Kočárek X - Lander - typ X3. Jaké s ním máte zkušenosti?

silente
5. čer 2007

Ahojky maminky a těhulky!
Ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti s tímto typem kočárku.
Je to můj favorit pro našeho budoucího mimíska, tak abych věděla, zda skutečně stojí za to.
Díky moc! 🙂

brendi
27. čer 2007

dadko: to je mi líto a jsem ráda že s mým kočárem takové problémy nejsou, a nebo nemám až tak živé dítě a to jsem si do ted myslela že živější neexistuje..........možná jsem měla štěstí na dobrý model, opravdu jsem prohledávala podrobně jestli by mohl dítěti ublížit a nic jsem nenašla, je sice pravda že se kolečku trvá zvlášt z přechodu na patník, než se dobře zaretuje, ale jízdu samotnou si nemůžu vynachálit a to mám jen trojkolku. Je ale pravda že kdybych kupovala kočárek ted tak bych sáhla po jiném, výroba jde totiž velkým tempem vpřed a jednotlivé mouchy se vychytávají
silente: škoda, tvůj model jsem ani neměla v ruce, jen jsem si zkusila jízdu na výstavě ale když tam není dítě a sním i zátěž tak je to na nic, z toho jsem nic nepoznala, ale asi jste aktivní rodiče 😉

silente
autor
29. čer 2007

Brendi - já si ho musím někde ještě pořádně vyzkoušet, tam kde jsem ho viděla to moc nešlo, ale miláček hodil očko a říkal dobrý, tak snad fakt technicky dobrý. Líbí se mi celkově a má vlastnosti (péra, kola, pásy),které chci. Navíc s ním nebudu takřka jezdit po městě, ale pořád v terénu (jezdíme závodit s auty), takže musí dost vydržet a dobře pérovat 😀

mzdovka
9. črc 2007

Silente - taky se mi tenhle kočárek moc líbí. V pátek jsem se na něj byla podívat, má ho jedna kamarádka a jsem docela na vážkách. Ta hluboká korbička mi připadá hrozně maličká, čekám mimi v říjnu a tak musím počítat s tím, že ho v hlubokém kočárku budu vozit až tak do března i s fusakem, ale mám pocit, že se do něj nemůže vejít. Co mě taky ještě dost zarazilo, že strašně málo péruje. Nevím asi mám moc vysoký požadavky, dneska jsem zase celý den brouzdala po internetu, jestli někde nenarazím na nějaký jiný kočárek, co by se mi líbil, ale pomalu už to vzdávám, zamilovala jsem se se do x-landera a nic jiného se mi nelíbí. No mám na to ještě chvilku čas, tak uvidím. 😒

silente
autor
11. črc 2007

Mzdovko - tak jsem si povídala tady na netu s pár holčinkama a ptala se na rozměry korbiček jejich favoritů (ne X-Lander).

Zde výsledek (vnitřní rozměr):
jedna - 82 x 32 (kočárek Targo)
další - 78 x 34 (nevím teď značku)
X-Lander - 76 x 32

Takže šířky bych se nebála 😉

Já si taky říkám, že je to děs, že se mi děsně líbí, co když z něj pak budu zklamaná, ale což, vyzkoušíme, uvidíme 😀
Přeji příjemné těhulkování. A dej vědět, jaký kočárek to nakonec vyhrál 😉

zusma
26. črc 2007

Ahoj holky, mám dotaz ohledně originál tašky X-bag I na kočár X-lander (X1, X3, XA, XT kolekce 2007). Nemáte ji některá?? Někde jsem četla, že tato taška jde pouze na tyto nové kočárky, že na kočárky z kolekce 2006 nejde z důvodu speciálního připevnění na rukojet.
Objednala jsem si ji a mám ji doma a nic speciálního mi na ní nepřipadá....respektive ani nemám tušení, jak se tam upevňuje, neboť tam nejsou žádné patenty. Maximálně mě napadá, že se to nějak upevní do těch otvorů, kde se dá oddělat popruh, ale fakt nevím.... 😕Anebo to jen přehodit. Kočárek ještě nemám doma,tak to nemohu vyzkoušet.

