Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

broucek2
10. říj 2009

tak my včera koupili starou X1 na domeček na vyjížďky do terénu a dnes jsme jej zkoušeli na bratrových dětech a je moc fajn. Do bytu do Prrahy ještě koupíme XA, ale až v lednu

pavlina05
10. říj 2009

ludva my máme 08, spokojenost max. TAška tam jde také nacvaknout 😉Co je to zvětšovací bouda??


skrlovi
...do sedu sice není, ale dá se přijít na různé figle a dítko sedí 😉 My máme takový popruh, kterým lze polohovat 😉
Košík není extra velký, ale ani ostatní kočárky nemají moc velké košíky. Třeba quiny, Jané...nic moc

hanka13 dát na reklamaci. Nebo servis v Praze

broucek2
🙂

petrach
10. říj 2009

pavli na boude je zip a když ho rozepneš je tam ješte jeden díl boudy,takže jde víc rozložit,nevím jestli to píšu dobře,ale je to místo clony proti slunci,jako bys tu boudu přetočila víc dopředu 😉

hanko asi bych ho reklamovala...

holky kolik meli prckove,když jste šli do sportáku mesícu??

pavlina05
10. říj 2009

petrach
aha 😲 , zip tam také máme, ale na odvětrávání ...zřejmě 😎

My jsme v červnu a do sporťáku jsme šli 1.1. TAkže skoro v 7 m. A máme cvaldu🙂
Vy máte ještě hlubokou?
A musím říci, že jsem se na zimu do sporť. bála, ale bylo to fajn. Ája stále koukal ven🙂

hanka13
11. říj 2009

Ahojky,děkuji za odpovědi. říkala jsem si, že by třeba stačilo utáhnout nějaké šroubky🙂), ale když si tak čtu diskusi, tak jsem zatím nenarazila na nikoho, komu by se takhle rozvyklal. Z toho je jasné, že jsme kápli na šunt a ta reklamace bude nevyhnutelná. Mrzí mě, že mě ten kočárek tak zklamal, ale na druhé straně, pokud s ním nemáte vy takové problémy, tak kdyby nám ho vyměnili, tak by fungoval, jak má.

pavlina05
11. říj 2009

hanka13 😉 snad vám vše vyřídí a vy nezavrhnete XA 😉 My jsme vážně spoky a necháváme si jej na druhé mimi 😉

petrach
11. říj 2009

pavli mame jiny kočar ,trojkombinaci a sporták jezdíme jenom občas,malí se narodil předčasne a nechci to uspechat,kvuli zadíčkum,že to nejde do uplneho lehu..

pavlina05
11. říj 2009

petrach 😉 aha 😉

minea
12. říj 2009

pavlina05, v Praze je nějaký servis? Žila jsem v domnění, že se reklamace posílají do babypointu na Příbramsku 😕
Ptám se, protože je to pro mě taky aktuální, mám pár drobností k reklamaci.

pavlina05
12. říj 2009

info@kocarky-praha.cz
MM psal sem...

kykulka
17. říj 2009

Mám problém. Byla sem reklamovat kočárek X-lander z důvodu "kvrklání" předních otočných koleček. Reklamace neuznána ale prý mi to bez problémů opraví někde v Příbrami. Tak daleko se mi opravdu jet nechce. Nevíte zda to jde nějak opravit doma nebo třeba v cyklosportu. Děkuji

pavlina05
2. lis 2009

kykulka 😒to tedy netuším, ale také bych vyzkoušela cyklo 😉Mám také problém s předním kolečkem, stále se protáčí 😠

Holky, vy co máte větší děti...jak to děláte teď s fusakem. Náš Aleš se do kočárku a fusaku v zimní bundě sotva vejde! Vážně ty popruhy co má kolem ramen nedopneme, jen stěží!!! přitom je to čorár do 3 let!!! JAk na to? 😲

lidus2
2. lis 2009

ahoj maminky,tak dnes mi prisel X-lander AX 4kolka je moc hezky,uz ho mame sestaveny,ale jen si nevim rady s tim fusakem.Je pridelany na nanoznik a to co je vzadu u mimiskovi hlavicky nevim jak a k cemu pridelat.Jsou tam suche zipy a ty asi patri k necemu jinemu,ale me tam ta vlozka prijde takova volna.Pak tam je jeste ta vlozka treba na leto a ta ma ze zhora provlekaci suche zipy,tak ta sve misto nasla 😀 mohly by jste mi poradit jak to mate vy?? 😀
jen me mrzi zpusob polohovani zadicek...cekala jsem lepsi system 😒

pavlina05
2. lis 2009

lidus2
neporadím, mám verzi 2008

lidus2
2. lis 2009

pavlina05 myslim si,ze vsechny kocarky jsou naprosto stejne,i kolekce...podle me pozmeni pouze barvu nebo nejaky detail 🙂 si myslim 😀
a jake mas ty polohovani zadicek?

