Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kikimaruska
9. srp 2012

@ameanda je to Maxi cosi cabrio fix (ne city mini) a jde i ta Pebble...musíš ale dokoupit adaptéry na autosedačku, bud rovnou píší, že jde jak na x-car i na maxi cosi, nebo prostě adaptéry na x-car - mají stejné zámky...jde na to i Cybex Aton...vše je to stejné 😉 . Nyní už se dají sehnat zvlášť, já před 5 lety musela koupit celou x-car autosedačku, adaptéry sem si nechala a sedačku prodala bez nich mamině, co je nepotřebovala...a já si na ně nacvakávala maxinu 😉

ameanda
9. srp 2012

@kikimaruska
dakujem velmi pekne! hned mam v tom jasnejsie 😉

tinkaaa
11. srp 2012

Baby,ktoré máte kočík x-lander viete mi poradiť,ohľadom fusaku? Kúpila som kočík r.2009 - do tejto korbičky pasuje fusak aj od iného výrobcu alebo treba originál fusak do x-landeru? Ak áno kde ho kúpiť - prípadne neponúkate niektorá vo farbe malinovej,červenej,šedej alebo čiernej?

tinav
11. srp 2012

@tinkaaa ja mám xlander XV 2009 a nemám originál fusak kámoška mi požičala fusak zn. Eirbachen neviem či sa tak píše 🙂 a max. spokojnosť malý bol v ňom perfektne zababušený a bol červenej farby 🙂

lianka7
13. zář 2012

Ahojte kočky,chcem sa poradiť...mám kočík X-lander XA 2010. Skúšala som dávať nánožník,ale neviem si s ním poradiť. Má totiž po bokoch cvoky,ktoré neviem kde mám pripnúť. Poradíte mi?

luznicarka
13. zář 2012

@lianka7 Tuším že se přichytávají vevnitř pod stříškou na tom černým plastu jestli si to dobře pamatuju 🙂

gilmorka
21. zář 2012

Ahojte. Vedeli by ste mi poradit aky je vhodny skejtik na X-lander XA? A pripadne aj foto ako to vyzera. Citala som napr. ze Lascal buggyboard by mal pasovat a da sa aj odopnut ked sa nepouziva. Len neviem ci maxi alebo mini. A ako je to potom s brzdou, nezavadzia? dakujem.

ricmundina
22. zář 2012

No já mám taky XA zelenou jenom korbu, malej je listopadovej a na léto sporták tmavý, právě kvůli těm muškám. jediný co mi ze začátku vadilo na psortáku, tak že ten starší model nejde otočit směrem k rodiči ☹ , ale už to vychytali...možná koupíme nový 😀

gilmorka
24. zář 2012

@macejka ahoj. Nasla som ze si mala k x-landeru skate lascal? nemas nahodou foto ako to bolo upevnene? a mala si lascal maxi alebo mini?

helulela
24. zář 2012

@gilmorka ahoj, osobně skejt nemám, ale nedávno jsem viděla v nějakém prospektu Corado od Babypointu vyfocený přímo s X-landerem. Našla jsem ti odkaz na netu, koukni 🙂

monulkab
24. zář 2012

Holky co máte XA, jak jste na tom s délkou popruhů v kombinaci se zimním fusakem u cca ročního prcka - my máme docela problém, protože jsem zjistila že nám jsou popruhy prostě malé, dceru tam mám chuděru připoutanou natěsno, a to ještě na sobě nemá zimní bundu, nevím jak to budu potom řešit. Popruhy jsou už vytaženy na maximum ale potřebovla bych prostě o pár cenťáků delší, řešila to některá z vás ???

gilmorka
25. zář 2012

@monulkab uz dlho pouzivam popruhy len okolo pasa, a tie v pohode dociahnu.

monulkab
25. zář 2012

@gilmorka jakože je nenavlíkáš přes ruce ale protě je zapneš a dotáhneš kolem pasu? to mě nenapadlo...

gilmorka
25. zář 2012

@monulkab tie co idu zhora okolo ramien nemam ani prevlecene cez podlozku aby maleho netlacili. Ved sa daju odpojit z tej pracky kde sa spajaju s bocnymi pasmi. Zapinam len tie okolo bokov. Ved naco ma byt tak priputany,ma tam madlo,neprepadne a kolko zas priputany je aby nevypadol.

ricmundina
15. říj 2012

Tak mi to nedalo a objednala jsem na babycaru nový XA move, schovám si ho pod stromeček, pokud to do té oby vydržím 🙂

centrino
15. říj 2012

@kikimaruska chtela jsem se zeptat mam X-lander X3 a jeste Britax B-mobile. existuje nejaka autosedacka ktera by sla na oba? prisla jsi mi ze se v tom vyznas tak se ptam. a kdyby vedel kdokoliv jiny dajte prosim info, diky moc

simcab
15. říj 2012

ahojte 🙂 chcem sa vás spýtať, či nám treba na zimu pláštenku na x-lander, keďže budeme mať nánožník?? keď tak tie pláštenky pozerám, ten nánožník by sa tam ani veľmi nevošiel 😖

