Kočárek X-Lander X-Move, jaké máte dojmy?

barbarik
17. čer 2012

O tomhle novém kočárku tu zatím není diskuze, ale občas tu na mě vyjede fotoalbum že ho některé už máte doma. Mohly byste mi, prosím, napsat svoje dojmy? Zajímá mě hlavně, jestli je dost široký (udávaných 32 cm sedátka sporťáku se trošku bojím) a jak zvládá terén? Sháním kočárek do Moskvy, což musí být nějaký tank. 😅

lamakrelka
11. čer 2014

@pavlinaz
@beemaya holky, jak jste dopadly s kočárkem???

jessulka
20. čer 2014

Ahoj, rada bych vas poprosila o radu. Mam kocarek xmove 2013 a jiz vozim malou dcerku ve sportovni korbicce. Kdyz mi usne, rada bych ji odepla ksiry, aby mela pohodli. Zatim jsem neprisla na to, jestli je nejaka moznost je z kocaru uplne odepnout. Bud na nich musi lezet, coz mi prijde nepohodlne a spodni plastove dily ji musi prece tlacit. Nemate prosim nejake doporuceni?

maxinkaa
20. čer 2014

Mám X move Africa a šla bych do něj klidně znovu. Švagrová má Takko a je hrozně těžký a není s ním spokojená.

maxinkaa
20. čer 2014

@jessulka Dávám je na bok, nebo zasunu za podložku

jessulka
20. čer 2014

@maxinkaa Moc dekuji. Zkusila jsem je dat pod podlozku a nechat jen spodek na uchyceni. Hned to vypada lip. Mala v tom vypadala,jakp kdyz by mela jit skakat padakem. Jeste se zeptam,jestli mas nejaky figl na to stresni okynko. Skoda,ze to neni na zip,ze by to fungovalo jako odvetravani. Jako to maji jine kocarky. Musim pres to davat plenu,jinak by se mala uskvarila. Ale nekdo tu psal o pani z MMB,co na to sije nejake clony.
Take mame Africu a jsem s kocarkem moc spokojena 😉

jessulka
20. čer 2014

Jinak jsem se docetla,ze hodne lidi nadava na to,ze se jim na kocarku delaji mapy. Tak si kupte impregnaci ve spreji a mapy tam.it nebudete zadne. Staci zajit do Sportisima.
Jinak na cisteni se nam osvedcila pena ve spreji na auto sedacky. Sezenete na benzince. Cerny se zlutym vickem, vune po vanilce. Nastrikate penu na kocarek,nechate pusobit cca 3 minuty a setrete. Kocarek je cisty a zarocen vonavy. A barvicky jsou jako nove 😉

maxinkaa
21. čer 2014

@jessulka Jo to okýnko je děs, to je jediné, co mi na tom vadí, taky jsem dávala plínku a jinak jak píšeš na to šije paní na mimibazaru clonu 😉

maxinkaa
21. čer 2014

@jessulka Já pásám taky jen těmi spodními a může se malá aspoň hýbat 🙂. Jinak jezdíme i v Nune a tam pásám taky jen kolem pasu

jessulka
23. čer 2014

Nune jsou golfky? Uvažuji, jestli je mám vůbec kupovat. Malé je 8 měsíců a je jí v xmove dobře. Tu paní jsem na mmb našla a clonu jsem objednala. Je tam pod nickem Nadine 🙂 tak načíhni. Objednala jsem u ní ještě takovou taštičku pod kočárek na drobnosti. Třeba pláštěnku, deštník pro mne, apod. Krásný den 🙂

maxinkaa
23. čer 2014

@jessulka Ano golfky, jsou hrozně lehoučké a já už nechtěla tahat malou všude v X landeru.

jessulka
23. čer 2014

@maxinkaa Tak na ty se číhnu 🙂 Děkuju moc za typ.

stesti_zm
16. črc 2014

@jessulka Ahoj take o nem ted uvazujeme, jak ti vyhovuje? Je do terenu? Co skladani? Vaha? Dekuji

jessulka
20. črc 2014

@stesti_zm Vyhovuje. Je naprosto bozi. Jezdim s nim polnacky,v lese,bruslim na inlinech. Skladani je jednoduche, vahove se to spatne popisuje. Ja se svymi 56kg ho do kufru slozim bez problemu i s koleckama. Pirko to ale rozhodne neni. Ale to asi zadny kocarek. Chce to videt na zivo. Na internetu je kazdy kocatek krasny,ale skutecnost je pak jina. Kazdy mame jine predpoklady pro kocarek,ja jsem vybirala kvuli podvozku a moznosti otaceni sportovni korby pro a proti smeru jizdy. Urcite ma ale i sve mouchy,ktere se daji ale vyresit.

