Kočárek X - Lander - typ X3. Jaké s ním máte zkušenosti?

silente
5. čer 2007

Ahojky maminky a těhulky!
Ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti s tímto typem kočárku.
Je to můj favorit pro našeho budoucího mimíska, tak abych věděla, zda skutečně stojí za to.
Díky moc! 🙂

petra.v
5. čer 2007

Ahoj Silente,
i já mám velikýho favorita X-landera ale X1, je skoro jako X3 a dost je tento typ chválený, asi do něho půjdeme jen mám strach z velikosti korbičky neboť čekáme na listopad mimíska a korbička je docela maličká, tak uvidíme.
Zdravím Tě 🙂

tin.tina
5. čer 2007

Ahoj vyzera dobre ja asi kupim cam cortinu x3.

V teme nebezpecne kociky som nasla tento trojkolesovy x lander. Skus zhodnotit ci nema podobny problem 😕

http://www.soi.sk/index.php?show=280

silente
autor
5. čer 2007

Ahojky Petro!
X1 jsem jednou viděla a rozhodla jsem se pro X-Lander 😉 Přijde mi to super terénní vozítko, což mi potřebujeme.
Hmm, ta korbička ... Ale oni teď vyrábí všichni výrobci celkově spíš menší, viď. Slyšela jsem jen o nějaké české firmě, která dělá větší, ale jméno nevím.
No uvidíme 🙂
Krásné těhulkování!

silente
autor
5. čer 2007
petra.v
5. čer 2007

mě padl do oka hned, chceme čtyřkolku, je super že má ložiskový kola prostě nemá chybu a risk je risk, snad nám mimi nepřeroste korbičku 😉 taky potřebujeme spíš teréňák, tak uvidíme a máš pravdu s těmi rozměry jsou na tom podobně veškeré kočárky 😒
také krásné těhulkování a ať jste v pohodě,na kdy čekáte Vy?A víte co budete mít?My nee 🙂 pápá

silente
autor
5. čer 2007

Tin.tino - já tříkolový kočárek nechci, tak snad tento čtyřkolový nebude mít stejný problém. Hmm, koukám, že v té zprávě o počet koleček ani nejde, takže aspoň vím, na co dát pozor, i když se to týká typu XT. Díky! 😉

I pro ostatní:
Kočík LANDER X, typ X Lander XT
Pôvod: Poľsko
Druh nebezpečnosti
Závažné riziko ohrozenia zdravia dieťaťa.
Príčiny nebezpečnosti
V pásme dosahu dieťaťa, medzi pohyblivými časťami kočíka, sa nachádzajú miesta, ktoré predstavujú riziko bolestivého zovretia resp. stlačenia kože na predlaktí rúk, lakťov dieťaťa. V pásme dosahu dieťaťa sa tiež nachádzajú otvory, v ktorých môže dôjsť k uviaznutiu končatín, prstov dieťaťa.
Na uvedenom detskom kočíku nie sú uvedené všetky bezpečnostné upozornenia v zmysle platných predpisov.
Opatrenia na ochranu trhu:
Kontrolovaná osoba prijala dobrovoľné opatrenie, na základe ktorého nebude distribuovať uvedený druh nebezpečného výrobku, bude informovať spotrebiteľov a odberateľov o jeho nebezpečnosti a vyzve ich k jeho vráteniu.
Slovenská obchodná inšpekcia odporúča spotrebiteľom, ak si tento výrobok zakúpili, aby ho vo vlastnom záujme prestali používať. Spotrebiteľ má právo vrátiť ho späť a pri uplatnení tohto práva mu bude vrátená kúpna cena výrobku.

tin.tina
5. čer 2007

Silente dala som ten odkaz pre info, vacsinou maju kombi kociky podobne podvozky a rucky. Pekny den. 😵

anamor
5. čer 2007

silente x-ladneri aj mna ocarili, ale co uz s tou soikou, musime to zvazit

silente
autor
5. čer 2007

Anamor - však se nám ozvou i maminky, které s těmito kočárky drandí a mají zkušenosti se strkáním prstíčků do koleček 😉

anamor
5. čer 2007

dufajme 😀

brendi
6. čer 2007

holky tak já mám sice kočárek x-lander XT, a po tom co jsem si tu přečetla vaši recenzi na bezpečnost jsem se šla schválně podívat na konstrukci, kde by tak asi dítko mohlo nechat prsty ale fakt jsem nic nenašla , zkoušela jsem všechny otvory........teda tam vlastně žádné nebyly, zkrátka nic o co by se dítě mohlo zranit, nebo si ublížit 😉

silente
autor
7. čer 2007

Brendi - díky za info! Tak to jsem už klidnější 🙂

prada
7. čer 2007

Já mám X-lander XA a tak jak píše Brendi, taky jsem kočárek důkladně prohlídla a nenašla jsem nic o co by se dítě mohlo zranit.