kaczuska
13. lis 2012

Ahojte holky, potřebovala bych poradit ohledně kočárku X-Lander XA z roku 2008. Vím, že oproti novějším kolekcím je změna v kolečkách - setkala jste se některá s tím, že by se vám kolečka porouchala nebo se musela často opravovat? Myslím, že u této kolekce jsou kolečka ze železité kontrukce oproti novějším z plastové konstrukce. Děkuju za rady 🙂

waterrr
21. lis 2012

Ahojte, tiez by som potrebovala poradit, chceme dokupit vanicku na XA 2010, ale mam vyhliadnutu novsiu kolekciu z r. 2011 - bude mi pasovat na konstrukciu z r. 2010? Dakujem 🙂

loulou
21. lis 2012

@waterrr ja mám síce x1 z roku 2009 a vaničku som kupovala z roku 2011 spolu z adaptérmi a nemám problém nasadiť ju na konštrukciu

luznicarka
21. lis 2012

@waterrr jestli můžu poradit zkus se zeptat přímo výrobce ( babipoint) takm ti to poví naprosto přesně jás e takhle taky ptala některý roky k sobě nesedí 😉

ebsian
21. lis 2012

@jankakurcinova
@jaru30 No holky, já mám konstrukci 2011 a korbičku 2009, fakt to nební na pevno? Neděste mě, zkoušela jsem pojíždět se sporťákem a s korbičkou ještě ne.

petulik.zlin
21. pro 2012

Zdravím, dokázala by mi nějaká znalkyně X landeru poradit, zda kolekce barvy Carbon byla stejná v roce 2010 i 2011?? Mám koupenou hlubokou korbu z kolekce 2011 a teď chci dokoupit tašku na kočár, mám možnost mít z kolekce 2010, ale nejsem si jistá, zda ta 2010 nebude více světlejší, jakoby došeda. Podle fotek na netu to moc poznat nejde, v reálu jsou ty barvy přece jen tmavší. Nevíte to prosím některá? 😨

silvuskaa
6. led 2013

Ahojte, mame kocik Xlander XV, este nam chyba vajicko.....viete poradit ci ked kupim vajicko xlander uz nepotrebujem adaptery, tie su potrebne ak by som kupila maxi cosi, alebo ako to vlastne je? nevyznam sa v tom...... 😒

petulik.zlin
11. led 2013

Ahoj, pokud koupíš vajíčko X-lander, adaptéry by měly být součástí k autosedačce, my jsme kupovali vajíčko Maxi Cosi a adaptéry ke konstrukci X-lander jsem si dokupovala zvlášť, ale radím - kupte si raději Maxi Cosi, je větší, a kvalitnější, ta X-landerovská je strašně malinká, kamarádkám se tam mimi vešlo jen 3 měsíce (!!!) a půjčovali si naši Maxinu, X-landerovskou nebrat, je k ničemu, mimi se tam do doby, než ho můžete dát do "sedící" autosedačky nevleze! 😝 My jsme dceru vozili ve vajíčku Maxi Cosi rok, švagrová dceru ještě dýl. Zjisti si cenu nových adaptérů, není to moc drahé...

petulik.zlin
11. led 2013

@silvuskaa Ahoj, pokud koupíš vajíčko X-lander, adaptéry by měly být součástí k autosedačce, my jsme kupovali vajíčko Maxi Cosi a adaptéry ke konstrukci X-lander jsem si dokupovala zvlášť, ale radím - kupte si raději Maxi Cosi, je větší, a kvalitnější, ta X-landerovská je strašně malinká, kamarádkám se tam mimi vešlo jen 3 měsíce (!!!) a půjčovali si naši Maxinu, X-landerovskou nebrat, je k ničemu, mimi se tam do doby, než ho můžete dát do "sedící" autosedačky nevleze! My jsme dceru vozili ve vajíčku Maxi Cosi rok, švagrová dceru ještě dýl. Zjisti si cenu nových adaptérů, není to moc drahé...

dripik
11. led 2013

Holky, mám dotaz, právě jsem si objednala kočárek x-lander XA 2010 je to celý set i s tou jejich x-car autosedačkou, můžu na tuhle konstrukci nacvaknout autosedačku maxi cosi? mám možnost půjčení od kamarádky...děkuji

janulee
11. led 2013

@dripik Ahoj, taky mám XA 2010 a používala jsem vajíčko maxi-cosi - super, je třeba si ale pořídít adaptéry k xlanderu na maxicosi autosedačku. Já sehnala na netu použité a za stejnou cenu pak poslala dál 😉 X-car autosedačku jsme neměli, ale měla ji kamarádka a byla neštastná, že byla opravdu dost malinká ☹

dripik
11. led 2013

@janulee děkuji za odpověď, tak uvidím jaká bude ta originál a od kamarádky si půjčím tu maxi cosi a adaptéry snad taky seženu...

kikimaruska
12. led 2013

@dripik jak píše petulik, x-car je strašně maličká a pro mě i nepraktická autosedačka (hlavně ta stříška a absence uložných prostor plus málo místa a žádné Crash testy). Měla sem na synka obě dvě, fotografie pro srovnání jsou tady v diskuzi na str.102 (a jukni jak byl malej prtavoučkej a přesto zabral celou autosedačku). Máme nyní další model X-landera na druhé dítko a opět jsme pořídili maxinu, je největší a hlavně bezpečná 🙂