Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

avanka
26. lis 2008

A este moj nazor, ta neoriginalna by tam asi nevyzerala tak dobre, uz aj kvoli tym plastovym drziakom na rucke kocika...inak to vymysleli genialne, ziadne cvoky na ruckach remenov, ktore by sa stale rozopinali ako na inych kocikoch

Tak snad som ti poradila...inak my sme zvazovali najprv tu s tymi ovormi na flasky po bokoch tasky,vyzeralo to imidzovejsie, ale ked sme ju videli nazivo, predsa sme zobrali tu klasicku, lebo tam bolo fakt o tretinu menej miesta a aj otvaranie mi prislo take cudne 🙂

petua
27. lis 2008

Avanka: Já našla jenom jednu a o žádných držácích na flašku tam nic neni.. Má mít údajně "mnoho praktických kapes a přebalovací podložku" 😀 😀 😀 No každopádně jdu do ní, protože máš pravdu, jiná by tam nevypadala asi dobře 😉. Díky 😝

saaskia
27. lis 2008

Baby . neviete mi poradiť kto by kúpil čisto nový X lander XT 2008 modrej farby, potrebujeme ho rýchlo predať - nezmestí sa nám cez dvierka do výťahu

Pleaaaaaaaaaaaaaaaaase

pietra
27. lis 2008

saaskia, nikho sice nepoznam, ale ak by si sa kociku nechcela zriect, tak by si mohla nosit zvlast podvozok a zvlast vanicku a zlozit to vonku. Nam x-lander nepresiel cez vchodove dvere do domu, tak som si to vyniesla zvlast a naklikla vonku

petua, neviem, ake su modely tasiek 2008, ale v 2007 boli dva typy, jeden bez bocnych vreciek, druhy vacsi o vrecka na bokoch. Ja som si kupila ten s vreckami, sucastou bola aj prebalovacia podlozka, ale dost o nicom, velmi skoro som ju prestala nosit, lebo len zbytocne zaberala miesto. Vnutri neboli priehradky, len na prednej aj zadnej stene sietove vrecko. My sme zobrali tuto vacsiu, lebo mi pripadalo, ze sa do nej zmesti ovela viac veci a nesklamala ma, vzdy som do nej vsetko vopchala a to som nosila aj termosku s vodou na zarobenie UM

avanka
27. lis 2008

Pietra, ta s vreckami na bokoch (ja som to nazvala drziaky na flasky) predsa vacsia vobec nie je, priestor vo vnutri ma mensi ako ta klasicka 😲 😲 😲

pietra
27. lis 2008

avanka, no fakt neviem, ako tohtorocny model, ale v minulorocnom bol rozdiel, boli vnutri rovnako velke a tie "drziaky na flase" su vlastne dalsie dve dost priestranne vrecka. Drzala som ich obe v ruke a nakoniec sme zobrali tu vacsiu. Ale to bolo v r. 2007, takze fakt neviem, ako sa zmenili

avanka
28. lis 2008

Tak my sme kocik kupovali v maji a taska bola mensia, tak to asi zmenili 😀 😀

jjaanca
28. lis 2008

To je fakt zvláštní. My máme tyrkysovou barvu - to je model 08 a tašku máme bez držáků na flašku a v krámě jsem viděla s držákem (netušila jsem že jsou 2 typy). A s autosedačkou to samý. Když jsem se dívala na www.x-lander.cz tak ta autosedačka 08 vypadá taky jinak než máme my 08. Oni to asi vylepšují i během roku.

sheherazada
2. pro 2008

holky může mi prosím někdo poslat do IP mail na ten servis? Mám pořád problém s kolečkama, ucházej. Píchla jsem už xkrát, ale vyfukujou se i ta nepíchlá, tak já nevím. A žádný kontakt sem nikde nenašla☹ Díky moc

wansday
9. pro 2008

ahoj, chtěla jsem se zeptat.. je pravda, že u sporotovní verze xt nejde dát zádová opěrka do úplného sedu???

kobyliacik
9. pro 2008

Wansday, ano je to pravda. Opierka nejde do uplneho lahu (chyba tomu asi tak 15 stupnov) ale patent je taky, ze si to kludne urobis sama (rozsijes taky jeden svik na pasiku, ktorym povolujes alebo utahujes opierku)

vedvies
9. pro 2008

ja som s kocikom maximalne spokojna, ale uz 2x sa mi zlomili tie drziaky na tasku. Tie perká, ktoré sa stláčajú pri nacvaknutí na madlo kočíka.

martimarti
9. pro 2008

Sheherazada:zrovna v neděli jsme zjistili, že jezdím s prázdným kolečkem, neměli jsme náhradní duši ani nic na zalepení, byl u nás bratr a tak zajel do OBI a koupil tam nějakou pěnu na provizorní opravu pneumatik, tu ventilkem nastříkal dovnitř do gumy a bylo zalepeno 🙂 . Kolo se tím i skoro samo nafouklo, jen jsme ho trochu dofoukli. Zatím to drží. Jinak holky co se týče tašky, dostala jsem tu s bočními kapsami na lahve, a musím říci, že mě štve, je v ní málo místa, dost blbě se otevírá, má takovou šíleně nepraktickou sponu, boční kapsy jsou na nic, mám v nich peněženku a jiné blbosti. Ta klasická bez těch kapes mi přijde rozhodně lepší.

