Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

papaya
26. srp 2007

Musko to řekla hezky,prostě líná huba holý neštěstí 😀 😉
já teda měla za to,že nánožník je ta věc,o kterou si prckové opírají nožičky 😕 😀

kajule
26. srp 2007

Pájo, pojď honem na květen, potřebuju poradit a ty už jseš osvědčená. 😉 😎 😅

janulkavi
10. zář 2007

Čekáme mimi v březnu, děsně se mi líbí X-lander X1. Korbička na novorozence ale není moc velká, příjde mi, že se tam vejde mimino tak do půl roku a tudíž na podzim už ho tam s fusakem asi nedám. Myslíte, že můžeme potom od půl roku jezdit ve sporťáku? Psalo se tu, že záda se dají sklopit téměř do lehu, ale co nožičky? Dát se nějak zvednout i ta část pod nožičkama, aby bylo dítě jakoby vleže, nebo se s tím hýbat nedá a dítě bude mít vždy nožičky dolů? Předem díky za info

kajule
10. zář 2007

Ahoj Janulko,je pravda,že ta korbička je docela malá. Páťa už teď v ní je taktak. Ale myslím, že od půl roku můžeš jezdit ve sporťáku. I ta opěrka na nožičky se dá nastavit aspoň teda u XA a myslím, že i u ostatních typů.

misa102
15. zář 2007

Přijde mi že sportovní kočárek je hodně u zemně je to pravda nebo se mi to jen zdá?

kajule
15. zář 2007

My ho zatím máme jako korbičku. Takže už si přesně nepamatuju, jak ten sporťák vypadá. Když jsme ale ten sporťák skládali, tak vím, že mi naprosto vyhovoval. Zkoušela jsem tam dát Páťu aj ho z toho vytáhnout. Máme ještě jeden kočárek, ten je možná o něco výš.

misa102
15. zář 2007

Mně přijde že jsou ty X landery hodně nízko oproti jinejm kočárkum.

kajule
15. zář 2007

Já už si to moc nepamatuju. Po pravdě jsem nepřemýšlela nad tím jestli je nízko nebo vysoko. Pro mě je hlavní, že mi vyhovuje a Páťovi se v něm taky líbilo. 🙂

macanet
autor
15. zář 2007

My máme taky sporťák i korbičku dost nízko, ale pro děti, pokud už choděj je lepší, když si můžou s kočárku sami vylízt a zase naskočit. Teda ne úplně samy, aby dítko neodešlo 😀 😀

kajule
15. zář 2007

Maco, tak tohle mě ještě nenapadlo. To že si tam můžou sami vylízt, ale je to dobrý. 😉

macanet
autor
15. zář 2007

Já to viděla v Zoo, jak praktické 🙂 mamka oddělala kšíry, klučina vylezl a tlačil kočárek a pak zas naskočil 😀

kajule
15. zář 2007

Tak to taky budu muset zavést. 🙂 Přeci jenom je ale ještě trochu brzo, aby Páťa chodil, tak ještě nějaký ten týden počkám. 😀

macanet
autor
15. zář 2007

😀 No to počkej, myslím, že by mu to ještě nešlo 😀

kajule
15. zář 2007

Tak dobře pár měsíců. 😀

macanet
autor
15. zář 2007

Koukala jsem na fotečky, fešná nevěsta fešná 😀 😀

kajule
15. zář 2007

Děkuju. 😉 Dala bych sem červenající smajlíka, ale není tady. 😠

macanet
autor
15. zář 2007

No já si ho jako domyslím 😉

kajule
15. zář 2007

Jj, tak dobře...se červenám až za ušima. 😀

macanet
autor
15. zář 2007

Každá nevěsta je krásná a pokud má takovýho družbu,. jako ty, tak ještě hezčí 😀 To Adélka lítala ještě po houbách, když já se vdávala 🙂

kajule
15. zář 2007

No zase tak dávno to taky není. 🙂 Měla jse ale nádhernou kytičku. 😉 Proč si myslíš, že jsem sem dala fotku, kde jsme s Páťou. 🙂

macanet
autor
15. zář 2007

No teoreticky by to mohl bejt jednou náš ženich, budem si vás pamatovat, jste v pořadí 😀

petrunka_01
16. zář 2007

🙂

prada
17. zář 2007

Holky!
Tak včera jsme poprvé vyzkoušeli kočárek a zatím naprostá spokojenost. Jezdí se s ním úplně perfektně!

zusma
17. zář 2007

prada: gratulace k Michaelce!!! 🙂

A jak to vidíš s velikostí korbičky? Tedka to je asi v poho, když je mimčo malé...doufám, že do 6 měsíců tam ti naši bobkové vydrží a nebude je to moc tísnit.

prada
18. zář 2007

tak já doufám, že těch 6 měsíců to půjde. a pak kolem toho března, už snad nebude taková zima, abychom museli používat zimní fusak a ještě se tam pak chvíli vejde(teda doufám). Děkuji za gratulaci.

selu
25. zář 2007

holky prosim mam dotazek, dostala jsem nabidku na odkoupeni korbicky X landru z kolekce 2006 s tim ze kocarek, ten sportovni, bych si poridila novy z kolekce 2007, myslite, ze to do sebe zapadne? Zatim jen rozhazuju site, pro XA jsme rozhodnuti a prijde mi, ze ta korbicka, kdyz je jen na pul roku, muze byt klidne "bazarova"

schnek
11. říj 2007

Maminy, co máte XA, možná to tu někde píšete, ale kdybych to měla číst, tak zešedivim 😉 Jde 100% nasadit korba z kolekce 2005 na podvozek z kolekce 2006? Podle mě ano, ale raději se ptám. Asi je to debilní otázka, ale nerada bych koupila korbu, co mi tam pak nesedne. Díky za odpovědi

zizala
3. únor 2008

našla by se tu nějaká zářijová maminka která má x-lander XA? já jsem se do něj zamilovala, ale když jsem viděla tu korbičku, jak je uzoučká, tak nevím jestli by se mi do něj miminko vešlo (myslím že má rozměry 76x32 cm). A jak dlouho je pak v té korbičce? Asi půl roku? děkuju za radu.

musko
3. únor 2008

zizala - cez zimu Ti mimi v pohode vydrží aj vo fusaku a v roku už budete aj tak v šporťáku 😉

zizala
3. únor 2008

musko a to je z vlastni zkusenosti? nebo jen myslis, ze by se tam vlezl?