silente
autor
7. čer 2007

Tak teď už to tedy vůůůůůůbec neřeším 🙂
Děkuji, maminky! 😉

tilly
7. čer 2007

no, ale už len to, že je to poľský kočík by ma odradilo...

brendi
7. čer 2007

když jsme byli na veletrhu kočárků v brně tak se tam taky jedna paní ptala jaký je výrobce, myselela si že polský ale paní od kočárků ji řekla že výroba je čína....no nebo zkrátka východ, taky mě to udivilo......ale jak říkám, já jsem spokojená a mé známé co ho mají tak taky

silente
autor
7. čer 2007

Tuhle jsem koukala na boty v klasickém krámě, značka Adidas, asi za 3 tisíce a vevnitř made in China 😅 , takže zem původu raději neřeším už u ničeho 😀 Upřednostňuju zkušenosti těch, co je už mají 😉

brendi
8. čer 2007

já mám teda kolekci 2006, kupovali jsme ho ted na jaro, ale na netu byla akce lonských modelů jen za 5180,- no nekupte to, 😀
ted jsou tam krásné barvičky, i když ta červená byla min. rok hezčí, taková zářivější, ted bych brala oranžovou

silente
autor
8. čer 2007

Já bych ráda béžový nebo oranžový 😵

musko
12. čer 2007

Baby, to s tou sojkou patrilo pre staré typy X landerov. Ja mám XA ročník 05 a som max. spokojná. Dokonca v novej kolekcii je hlboká korba vačšia o cca 3 cm na šírku aj dĺžku.

petra.v
15. čer 2007

ahoj Silente,
koukala jsem jak máš připravené albíčko, mooc pěkné.X-lander je suprovej 🙂
Omlouvám se Ti, jak jsem se Tě v dřívější diskusi ptala na kdy čekáte mimíska, nevěděla jsem že zatím ještě neplánujete 😖 (až dnes jsem si všimla Tvého alba) každopádně Ti přeji krásné budoucí těhulkování a hodně štěstíčka 🙂

anamor
16. čer 2007

co sa tyka xlandra ma musko pravdu, jedna znama vravela, ze v obchode jej povedali, ze xlander uz napravil chyby a to so sojkou sa uz novych typov netyka

musko
16. čer 2007

Aby som doplnila - ak máte vic dotazov, pýtajte sa na stránkach www.babypoint.cz - je to výhradný dovozca X-landerov do ČR.

console
16. čer 2007

Silente: v Cine se vyrabi jak originalni obleceni znacek Nika Adidas apod...Nevim, cemu se divis. Potom tam samozrejme vyrabi i miliony napodobenin. Ty tovarny(original a padelek) jsou casto jen kousek od sebe.

jenis
16. čer 2007

Ahojte, aj mne sa velmi pacil x-lander, ale bohuzial mame maly otvor do kufra a tak by sme ho tam nevpratali, iba ak dame dole kolesa. Tak som sa ho vzdala. A dokonca som chcela kupit tu trojkolku tak este ze som ju nekupila.
brendi, prada v soi su na to odbornici, ktori sa tomu venuju cele roky, co vy nevydite to oni zbadaju hned. Nespoliehala by som sa na to.
No ale ked je to uz odstranene, tak hor sa do nakupov 😀

silente
autor
16. čer 2007

To Musko - díky za odkaz 😉

To Console - ale já se ničemu nedivím 😕 Jen jsem psala, že v origo krámě s origo botičkama jsem mrkla dovnitř na cedulku 😅

To Jenis - no já mám na MD slíbené nové autíko, tak to tedy musíme vše dobře změřit 😉 Díky za upozornění!

prada
17. čer 2007

Janis, máš pravdu-na co nepřijdeme my, na to odborníci přijdou(ví kam se podív at). ale kdyby nad tím člověk přemýšlel, nekoupil by si nic!

dadko
26. čer 2007

Ahojte,mám kočík x-lander xa- červeno-čierny -kupovali sme ho v 08/2006.Na prvý pohlad pekný ale počas používanie som našla nesmierne veľa chýb. Predne kolieska,su otočné ale často začnú kmitat a kočík je neovládateľný -hlavne pri prechode cez križovatky,alebo pridanim do kroku. SOI- vyhlásenie je pravdivé. Hlavne pri športáku-malý strčí ručičky do otvorov medzi sedacou častou a búdou - a pri zdvihnutí z lahu do sedu,musim dávat velký pozor aby som mu ich tam neprivrela.2. Opierka v športovej časti- je velmi nebezpečná - samovolne si ju dieta môze dvihat a neustále si tam priviera zo spodnej strany prsty. 3.Opierku lahko nadvihne a hrozí vypadnutie, aj ked je pripnutý pásmi. Nikdy by som ho nekupupovala - sportová čast x-lander xt- je zhodná s xa.podala som podnet na soi. zdravie môjho dietata je prvoradé a hlavne nebol za 5.000,-sk ale stál komplet s vaničkou 13.000.

silente
autor
27. čer 2007

Tak doufám, že X3 už má všechny mouchy XT a XA vychytané..... 🙂