mzdovka
26. črc 2007

Ahoj Silente, včera jsem byla zase v Praze porozhlídnout se po kočárkách, už jsem byla téměř přesvědčená, že si koupím nějaký jiný než ten X-lander. Ale bohudík jsem narazila na novou kolekci té X3 a zjistila jsem prostě, že to je on a žádný jiný. Takže teď ještě brouzdám po internetu, zkoumám ceny a co nejdřív si ho objednám. Předtím jsem totiž viděla jen ten typ r. 2006 a teď jsem viděla 2007 a ten je o trošku větší, jde mírně houpat a hlavně má úplně úžasný barvy, mě se líbí ta red. Takže jdu do něj!!!
Zusma - včera mi prodavačka v tom obchodě na tom novém typu ukazovala, že to má na madle z vnitřní strany takový čudlíky do kterých se ta taška zacvakne, takže to bude asi ono.

silente
autor
26. črc 2007

Mzdovko - tak to jsou super zpráááávy! Díky moc! Jsem se do něj zamilovala ještě víííc! 😉

zusma
26. črc 2007

Mzdovka: díky, vypadá to, že by to mohlo být ono 😉
A nevšimla sis prosím, jak to je pak s popruhem na té tašce, když je to připevněný k té rukojeti? Ten popruh tam tím pádem zároveň asi nemůže být?

mzdovka
27. črc 2007

Zusma: Promiň, ale já jsem tu tašku neviděla, viděla jsem jenom ty čudlíky na tom madle a prodavačka říkala, že je to nějaké vylepšení proti minulé verzi a že se tam ta taška nějak nacvakne, ale jestli s popruhem nebo bez popruhu to netuším. Musím to taky někde zjistit, protože si tu tašku chci taky pořídit. Já myslím, že nejlepší bude počkat až budeš mít doma i kočárek a pak to vyzkoušíš a uvidíš. Dej vědět jestli zjistíš něco nového.

zusma
27. črc 2007

Mzdovka: jo jasně, já jen jestli jsi třeba neviděla něco víc 😉 Ale myslím, že to bude tak, jak říkáš,protože na té tašce jsou po stranách takové otvory a do nich by to snad mohlo jít nacvaknout. Ale tím pádem to bude na kočáru zavěšený bez popruhu,ale to mi neva.
Kočár mi má už brzy snad dorazit, tak dám pak vědět 🙂

luuluu
29. črc 2007

ahojte baby, teraz som nasla tuto diskusiu, ja mam x-lander x2 /trojkolka s natacacim kolesom, vraj sa uz tento typ nevyraba/ a som spokojna - jedina vec, co ma mrzi je, ze je tam maly nakupny kosik. Mam maximalne zive dieta, ale este sa nestalo, zeby si nieco niekde privrel, alebo by vyskocil z popruhov. Je super do lesa, v zime, v lete a cez obrubniky sa ide jedna radost.

pokemon
4. srp 2007

Ahojky!Jsem tu poprvé.Četla jsem si vaši diskuzi na téma kočárků X-Lander.Moje kamaradka ma X1 a je stímto kočárkem velice spokojená.Já už jedno dítě mám,takže vím co to je když se musíte rozhodnout pro nějaký typ kočárku.Mě osobně X1 přijde skvělá a protože chceme druhé mimčo,tak si ho určitě pořídíme.Kdo ještě váhá tak neváhejte a běžte do toho.

lili91
6. srp 2007

ahojte! chcem sa spytat...tiez mame kocik x-lander (xa), sme s nim velmi spokojni, len sa nam na rucke potrhala ta pena (po 6 mesiacoch pouzivania!) a dost mi to vadi. nemate tiez problemy s touto penou??? reklamovali sme to a slubili, ze nam poslu novu ale sa bojim,ze sa to potrha znovu...

musko
6. srp 2007

lili, ta je vraj iná - už to tu nejaká holka písala - že náhradná je lepšia 😉

pietra
26. zář 2007

ahojte. my mame x-lander x1. Najprv som sa trochu bala terenov, lebo sa mi zdalo, ze kocik malo hojda, ale terenny zvlada uplne perfektne, vobec to malu nenadhadzuje.

