Kočárek X - Lander - typ X3. Jaké s ním máte zkušenosti?

silente
5. čer 2007

Ahojky maminky a těhulky!
Ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti s tímto typem kočárku.
Je to můj favorit pro našeho budoucího mimíska, tak abych věděla, zda skutečně stojí za to.
Díky moc! 🙂

anieli_1
23. lis 2010

@marcelka28 no to zavisis ako je pre koho co drahe a da sa kupit aj mpouziti ako ja mam po jednom dietati a jedine co je na nom ine ako novy je ze ma tri skrabance ale inak ho mam za 230 aj so slnecnikom taskou sietkou proti hmyzu a proti dazdu takze sa nestazujem:D

marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anieli_1
24. lis 2010

@marcelka28 neni zaco:D

kamirka
19. led 2011

Mohl by někdo napsat, kdo má tento kočárek, nějaké zkušenosti? Abych se uvrdila, zda tento kočárek a nebo hledat jiný 😉

susana28
13. únor 2011

Ahojte, rozmýšľame kúpiť x-lander xa ročník 2009, len ja jazdím na renault twingo, čo je mini autíčko, a teraz riešim dilemu, či ho tam narvem 😒

monika15
7. dub 2011

Da sa ten kociarik X Lander otocit aby som videla na maleho aj ked ho tlacim ???

je to REVERSE????

andy80
7. dub 2011

Já jsem měla X-lander X3, kolekce 2006 a byla jsem s ním maximálně spokojená. Korba je po směru, takže je do ní vidět, sporťák, je ale proti směru, ale já měla na boudičce okénko se zipem, takže jsem mohla do kočárku jukat. Jinak my měli taky malé auto a X-landera jsme tam dali v pohodě. Když jsme měli ještě hlubokou korbu, tak jsme jí sundali z podvozku a jeli buď jen s autosedačkou nebo jsem korbu posadila na zadní sedadlo. Jinak, jak tu někdo psal o tom vadném kočárku X-lander XT, tak ty nebezpečné, to byla hodně dávná konstrukce. Dneska je i XT bezpečné. Mě se osobně líbily víc starší kolekce a taky mi přišlo, že mívaly větší korbu. Každopádně, když se zadař třetí mímo, tak půjdeme zase jedině do X-landera. Za ty peníze je to dobrý kočár.

centrino
12. srp 2011

Ahojky. Mám X3 2010, super kočár. Líbí se mi polohování., které narozdíl od XT a XA není řešeno jen nějakými popruhy,ale pevným polohováním. Jde skoro do lehu, sportak je opravdu hodne prostorny, nejde proti smeru jizdy ale na mimi je videt skrz stříšku. sklada se a dava do auta uplne v poho. S kocarem projedete uplne vsechno. Akorat se mi rozparal kosik., ale vyreklamovala jsem to a behem mesice jsem mela novy kosik 🙂

zuzikkaa
12. srp 2011

@monika15 otocne verzie su XV a XQ

monika15
12. srp 2011

@zuzikkaa

ahoj Diki moc... 🙂

martule20
11. pro 2011

Máme od 2008 a jezdíme s ním stále 🙂 Nedám na něj dopustit. Kola do terénu super, sjezdil s námi půlku Krkonoš i v hodně náročných terénech a naprostá spokojenost. Koš pod ním je na nákupy luxusní, narozdíl od jiných verzí X-lander a do výtahu v paneláku se jako jeden z mála taky v pohodě vešel. Jediné, co mi trochu vadí je váha, ale holt je to dań za superpevnou konstrukci. Rozpárala se nám jen taška, ale bez problémů nám ji vyreklamovali.

endlessblue
25. led 2012

HOlky, můžu se zeptat? Máme doma X-Landera X3 kolekce 2011. Zatím teda čeká na jaro. Malému je 5 měsíců. Od kolika měsíců jste mimča přesunuli do sporťáku? A ještě jedna věc. To madlo, co má dítko před sebou se vyndavá pomocí takových 2 tlačítek (koleček)... ale to ho musím pokaždé kompletně vypreparovat (na obou stranách).. kdykoliv chci malého dát či vyndat z kočárku.... nebo jde madlo nějak vyklopit do strany? Asi jsem technickej antitalent.. ale nějak nevím jak na to 😅

endlessblue
26. led 2012

Tak už jsem to pozjišťovala..... to madlo se musí kompletně odendat a zase zacvaknout... no to je fakt blbýýý!!!!!!
Nevíte někdo jaký je teda rozdíl u X3 kolekcí 2010 a 2011?

mony80
12. únor 2012

Ahojte, predam XA Arctic trojkombinaciu, malo pouzivany, kompletna vybava. Este rok v zaruke.

baraben
12. únor 2012

@endlessblue Já mám taky X3 a to madlo nesundávám vůbec. Synovi je skoro 17 měsíců, je to pořádný kus chlapa a jde tam posadit i vytáhnout ho i s tím madlem. A do sporťáku šel přesně v 6 měsících.

ajushka
10. pro 2012

Ahoj holky potřebovala bych poradit se slídou na xlander X3 ..na sportak,mam slidu emitex je to univerzalka ale ma zapinani u řidítek a u miminka ma jen par direk ...mate s tím zkušenost?

jennyska
11. čer 2013

Ahoj Maminky,

Možná jste už na MK narazily na naši společnou knihovničku, do které si vkládáme informace, znalosti a osobní zkušenosti ohledně všeho možného... Tvoříme si ji spolu, maminky, těhulky, snažilky a díky tomu máme vše na jednom místě - jak info tak zkušenosti.

Vy podle všeho máte kočárky X-lander a o jeho jednotlivých typech (X-Move, XT, XA, XQ, X-run, X-twin atd.) bohužel ještě ve Wiki nic není... Proto Vás chci poprosit, zda byste o nich něco obecného mohly dát dokupy tak, aby bylo možné psát pod ně osobní zkušenosti?

Jak to bude vypadat je na Vás, tady jsou např. kočárky Brio, které dělala maminka neslusanka https://www.modrykonik.cz/kocarek-brio-go/

Děkuji Vám za jakékoli zapojení se do Wiki Modrého koníka, kterým si naši společnou knihovničku rozšíříme a pomůžeme si jí navzájem 🙂

Mějte krásný den!
Janča