Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

sheherazada
16. dub 2009

misa 84 origoš talška mi přijde dostatečně veliká, vejde se mi tam všechno🙂

lada82
16. dub 2009

no, a ta origis taska je perfektni, si myslim, mne moc vyhovuje

rosanela
22. čer 2009

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost se stupátkem ke kočárku X-Lander XA. Čekáme teď v srpnu 2. mimi (Terce budou 2 roky), tak bych do nějakého šla..ale zase, aby to tam dobře pasovalo..
Díky předem za rady.

fiallinka
22. čer 2009

Rosanela: tohle má kámoška a je moc spokojená 🙂
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5068-abc-design-k...

rosanela
23. čer 2009

Fiallinko, na toto stupátko jsem zrovna dnes koukala U Krtečka..pořád váhám..
Každopádně díky.

des
5. říj 2009

Ahoj holky, najde se mezi vámi majitelka X-landeru XA 2009, co zároveň jezdí Fabií (úplně tou obyčejnou krátkou)? Zajímalo by mě, jak se kočár vejde do kufru. Podle indicií, co jsem tu našla, je asi potřeba sundat zadní kolečka...Děkuju za radu!!

kikimaruska
5. říj 2009

des: my ho dávali do fabie combi-dlouhé a zabral celý kufr (sporták), takže u krátké se podle mě demontáži kol nevyhneš....(už i pro velký rozchod kol) ona i combi je prťavka oproti jiným combi, ale pořád větší než krátká.

moniska24
5. říj 2009

Des já sundavám jedno přední už vím jak ho tam mám dát,ale než sem na to přišla........... 🙂

des
5. říj 2009

kiki, moni: děkuju za komentáře...akorát teď nevím, jestli velikost kufru brát jako zásadní věc, nebo vybrat kočár podle jiných kritérií a holt to kolečko sundávat...je to velká otrava? Ale počítám s touto akcí tak max. 2x do týdne, takže věřím, že ne.

kikimaruska
5. říj 2009

des: pokud necestuješ deněě a několikrát kočárek nevyndaváš a zas nedáváš do kufru-sama-jako já když byl syn malinký, tak by ti to vadit nemuselo 😉 , pokud je to ale často, je to otrava....podle toho co píšeš to ale pujde, zpousta mamin co maj ještě menší auto třeba sundavá všechny 4 kola 😨 , no na to bych nervy neměla... 😅

kikimaruska
5. říj 2009

a zas mi to píše jiný písmenka 😀

broucek2
7. říj 2009

ahoj holky, taky po včerejšku jsem stále více rozhodnutá pro x-lander místo v-crossu a DorJana. Má výrazně větší sporťák. Teď jen zvažuji, zda si jej koupit ještě letos nebo počkat na příští rok, kdy zase současná kolekce bude ve slevě nebo zda koupit slevněný z kolekce 2008. Nemáte někdo zkušenosti, jaké bývají slevy na starší kolekce a kdy začínají?

petua
7. říj 2009

Broucek2: My jsme kupovali X-landera vloni v Dětským ráji (to byl ještě na Žižkově, teď je ve Vysočanech), ke konci roku je měli o dost výhodnějc, tak to zkus sledovat tam 😉

petrach
7. říj 2009

broucek po novem roce bych koupila 09,už ted sme ji koupili levnej,než byla začatkem roku..
08 jsem ted vydela komplety se sedačkou a korbou jen za 7500kč..což je super cena 😉

pavlina05
7. říj 2009

Holky, prosím Vás, nemáte některá zkušenost...
máme XAčko, nějak mi pořád blbne přední pravé kolečko, stále se vyklá, protáčí a točí i na rovince v ose. Nevíte co s tím? Nevíte o nějakém servisu na Moravě?
Díky 😵

laterna
8. říj 2009

pavlino05, my máme úplně stejný problém, není to podezřelý? 😠

broucek2
8. říj 2009

mají teď 08 hluboký a sporťák za 7 400,- nejlevněji + autosedačku dokoupit, takže si říkám, že bychom ještě mohli počkat

petrach
8. říj 2009

pavlina,laterna a nepomuže dofoukat zadní kola???
nekde jsem to četla,že když jsou zadní ušle,tak přední litaj ve vzduchu..jinak nevím

laterna
8. říj 2009

díky petrach, zkusíme to, je fakt, že nejsou dofoukaný snad 3 měsíce.