petua
10. pro 2008

Holky, nám včera přivezli kočárek - XA 2008, i s hlubokou korbou a autosedačku k tomu (Maxi-cosi) a já bych už nejradši vyjela do ulic, je nááádhernej... 😝 😀 😀

andy80
10. pro 2008

peua, neboj, to přijde. Taky jsem se moc těšila, byl ajsem z něj nadšená a najednou jsme sundavali hlubokou korbu a je mi to nějak líto, strašně rychlo to utíká. Zatím si užívej těhu.

lotos
10. pro 2008

ahojte.chcela by som sa opatat bab ktore pouzivate kocik X-lander XA 2008 ci sa vam vojde v pohode do vytahu.lebo uvazujem nad kupou tohto sportoveho kocika a nechcela by som zazit sklamanie z toho ze sa mi do vytahu nezmesti.mame taky klasicky maly vytah.

andy80
10. pro 2008

lotos, změř si, jak široké dveře máte u výtahu a pak se jukni na některých www stránkách mívají rozvor kol napsaný, nebo se oprat v prodejně nebo on-line na netu.

petua
10. pro 2008

Lotos: Nám se do výtahu vejde stopro, protože máme v baráku výtah vééélkej.. Ale jestli máte ten klasickej panelákovej, tak se obávam, že se Ti nevejde, je fakt širokej hodně... My jsme plánovali, že budem parkovat v komoře naproti bytu, ale neprojedem dveřma, jsou tam úzký 😅

kratoska
12. pro 2008

Ahojky, já mám X1 a normálně se do malého panelákového výtahu u našich vejde.

kratoska
12. pro 2008

Ještě vám napíšu jak manžel skládal sporťák 😀

Sedátko normálně na konstrukci nasadil a celej víkend si lámal hlavu jak tam nasadit tu boudičku.No nepřišel na to. ☹ Pak ve městě potkal nějakou maminu se stejným kočárkem teda už s tim spoorťákem a koukal tam na to.To víte mamina nevěřila když vedle ní zastavil náklaďák a manžel že se de kouknout na kočárek.

Tak vykoukal že na našem kočárku není nějakej patent kam se stříčka zasune.V prodejně nám potom řekl vedoucí že máme sice starou konstrukci z roku asi 2007 a ten sedák se stříškou už je 2008.A ty dva kusy jaksi k sobě prostě nejdou.

No nakonec nám dali novej podvezek.Takže máme zase úplně novej sporťák.

Když jel manžel pro kočárek tak byl domluvenej že ho dostane s nasazenou korbičkou.Přijel naložil a sporťák dostal v nějaký tašce.No mě nenapadlo ho zkoušet páč jsem byla už porodce.Ale hlavně že to dobře dopadlo. 🙂

andy80
12. pro 2008

kratoska: tak to by mě nenapadlo, že to nepasuje. Jsem myslela, že podvozky jsou všechny stejný, ale asi ne. Já ho dostala úplně rozloženej a jak korbu tak sporťák jsem nasazovala sama. MM by na to neměl nervy 😀

luccii
13. pro 2008

lotos, resne jak psala petua, do klasickeho panelak.vytahu se nevejde, ale holky to resi tak, ze sundaji jedno kolecko

jasminka
14. pro 2008

ahojte, paci sa mi kocik Xlander XA, ale co sa tyka vajicka Xlander, max kolko mesacne babo sa do nho zmesti? oplati sa mi investovat do toho naklikavacieho vajicka, alebo staci mi autosedacka, ktoru budem vyuzivat aj dlhsie?r

kobyliacik
14. pro 2008

..z osobnej skusenosti (sice nie x-lander) by som si vzala naklikavacie...je to praktickejsie, sice mi vajco zvacsa pchame do trojdveraka auta, takze asi preto. No rozhodne by a uz nikto nenahovoril nato,aby som si kupila osobitne hlboky kocik, osobitne sportiak a sedacku. Ked je to jedna znacka, ma to viac chytrych vyhod...ale..prisla som nato az teraz 🙄 . Ja by som brala naklikavacie, zlenivela som 😔

andy80
15. pro 2008

jasminka: já mám na x-landera vajíčko Baby relax, která pasuje na všechny podvozky a oproti originál x-landeru stála polovinu. Využila jsem jí hodně. Když jsme jeli na výlet, netahali jsme sebou korbu, ale hodili vajíčko na sedačku. Sedačka má i stříšku a nánožník.

tady je ta moje: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Napřed jsem kupovala jen kočárek, protože jsem měla vajíčko Chicco po synovi, ale když byli malé 4 týdny, tak jsme dokoupili tohle vajíčko na kočárek. A do vajíčka se mi zatím vejde v pohodě, je dost velké. Třeba do Chicca už se mi nevejde, sem ano. A to je opravdu velká. V 6ti měsících měla 9kg a 72cm (to měl můj syn v 10ti měsících).

petua
15. pro 2008

Luccii: Vidíš, to mě nenapadlo, to bych mohla zkusit v tý komoře, jestli tam projedu bez toho jednoho kolečka... 😝 Přece jen se tam adj sundavat úplně jednoduše 😉

mima22
15. pro 2008

tieto kociky majuaku sirku zadnych kolies od jedneho kolesa k druhemu mozete mi to niektora zmerat?maju taku istu sirku ako aj na atlanticu?dakujem

jasminka
15. pro 2008

mima22:
Rozložený kočík d/š/v/cm: 80 x 69 x 109
Zložený kočík d/š/v/cm: 94 x 69 x 45

je na xa preklapacia rukovat?dik

tinucha
16. pro 2008

Šírka zadných kolies je 66 cm a x lander nemá preklápaciu rukoväť.

sonica
16. pro 2008

jasminka kuk na austina, je to skoro to stejne a da se obracet... 😉