mit prave dobre 🙂

zusma
28. črc 2008

já mám listopadové mimi a je to celkem ok. I když s fusakem tam byla i jako mimi sardinka. ve sportáku jezdíme až od 8. měsíce

smardik
28. črc 2008

zusma dík já právě sardinku nejsi ☹

simona mě se právě nezdá že se vejde nebo jo ale bude s fusakem jak sardinka a to fakt nechci a co jsem se bavila s dost mamčama vleze se tam tak do 4měsíce a nespokojenost 🙂 jen to musím dokázat vysvětlit svéhu chlapovi c se do něj zamiloval

prada
28. črc 2008

tak já s tím, že se vejde jen do 4 měsíce nesouhlasím, my jsme byli 6,5 a v pohodě i s fusakem. pak by už fusak nebyl potřeba, tak by se vešla ještě dýl, ale začala si sedat, proto sporťák s pásy.

smardik
28. črc 2008

prada nevím to říkali mamči co ho měla já s ní zkušenost nemám ale prostě mi přijde malý když chci pro dítě pohodlí a ne sardinku

prada
28. črc 2008

jasně, chápu.

smardik
28. črc 2008

prada a co sporták, ten nejde do úplného lehu že?

prada
28. črc 2008

do úplného lehu nejde, ale od 6,5 měsíců v něm jezdí a bez problémů.

smardik
28. črc 2008

prada dík 🙂 pomohla jsi mi s rozhodnutím

agness02
28. črc 2008

ahojte, přijde mi divný se tu dohadovat, jestli se do kočáru mimčo ve fusaku vejde, nebo ne, přece každý mimi je jiný, některý má ve čtyřech měs. 6 kg a některý 8 a to je fakt rozdíl , smardik: třeba budeš mít prcka a budete i ve fusaku fakt v pohodě, no náš chlapeček měl při narození 3 kg a to jme si říkali, že máme štěstí, že máme tak malý mimi, ale teď má přes 7 kg a troufám si říct, že ve fusaku bysme měli fakt problém 😖 jo a nevím jak ostatní mimča, ale Dominik spal asi tak do třetího měsíce v kočáře s pokrčenejma nohama 😉 jinak kočár je to fakt suprovej a neměnila bych 🙂

smardik
28. črc 2008

agness já se nehádám vím že je každé dítě jiné ale přece jen se to dá zevšeobecnit protože jsou menší a větší kočárky, ale já už jsem rozhodnuta 🙂, ale mě jde hlavně o pohodlí malého víš 🙂

agness02
28. črc 2008

třeba už v únoru nebudete fusak potřebovat 😉 ty zimy už nejsou, co bejvaly 😀 , my jsme třeba fusak ani neměli, koupíme ho až na zimu do sporťáku, stačil nám flaušový overal a deka 😉 a to v březnu sněžilo

smardik
29. črc 2008

agness dík 🙂 už máme vybráno a jdem do jiného 🙂 a podle toho co jsem slyšela od mamin tak pro malého pohodlnějšího 🙂 ale dík za rady

tyli
29. črc 2008

ahoj smardik, pre aký kočík si sa rozhodla? Ja tiež hľadám niečo pohodlné, neviem s rozhodnúť. Všetky šp. kočíky sa mi zdajú úzke 😒

minea
5. srp 2008

Tak jsem nakonec koupila XA, včera mi ho přivezli. Moc se mi zatím líbí, jenom mě vyděsila ta originální pláštěnka - je strašně velká a těžká. Nechci jí obětovat celý košík, tak jsem si říkala, že bych ji dala to té síťové kapsy pod zádovou opěrkou. Kde ji vozíte vy?

mancovka
autor
5. srp 2008

Já se jí teprve chystám objednat tak teď si mě vyděsila............ 😨

prada
5. srp 2008

Já jsem koupila tu neoriginální pláštěnku, právě proto, že ta oroginál je neskladná a těžká. a jsme spokojeni.