stesti_zm
21. črc 2014

@jessulka Dekuju, my si ho prave vybrali az na zaklade toho, jak vapadal na prodejne a suprove se skladal. Ale nakonec jsme se rozhodli pro easy walker sky. 🙂

ivca2409
21. črc 2014

Tak já jsem z x-move byla nadšená - používáním mé nadšení opadlo tak na polovinu ☹ Takže za mě - klady: rozhodně je skvělá otočná korbička - to využíváme hojně. Polohování prakticky až do lehu je k nezaplacení! Taky je perfektní stříška, která krásně kryje, takže když je potřeba, prcek je fakt krásně schovaný. Líbí se mi i řešení přidělávání tašky ke kočárku. A super je kapsička na pláštěnku a na síťku proti hmyzu.
Co už je trochu horší: ta kapsa na korbičce - je tvrdá jak kráva ☹ při polohování překáží neskutečně a pak ji vždy musím upravovat, aby nebyla zmačkaná ☹ navíc, když si tam hodím něco navíc (třeba peněženku nebo lahvičku s pitím), tak to malého tlačí do hlavy, když leží ☹ V těchto vedrech se skrz stříšku dá horko těžko nějak "odvětrávat" ☹ spodek stříšky pod kapsou je přidělán jen takovýma dvěma cvočkama, které drží na dobré slovo.
Začíná nám taky zlobit přední pravé kolečko ☹ a z ulomení madla mám úplnou hrůzu - to už jsem četla u několika maminek!!!
Co je katastrofa je přístup do košíku 🙄 pokud je korbička po směru jízdy, tak ještě jakž takž, pokud je korbička obráceně, je to téměř nemožné ☹ maximálně nějakou drobnůstku nebo noviny, ale narovnat tam mini nákup je fakt o nervy ☹
No, možná by mě toho ještě napadlo víc do + i do - ale malý už tu na mě ječí 🙂 tak se mu jdu věnovat 🙂

jessulka
21. črc 2014

@ivca2409 Ahoj, a o jinem kocarku neuvazujete? Golfky treba?

jessulka
22. črc 2014

@maxinkaa Ahojky,muzu se prosim zeptat,jestli jsi nekdy xlander prala v pracce? Napr.boudu pd sportaku? Vubec mi nejde nicim vycistit ☹

sokolka
22. črc 2014

@jessulka já jsem prala v pračce všechno z x-landera. I komplet sporťák, jen se musí vyndat ty tvrdé podložky ze zad a z podzadečku. Měli jsme červený a nestalo se, že by byl vyšisovaný ze sluníčka nebo z praní. Za mě je x-lander jednička. Strašně dobře ovladatelnej, prostě jsem byla nadšená. Z těžkým srdce jsem se ním loučila, když mi z něj malá odrostla 😔 😀

maxinkaa
23. črc 2014

@jessulka Ne, myslím, že ani sundat nejde? Zkoušela jsem čistit i jarovou vodou a mám z toho jen fleky. Už jezdíme v golfkách - NUNA a mimo jiné je na tom super, že se dá celý kočárek vyprat, včetně košíku 😉

beta.m
23. črc 2014

@jessulka na sundání boudy jsem nepřišla, taky bych jí potřebovala vyprat ale podle mě to nejde 😒

jessulka
23. črc 2014

@maxinkaa
@beta.m Kruci,to mne stve holky. Takovej krasnej kocarek. Maxinko ty Nuna golfky jezdi dobre i po kocicich hlavach i v terenu? Zkpusela jsi? Ja uz jsem otravena z toho nandavani a sundavani korby. Akorat potrebuji golfky ktere maji spojenou rukojet. To ty Nuna maji,ze?

maxinkaa
23. črc 2014

@jessulka byli jsme s Nunou i v lese a naprosto super. Máme kočičí hlavy po celém náměstí a malá u toho i usne 🙂

kamikka
16. zář 2014

Mám Austrálii a malém v něm krásně sedí no do terénu moc není ale nejede jak hladce
S autosedačkou jsem moc spokojená nebyla tak jsem jsi koupila espiro nero protože malej jde v korbičce moc nechtěl být a v autosedačce se mu moc líbilo ale ad kočáru nebyla poradna bouda a neměla nánosník ale doporučuji

ebony08
12. bře 2015

Ahoj holky🙂) prosím prosím, kde najdu tu paní na mmb co šije ty clony? zadám jen clony na kočárek? Moc děkuji🙂

tuca
21. bře 2015

Ahoj holky právě jsme vybalili verzi Xa,bohužel 3 ze 4 duši jsou praskle, musíme reklamovat.a jeden dotaz na vás má se u sporťáku volne hýbat ta hrazdička před dítětem? Da se zvednout bez jakkoliv pojistky,to se mi nějak nezdá. Má to ale tak byt?diky za i fo

ebony08
22. bře 2015

@citun děkuji, už mám objednaný komplet od paní na fleru, moc krásně šije🙂)

ebony08
22. bře 2015

@tuca ahojky🙂) já si byla ve středu pro x move a nechala jsem si ho objednat do prodejny, ať se vyhnu skládání a hned reklamačce, pán mi to složil, vše jsme zkontrolovali a vyzkoušeli a 1. jízda ´= perfektní, je lehký, dobře se mi skládá do kufru a nic se na něm jak píšeš se určitě nemá hýbat, aniž bys to chtěla, vše má parfektně zapadnout do sebe a držet. Držím palečky, já osobně bych ho poslala hned zpátky, tak snad ti to dobře dopadne🙂)

petlam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petlam
23. bře 2015

Nejlepší je BOB. V inzerci prodávám Revolution Pro.