Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

jennyska
24. črc 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme svou knihovničku pojmů a zkušenosti, kde si na jedno místo vkládáme jak obecné informace např. o kočárcích, tak také zkušenosti - je to tedy přehledné místo s rychlým vyhledáváním 🙂

Pokud máte zkušenost s kočárkem X-lander XA, můžete ji vložit do knihovničky na https://www.modrykonik.cz/kocarky-x-lander-xa/ ? 🙂

Hodně to pomůže ostatním maminkám, které třeba koupi tohoto kočárku plánují 🙂

Děkuji Vám a přeji fajn den!
Janča

januuule
18. pro 2013

ahoj holky, obnovuju tuto diskuzi.....máme kočárek x-lander XA 2011 a dnes jsem zjistila, že nám začíná praskat to okénko zeshora na boudě u sporťáku (v místech, kde se to ohybá při stažení boudy), je tam několik malých dírek ☹ ....jelikož budeme ještě kočárek potřebovat, prosím o radu co s tím. Na reklamaci mi to asi neuznají, ale nemá někdo zkušenost, jak by se dalo opravit, vyměnit nebo něco podobného? Díky za vaše rady 🙂

luccis
26. únor 2015

prosím sháním - nemá náhodou náhradní díl - tu svorku, která je pod zádíčkama na sportovní sesličce? Taková jakoby dvojitá?

lonnie
2. bře 2015

Taky poprosím o konzultaci: mám x-lander xa 2013, nový výprodejový model. Chci se zeptat, zda takový jako převodový ložiskový zvuk koleček je normální?! Kočárek mi teda nepřijde moc tichý! Popř., čím promazáváte? A další dotaz - pohyblivé madlo vpředu u dítěte se nedá zafixovat napevno, že? Díky za info, nejsem moc technický typ, a protože jsem si už dost "zobla" s Roanem Maritou, ráda bych měla na zbytek ježdění klid! 🙂

kminek
18. srp 2015

Ahoj holky, vybírám kočárek a váhám mezi x lander xa 2014 a Baby design Lupo. Vím, že podobných dotazů je tu hodně, ale ráda bych Vás poprosila o radu a vaše zkušenosti. Děkuji

klara.t
29. pro 2015

@januuule vyřešila jste to prasknutí? máme to také....

januuule
30. pro 2015

@klara.t my nakonec koupili jiny (byl to muj sen uz pri prvnim diteti 😀 ). Tento si od nas koupila pani a nevim, jestli to nejak resili nebo to drzi.

finny
1. únor 2016

Ahoj všem,
mám dotáz k tomuto kočárku x-lander. Sestřenice mi psala, že pokud si koupím sporťák x-lander, tak mi půjčí autosedačku a korbičku x-lander. Jaké máte zkušenosti? Jak jsou korbičky x-lander velké? Čekáme mimčo v červnu a chtěla bych, aby se mi do korbičky vešlo i s fusakem co nejdýl. Jsou tyto kočárky vhodné na nějaké náročnější ježdění než jen po městských chodnících?
Předem děkuju za odpověď.

lenka86dk
18. únor 2016

@kminek: ahoj, co jsi nakonec vybrala? mám stejné dilema.... 🙂

kminek
18. únor 2016

@lenka86dk zvitezil baby design Dotty😉 Vyzkousela jsem v obchode a mela jasno. X-lander mi prisel takovy tuhy..

lenka86dk
19. únor 2016

@kminek děkuju za odpověď. u mě to na první pohled vyhrál Husky, ale prostě kočárky od Baby Designu se mi strašně líbí... 🙂 ale ještě se musíme vypravit někam do Prahy, abychom měli možnost si všechny tyhle varianty vyzkoušet v reálu. ať kočárek slouží a miminko, ať je zdravé a dělá Vám samou radost ;)

kminek
19. únor 2016

@lenka86dk Dekuji, Vam take. Husky ma kamaradka - variantu cerno sedou a je maximalne spokojena 😉

lumixii
1. led 2017

Ahoj, nemáte některá maminka x Lander v barvě Berry red?? Moc se mi líbí, ale v obchodě tuhle barvu nikde nemají.