Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

elvie
21. čer 2009

Ahoj gabuse, taky jsem uvažovala o koupi x-landeru přes pána tuším z Frýdku-Místku nebo Havířova, který kočárky vozí z Polska a prodává je tady tuším za 3.990,- Kč. Ptala jsem se jich a kočárek jde reklamovat u Baby poit, internetové stranky www.babypoint.eu - je to v rámci evropské unie. Jinak my jsme si x-landera XT objednali přímo v Polsku - vychází to na 2.800,- Kč s pláštěnkou a dopravou 3.150,- Kč. Tak doufám, že bude OK, nemám ráda reklamování.

gabuse
21. čer 2009

ahojky,
elvie: jj, mám to přes jednoho pána ,co to vozí ..to bude asi on...když jsem si to spočítala dle paragonu ,vychází to na těch 2800 kč.
kolo jsem už dneska promazala a je to lepší.
a zkoušela jsem přijít na to,kde to tak šíleně vrže a je to ta konstrukce ( ten silný rám)na jedné straně..takže mi opravdu nezbývá,než reklamovat..myslela jsem,že to půjde promazat,ale na té konstrukci nemám kde..dost mne to se*e..nový kočár a todle ☹
na stránky mrknu a napíšu jim.

dvojcata2
21. čer 2009

gabuse:zkus ještě silikonovy sprej a prostříkat každý plast každou skulinu bacha na látky je to mastný 😉

avanka
22. čer 2009

Gabuse, skus ten silikonovy sprej, my mame X1 a tiez nam po dazdi vrzgal, odporucali nam WD40, ale ten je nanic, po kazdom dazdi to bolo potrebne premazavat znova...
silikon je lepsi a trvanlivejsi....

gabuse
22. čer 2009

ahojky,a kde se dá ten silikonový sprej sehnat?

dvojcata2
23. čer 2009

Gabuse:Drogerie Teta.WD40 to je ale právě ten silikon.sprej 😉

alee
23. čer 2009

ahojky, premyslime, ze poridime pro mimi x- lander XA, jaky je rozmer korbicky? - na netu pisou vsude neco jineho - mam totiz strach, aby se nam tam ta nase holcina vesla. diky

andy80
23. čer 2009

alee, ono asi zážleží na roku výroby, já mám kolekci 2006 a tam je korbička větší, přijde mi, že je dělají každý rok menší, takže asi proto uvádějí na netu pokaždé jiný rozměr.

avanka
23. čer 2009

Dvojcata, ale WD40 je slaby odvar silikonoveho spreju, silikonovy olej v spreji je lepsi...

rego4
23. čer 2009

ahojte mamicky vcera som bol v krakove po kocik x-lander XA full len vajicko je maxi kosi cena 14500 po 10 % zlave ktoru som dohodol tam.

mia1111
23. čer 2009

to: rego4
Ahoj, prosím ťa, aj ja sa chystám do Krakowa, ešte som tam ale nebola - kde konkrétne si kúpil XA? A nevieš, či majú otvorené aj v nedeľu? Dííííííík

robin154
27. čer 2009

Holky, X1 už nemůžu nikde sehnat. ☹ Nevíte někdo náhodou, kde ji ještě mají?Chtěla bych red nebo beige...

dosa
27. čer 2009

robin - veru ich uz je malo, ale napriklad tu: http://www.prejetesi.cz/levny/x-lander-x1-red.html

robin154
28. čer 2009

dosa, to už jsem zkoušela, tam už ho taky nemají, ani na batolata.cz. Si budu muset vybrat jinej nooo. 😒

dosa
28. čer 2009

robin - no si to predstav! tak potom naco ich tam maju vypisane??? a este tusim vo vsetkych farbach? videla som ho este na nejakych slovenskych strankach, ale neviem, ci by to bolo pre teba vyhodne... alebo potom jazdeny, cez inzeraty - taky nechces? ak nenajdes v ponuke, skus si dat inzerat ty - mozno sa niekto chysta predat 😉

vladkaz1
28. čer 2009

robim skoda ze si nedala vediet skor 😉 ja som uz X1 predala ale tak isto si vsimam ze je dost vypredany ja radim zavolt do DEMI do senice www.dema.sk a maju aj skladove zasoby ze vypredavaju za skvele ceny!!! ja ked som chcela len potah novy ponukala mi kompet x1 za 4 tis a to si myslim ze je supis cena aj s vanickou 🙂

kikimaruska
1. črc 2009

Ahojky, tak už máme x-landera zase doma...měli jsme 08 a nyní zelený 09, tak kdyby někoho zajímali informace ohledně nové kolekce...tak sem s nimi (mě nedokázal říct nikdo skoro nic a na prodejnách ho tu nikde neměli 🙄 )... 😉

marketa.p.
2. črc 2009

Máme taky X-lander XA z kolekce 2008. Ovládá se parádně, ale má opravdu malou korbičku. Sporťák je prý pro děti od půl roku a měli by samostatně sedět, mám ale pocit, že v půl roce se neposadí samo žádné dítě.