pavlina05
2. lis 2009

polohování na pás a umělá přaska, no nic moc, ale dá se to. do sedu mám výpomoc jinou přaskou 😀
Ty suché zipy drží ten polst - vložku, není to na fusak.
Jaká vložka na léto? 😲

pavlina05
4. lis 2009

Holky, vy co máte větší děti...jak to děláte teď s fusakem. Náš Aleš se do kočárku a fusaku v zimní bundě sotva vejde! Vážně ty popruhy co má kolem ramen nedopneme, jen stěží!!! přitom je to čorár do 3 let!!! JAk na to?

lidus2
4. lis 2009

pavli nevim jak to presne napsat...spis je to asi takovy podsedak pro mensi ditko...da se to sundat 😀

pavlina05
5. lis 2009

lidus2
je to černé a molitanové? Já totiž nic nesundávám...

lidus2
5. lis 2009

ahoj pavli,presne tak je to cerne a molitanove...taky jsem nic nesundavala 😀 Matysek tam je jak v perince,ale jeste jsem to nezkousela s fusakem,zatim nosi konbinezu,tak snad se mi tam s tim vsim vleze...prinejhorsim tuhle vlozku vyndam 😉 😀

pavlina05
5. lis 2009

lidus2
to mě nenapadlo vyndat. Připadá mi, že by seděl jen na tý látce... 😲 to se mi nějak nezdá. Já myslím, že to tam je jako na všechny sezony.

gladiss99
4. pro 2009

Ahoj Holky objednala jsem si kocarek x-lander XA 2009 v plne vybave a nejsem si uplne jista zda jsem udelala dobre!!!!! libyl se mi ale neznam nekodo kdo ho ma cekam miminko v lednu tak prosim o par nazoru maminek kdo ten kocarek ma predem dekuji za odpoved 🙂

pavlina05
4. pro 2009

proč si nejsi jistá? 😕

jjaanca
6. pro 2009

pavlina05 - Popruhy kolem ramen nepoužívám. Malá chce vidět ven, vyklání se, tak je přivázaná jen kolem pasu. Popruhy na ramena jsou uklizené pod tou měkkou (černou 08) vložkou.

klarka1
7. pro 2009

pěkný večer,
můj prcek bude mít za 14 dní 5 měsíců a už teď, se vejde do korbičky tip top 😖 , vím, že do sporťáku byl měl jít od půli roku, ale pochybuju, že se tam ještě tak dlouho vejde 😒 . Můžu se zeptat na vaše názory, zda v tom vidíte problém, dát ho tam o měsíc dřív, kvůli zádičkům ????
děkuji za odpovědi
Klára

pavlina05
7. pro 2009

klarka1
Já jsem to docela dost řešila a bála se toho. Ale určitě v tom problém není 😉 jen nechej polohování zádíček co nejníže, on bude ležet a na zádíčka to nebude mít vliv 😉 a bude se mu tak v kočíku i víc líbit 😉

jjaanca
také to tak už dělám 🙂

klarka1
7. pro 2009

pavli, děkuju za názor, dost si mě potěšila, tak na Vánoce vyrazíme za rodinama už ve sporťáku 😀

petruna26
8. pro 2009

Gladiss, my máme prcka taky v lednu. myslím, že X-lander je fajn, u nás tedy jen hluboký, protože ve sporťáku mi nechce jezdit zády ke mně, takže budeme náš X-Lander muset vyměnit za jiný, který bude čelem ke mně ☹

agatha79
8. pro 2009

Gladiss, mi mame xa, sice tedy jen sportak, ale jsme spokojeni. Sice jsme i dvakrat reklamovali, a to kolecko a praskla nam vystuz boudicky od sportovni verze, ale i tak bych do nej sla znovu. Pred nim jsme meli boldera a to byl kocar hruzy, skripal, vyklal se po prvich dvouch mesicich, ovladatelnost priserna. Zato xa jede uplne samo.

Klarko, taky si myslim, ze neni problem, kdyz das maleho o neco driv do sportaku, kdyz ho v nem nebudes posazovat. Tak at se mu tam libi.

pavlina05
8. pro 2009

klarka1 😉 určitě se neboj, malý bude uchvácený 😵 a zádička budou ok, pokud jej nebudeš posazovat!!! 😉

Já jsem naprosto spoky s XA 😵