petrach
8. říj 2009

me ted co jsme vyjeli poprve litalo taky přední kolo.a po dofoukání to sedlo..jsou to prkotiny,ale kdybych to nečetla v diskuzi tak taky nevím 😉

pavla26
9. říj 2009

Ahojky, máte někdo zkušenost s výměnou kolečka? Byla jsem včera u známé, má X-landera a měla jsem ho po ní původně zdědit. Bylo mi řečeno, že mi ho vůbec nedoporučuje, měla problém s kolečkem - resp. s pneumatikou, nejenže byl problém sehnat náhradní, ale pak ho i vyměnit (nešlo sundat). Navíc nové kolečko nesedí jak má. Plus říká, že mimčo v něm děsně nadskakuje (malej z toho pozačátku i brečel). Dlr mi korbička přijde fakt úzká (porovnávám s Cortinou). Tak nevím jaké jsou vaše zkušenosti? Jinak se mi kočár moc líbí 😵

broucek2
9. říj 2009

včera jsme se dafinitivně rozhodly pro x-landera, i manželovi se líbí. Jen nám paní říkala, ať si počkáme na novou kolekci, že je moc pěkná. Jinak korbička v porovnání s v-crossem a DorJanem je stejně dlouhá a má širší sporťák. Pokud chcete velký kočár, doporučuji Libertu (mně se ale nelíbí)

pavlina05
9. říj 2009

petrach
😉 vyzkouším to, díky moc.

pavla26, my máme Xa a jsme max. spokojeni. Odjezdili jsme v něm zatím 16měsíců, cca 1200 km 😀 a markantní problem nebyl 😉 Korbička je dost úzká, ale ve srovnání s ostatními to dělá max. 4 cm!!!!!
My s hlubokou jezdili 7 měsíců a stačila nám bohatě 😉

kaja23
9. říj 2009

ahoj holky,
prosím o radu...rozhodujeme se mezi XA a XT, XA dost chválí...nevím XT, jak ty kola, slyšela jsem, že to není moc stabilní.
A nevíte, jestli na 08 jde korba 09?
díky

broucek2
9. říj 2009

korby jdou mezi 08 a 09 měnit (aspoň, co jsem slašela a viděla na netu), často se aji dají sehnat kombinace s korbami z různých let a z různých let podvozek. Včera nám taky xt vychvalovali, především sporťák, ale my chceme xa. Budeme jezdit hodně po městě, takže bude jednodušší manipulace

pavlina05
9. říj 2009

kaja23 korby se dají určitě měnit 😉
XA máme my,spokojenost největší. XT není prý stabilní...ale nemohu posloužit, vím jen z doslechu....

ludva
9. říj 2009

Ahoj, my máme kolekci 09, zatím jezdíme v korbičce, ale dlouho nám už nevydrží.
U sporťáku se mi moc líbí zvětšovací bouda a tu myslím, předešlá kolekce neměla. Už proto bych volila 09. Ani u jiného kočárku jsem to ještě neviděla. Taky jsem moc spokojená s taškou na rukojeť, protože se dá na řídítka nacvaknout a nehrozí, že Vám tašku někdo ukradne. Jak to měla předešlá kolekce nevím.

skrlovi
10. říj 2009

ahojky,mi máme x-lander xa 2007,kdž jsem ho vyděla poprvé tak jsem si říkala,ten musíme mít,ten je super,,,no a tedka bych ho už asi nekoupila,za prvé neni uplně do sedu je spíše tak do polosedu,madlo má moc vysoko,dcerka se mi na něj věší aby vyděla,a košík je moc malí a když dcerka spinká a mám kočárek do lehu tak tam nic nedám,,,takže spokojenost nic moc,,,

hanka13
10. říj 2009

Ahojky,

před měsícem jsme si koupili x-lander XA 2009. Ale jsem z něho nadšená jen chvíli. Po několika procházkách se mi nejdříve začala hýbat v kloubu rukojeť, nejdříve to bylo jen nepatrné, ale nyní je vůle nahoru dolů cca 2 cm. Dále se přidal pohyb toho hlavního kloubu na konstrukci a navíc kočárek na jedné straně vržě. a to jsem byli venku jen několikrát. Teď když jedeme jen po mírně nerovném terénu, tak s enám kočárek celý třese, jak je vůle ve všech kloubech. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Když si vezmu, že kočárek nepatří k nejlevnějším, čekala bych od něj více, než rozvrzání po jednom měsíci. Děkuji za odpověď.

musko
10. říj 2009

hani, myslím, že je to na reklamáciu 😒