avanka
2. črc 2009

Ja neviem, preco sa tu stale rozobera velkost vanicky 😉 nas Lukas sa narodil ako 3300g a 49 cm a do vanicky sa v pohode zmestil aj v 7 mesiacoch a to nebol najmensi......
sportak je od 6 mesiacov a pre deti, ktore sedia, ty tam dieta predsa sediet nemusis davat......preto sa da dat aj na lezato...

a nemam proste pocit, ze by vanicka bola az taka mala...je rovnako velka ako ostatne kociky, len je oproti nim uzsia

a Vladka, no ja neviem, ja som priamo zo senice, aj sme v demackej predajni boli ale x1 za 4000 sk aj s vanickou tam kupis tazko.....komplet s vanickou, autosedackou sa predava okolo 500 eur

vladkaz1
2. črc 2009

ja viem ze sa predava som pisala , na mail so Senice moj MM je tak isto od tial , chcela som len potah na sportak .. ponukala mi komplet novy kocik ,ale stara kolekcia 2006-2007 za 4 tis nekecam na co by som to preboha robila 😉

vladkaz1
3. črc 2009

-----Povodna sprava-----
Od: Gabika Danišová
Prijata: 14.04.2009 08:33
Pre: vladkaz1@azet.sk
Predmet: Re: vladkaz1@azet.sk má otázku

Dobry den,

bohuzial dany nahradny diel nie je k dispozicii.
Mame skladom len cely kocik X-1 2006 vo farbe ASH. Je za vypredajovu cenu
133 EUR.
V pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat.
S pozdravom

Gabriela Danišová

Brand manager
detského sortimentu

DEMA Senica, a.s.
Dlhá 248, 905 01 Senica
tel: +421 34 69 45 233
fax: +421 34 69 45 102
mobil: +421 915 780 875
e-mail: danisova@dema.sk
www.dema.sk

----- Original Message -----
From:
To:
Sent: Friday, April 10, 2009 2:17 PM
Subject: vladkaz1@azet.sk má otázku

>
> Dobry den chcela by som sa spitat ci sa da samostatne doobjednat novy
> potah na X- lander x1 kolekcia 2006 na sportovu cast, aj strieska v tej
> istej farbe.
> Ak ano mohli by ste mi napisat pribliznu cenu?

aby si mi verila 😉

puckalucka
6. črc 2009

Ahojky holky,
máme doma x-lander XT s autosedačkou x-car a teď těsně před porodem jsme šli natrénovat její poutání do auta...bohužel jsme zjistili, že na její připoutání máme v obou autech krátké pásy 😠 ☹ ...měl s tím někdo z Vás nějaký problém? Jak jste ho případně vyřešili. Díky moc za každou odpověď.

tinna88
6. črc 2009

ahojte neviet ci sa vyraba X lander aj v ciernej farbe?

dosa
6. črc 2009

tinna - cierny nie, vo vlanajsej kolekcii bol taky tmavy sivy - grafit http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_X-LANDER...

a v tohorocnej kolekcii je ovela bledsi - grey http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...

zubecek
6. črc 2009

ahoj,mužete mi prosim poradit, rozhoduji se mezi Xlanderem a jané slalom (koupila bych z druhé ruky, je o moc dražší). potřebuji, aby šel kočár lehce řídit a zvládal nerovné chodníky, křivé dlažby a obrubníky a velký kopec. Jde mi pouze o sporťák, jezdím teď se sporťákem Hauck po prvním synkovi, ale jde hrozně těžko řídit, člověk musí hrozně tlačit, kolečka se natáčí kam chtějí a musím ho pořád nadzvedávat. Několikrát denně s ním projít celé město do školky je náročné.Omlouvám se, jestli někde toto srovnání je, zatím jsem nenašla.

kamikula
6. črc 2009

Ahoj holky, dnes jsem měla první vyjížďku s XA. Korba se mi zdá trochu vratká. Máte s tím nějaká zkušenosti? Je to normální nebo někde děláme chybu či je to vadný kus? Díky za názory 🙂

lenocka1979
6. črc 2009

tinna88 ... x-lander sa vyrába aj v čiernej farbe .. tohtoročná kolekcia má takú a vyzerá super 🙂

lundova123
6. črc 2009

tinna88 kočárek X Lander se vyrábí i v černé barvě kolekce 2009 model kočárku XA v kolekci 2008 byl také ale už je vyprodaný je pouze Graphite Lída

lundova123
6. črc 2009

kamikula... vše je v pořádku korba je vratká kvůli tomu, že je do podvozku uchycena pouze v středové části za dva adaptery nemusite mít obavy nejlépe vyzkoušíte, když korbičku zvednete za přenosné madylko od země do vzduchu stačí tak cca 2 cm jenom se tím přesvědčíte, že opravdu drží, nemějte obavy neupadne Lída