Kočárek X-Lander X-Move, jaké máte dojmy?

barbarik
17. čer 2012

O tomhle novém kočárku tu zatím není diskuze, ale občas tu na mě vyjede fotoalbum že ho některé už máte doma. Mohly byste mi, prosím, napsat svoje dojmy? Zajímá mě hlavně, jestli je dost široký (udávaných 32 cm sedátka sporťáku se trošku bojím) a jak zvládá terén? Sháním kočárek do Moskvy, což musí být nějaký tank. 😅

xalla
17. kvě 2015

Ahoj holky, má tu některá z vás kočárek XA? Přišel mi .....akorát jsem trochu na rozpacích z polohovací rukojeti, také tam máte vůli, že se trochu viklá? Že to není jakoby úplně napevno v té poloze jakou si nastavíte v tom kloubu? Je to můj první kočárek, tak nevím jestli to je důvod k reklamaci či nikoliv, díky moc za info 🙂

janik1979
18. kvě 2015

@xalla Ta vůle je snad u každého kočárku. Měla jsem to i u Janéčka a teď mám již druhý nový x-lander a má to také 😉 Je to kvůli jízdě v terénu, že nejsou takové otřesy do rukou 😉 Jinak je to super kočár 😉

petlam
18. kvě 2015

ja jen muzu rict ze BOB tehle problem nema, ma madlo pekne pevne

xalla
18. kvě 2015

@janik1979 No někdo řiká že to má taky tak , někdo řiká že ne :D :D tak pak babo raď, asi jde jen o zvyk 🙂

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenulinka90
2. únor 2016

maminky, jaká tam jde dát hluboká korba, i jiné značky? děkuji

karolakmn
4. bře 2016

Holky nemate n3kdo v planu prodat run?

sonikmotlu
5. dub 2016

Ahoj.
Ja uvažuji o X-Lander XA aqua 2015.
Hlavně proto, že měřím 180 cm a doposud sem nenašla sporťák, kde bych se nekopala a nebo se nad kočárek nehrbila 😕 A také máme malé auto, takže potřebuji neco skladného.
Máte nějaká na výšku také tolik centimetru jako já? Můžu si kočár s klidným svědomím obědnat. Neni tady totiž nikde obchod, kde bych si ho mohla ozkoušet 😕

xalla
5. dub 2016

@sonikmotlu Ahoj, my máme taky XA a spokojenost, já mam teda 174 cm ale manžel víc a vozí se mu v pohodě 🙂 nastaví si rukojeť a je to 🙂

sonikmotlu
5. dub 2016

@xalla děkuji 😊

shiner
28. kvě 2016

@lamakrelka Dobrý den, mohu se zeptat, kočárek byl asi kupovaný přes internetové stránky že? Mám s kočárkem ty samé problémy už při první jízdě kolečko zlobilo, ja kupovala na kamenné prodejně, tak nevím jestli to jde i v mém případě. Moc děkuji za radu.

karolakmn
21. čer 2016

Neplanujete nekdo prodej kocarku x run?

ebony08
29. čer 2016

Holky, chystám se o prázdninách prodávat věci po dětech- postýlku velký hluboký kočár a kočár X lander x-move 2015 - sportovní verze, koupený březen 2015, Barva grey,jen oděrky od použití,malé, párkrát složený do auta. přikoupenáý nánožník černé barvy. Nic jiného ke kočárku nebylo. Pořizovací cena byla 11 099 Kč. Za kolik byste teď prodaly? je to super kočárek, ale malá už hodně chodí a tak dojedeme na výlety malé křusky(Lira 4) co máme doma. Poraďte prosím, moc děkuji🙂

maxinkaa
29. čer 2016

Měla jsem X move Afrika 2013 a byl skvělý, úžasný, do terénu parádní! Sporťák byl ale trošku těžší, tak malá v 1,5roce jezdila v Nuně. Teď mám doma G mini grand a oproti X move je lepší ve všem, vetší a delší korbička, lehký, skladný a nádherný 😉

ebony08
29. čer 2016

tak to je věc každého🙂 já třeba chtěla vyloženě sporťák protože jsme měli velký pohodlný kočár po 1. dítěti. snad jen, že x-lander má velké nafukovací přední kola což je do terénu a křivé chodníky dost dobrá věc. g mini grand má myslím malá přední kolečka, která bych já při první procházce někde nechala🙂

shiner
14. srp 2016

@lamakrelka ahoj, prosimte, jaky jsi koupila nanožník, originalni či si nechala ušít. Pokud originalni, jsi s ním spokojena, slyšela jsem, že z něj fusak vyjíždí. Moc děkuji.

ebony08
17. srp 2016

Ahoj já měla celou dobu ten tenký , malá byla 1. zimu velkém kočáru a 2. jsme tam dali náš velký ovčí fusak a v pohodě, drželo to, malá měla ještě bačkůrky na nohy, ale měla pokaždě taplounké nožičky. Jezdí tady asi 4 x landery a od holek jsem neslyšela žádný problém s fusakem, ale zkus si ho vzít sebou do obchodu, měli by ti to dovolit vyzkoušet🙂

adrisss
29. lis 2016

Ahoj.máme kočárek X-Lander X-Move 2016. Používaný zatím jen 5 měsíců v hluboké korbě a je strašně rozviklaná konstrukce. To asi nemá být?