zusma: z tej tasky musis dat dole popruh a v tie otvory po popruhy zacvaknes na kocik. Teda na kociku visi taska bez popruhov

lili91: nam sa na tej pene urobila prasklina, ale mysleli sme si, ze pri nakladani do auta. Ani sme to neriesili, lebo manzel chce tu penu casom aj tak vymenit za nejaky bicyklovy potah.
Ale zas, ked ma byt ta nahradna lepsia, zeby sme to isli reklamovat? 😒

zusma
26. zář 2007

Pietra: díky, já už mám tašku doma a tak jsem to zkusila. Popruh někam zastrčím a když budu chtít tašku odendat a vzít na rameno,tak nasadím. 🙂

kuko7
26. zář 2007

Ahojte babulky, moja kamoska ma doma x-lander X3 a je s nim moooc spokojna. No a aj mne sa tento kocik zacina moooooooc lubit.Tak dufam, ze ma nesklame a do vtedy, kym si pojdem nejaky kupovat, tak bude este taky dobry ako teraz 😀

pietra
8. říj 2007

ahojte,
zima sa blizi a tak je najvyssi cas zaobstarat nejaky fusak. Najrpv som sa tym netrapila, lebo sme nejake podostavali, ale zistila som, ze ani jeden z nich sa nam nezmesti do vanicky. ☹ A v sportovej verzii nechcem este malu v zime vozit. Tak ake mate skusenosti s fusakmi, ktora znacka sa vam tam zmestila? Lebo som nenasla original x-lander fusak.

musko
8. říj 2007

Emitex kombi - má odopínateľnú spodnú časť, ten by sa Ti tam mal vojsť 😉

pietra
8. říj 2007

diky 🙂 a nevies rozmery toho fusaku?

musko
8. říj 2007

Už som to tu niekde písala, ale ak chceš, zajtra Ti to zmeriam a napíšem - dnes by som to už nezvládla, idem spať....

pietra
8. říj 2007

ok, staci zajtra. Este raz dik

kajule
8. říj 2007

Pietro, tak já mám teda x-lander xa, ale fusak se mi tam vejde od Emitexu. Akorát Páťa už se asi do té korbičky v zimě nevejde, kže ho budeme vozit v tom druhém kočárku nebo ve sporťáku s nánožníkem a fusakem, uvidíme.

mira_mff
15. říj 2007

My mame X-Lander XA a sme s nim maximalne spokojni...teda teraz ho uz predavame, este je rok v zaruke, ale uz ho nevyuzijeme, tak keby ste niekto mal zaujem, tak sa mrknite do bazarku. Ale inak mozem len doporucit. A podla mna je lepsi nez trojkolka, ktora je menej stabilna a zbytocne ma dlhzi podvozok kvoli tomu jednemu kolesu, aby sa babo neprekotilo.

pietra
22. říj 2007

ahojte,
neviete niektora, kto je oficialnym dovozcom x-landeru na Slovensko?

musko
22. říj 2007

www. babypoint.sk ( to sú výhradní dodávatelia aj na SK aj ČR)

penelope2066
22. říj 2007

ako vyzera tento kocar?

simlenka
22. říj 2007

tak já dala na rady kamarádek a šla taky do x-Landeru. Nejdřív mi nutili x1, který se mi nelíbil, ale vzhledem k terénu, který je na naší vísce, jsem souhlasila. Když jsem ale přišla do obchodu, abych se s kočárkem pořádně seznámila, zvítězil x3. Na x1 mi vadilo polohování zad u sporťáku, nemožnost odendat takový ten mantinel, aby dítě nevypadlo (resp. dá se, ale hrozně zdlouhavě a špatně) a v neposlední řadě malý koš, tam se vejde tak jedna pet lahev a kapesník.

Na x3 mě uchvátila manipulace, člověk si řekne: kočárku slož se a on se složí a naopak - fakt je to úplná paráda, jde to lehoučce a snadno, má úžasnej velkej košík, trochu mi vadí, že opěrka má tři polohy napevno a nejde dát do úplného lehu, ale myslím, že to zase tolik nevadí. Takže jsem zaplatila zálohu a objednala si celou sadu i s autosedačkou na prosinec... nejradši bych už ho ale měla. Všechno jde úplně samo složit, rozložit - prostě parádní kočárek, spousta kapsiček a skrýší - jsem nadšená a kamarádkám děkuji za radu 😉

pietra
22. říj 2007

musko diky

dosa
24. říj 2007

mame doma kocik x-lander XT. kupili sme ho v cechach a ked som sa dozvedela, ze nie je bezpecny, chceli sme ho vratit, ale firma si dala spravit novy posudok a podla neho je tento kocik uplne v poriadku!!! osobne som s nim velmi spokojna, dcera mala v zime pol roka a v pohode sa mi zmestila aj s fusakom do vanicky.