Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

lennyna
14. srp 2007

Ahoj holky, stejně jako Péťa a Zuzma budu mít zimní fusak od Emitexu, kočárek jedu vyzvednout dne, fusak do konce týdne, tak pak určitě poreferuji. Jinak kočárek XA mám objednaný i s taškou a slunečníkem, tak jsem zvědavá. Vše objednávám na www.detskysvet.cz kde mi to vyšlo nejlevněji a tím, že si to vyzvedávám osobně, tak se neplatí doprava. I když nad určitou částku je to stejně zadarmo. Hezký den x-landrovky 🙂 🙂

prada
15. srp 2007

Tak já budu mít do kočárku deku (nebo budu používat i zavinovačku do autosedačky), myslím si, že na zimu je polštářek s peřinkou do kočárku zbytečná věc. a na velkou zimu mám fusak(mám ho vyfocený io v albu, ještě jsem ho ale nezkoušela, zda se mi do kočárku vůbec vejde... 😲

prada
15. srp 2007

jinak já si slunečník pořídím asi ještě teď, co kdyby bylo sluníčko ještě v říjnu...a zase takový výdaj to nebude.

zusma
16. srp 2007

Já zimní fusak od Emitexu mít nebudu. Budu mít jeden starý s beránkem ještě po nás. Před koupí kočárku jsem ho v obchodě zkoušela,nebot je dost veliký a vejde se tam.Sice se musí trochu někde ohnout ale snad to půjde. No a kdyby ne, tak bych prostě msela koupit nový.

A do autosedačky budu na podzim používat zimní pytel,co mám v albíčku(mimochodem je moc krásný a příjemný)a v zimně kombinézku,co mám taky v albu 😉

petra.v
16. srp 2007

Zusma: kolik měří ten Tvůj fusáček?
Já objednávala od Emitexu a má 96 cm.Myslím, že se vejdeme v poho, zítra to chci zkusit do korbičky. 🙂

zusma
16. srp 2007

petra.v: abych ti pravdu řekla, tak přesně nevím,nebot ho mám i s korbičkou u mamky. Určitě jsem ho měřila,ale nepamatuji si to. Ale žádný drobek to není. Myslím,že to bude podobné jako ten od Emitexu.
Jak jsem už psala,tak jsem ho v korbě zkoušela a vejde se tam,ale musí se po stranách trochu ohnout a na jednom konci taky-budto u hlavičky anebo u nohou. Ale není to nic hrozného.Pokud se na to pak nasadí ta pokrývka(slída-už zase nevím,jak se tomu říká) na hlubokou korbu,tak to vidět nebude.

Je to všechno ale jen teorie; praxe ukáže, jak to vše vlastně bude. Asi bude záležet i na miminku, jak bude veliké a jak se bude v kočárku roztahovat 🙂

petra.v
16. srp 2007

Zusma dík. My kočárek taky nemáme doma, ale zítra vezmu fusak a pojedu to vyzkoušet do kočárku. Já myslím, že se vejít budeme 🙂 díky.pápá P

papaya
26. srp 2007

Ahojky,prosím vás nevíte některá,který sporťák Xlander by se vešel složený do krátké felicie,aniž by se musely složit sedačky? Nebo nevíte o nějakém podobném kočárku? Chtěli jsme X1 a s tím máme utrum. Potřebujem nějaký sporťák víc do terénu,aby měl co nejvíc polohovatelná záda i nánožník...

musko
26. srp 2007

XA zložíš, dáš dole zad. kolieska - veľmi jednoducho sa nacvaknú nazad a frčíš 😉

zusma
26. srp 2007

Aha, tak my měli od mamky taky Felicii a XA jsme dávali na zadní sedadla,ale samozřejmě, kdyby bylo mimi, tak by to nešlo. S těmi zadními kolečky mě to vůbec nenapadlo, asi jsem ani nevěděla, že se dají sundat. Tak to je dobře. 🙂

prada
26. srp 2007

jdou sundat i zadní i přední kolečka.

zusma
26. srp 2007

Prada díky 😉 A jak se sundávají? stačí je jen vyndat nebo je v tom nějaký háček? My teda nemáme ten kočár doma,takže to stejně ani nemůžu zkusit

prada
26. srp 2007

u těch zadních se zmáčkne jakoby střed a ty přední se dají taky sundat, ale teď si nevybavuju jak, protože to naposledy sundával manžel. Moc jsem Ti asi nepomohla,že? omlouvám se

zusma
26. srp 2007

Ne to je v poho. Já sama to nevím. Když jsme kočár přivezli domů, tak jsem si sporták zkoušela sa,a odstrojit a ustrojit a napoprvé mi to dalo docela zabrat. Přijde mi, že v tom návodu skoro nic nebylo. O těch kolečkách asi taky ne.

prada
26. srp 2007

no, v návodu jsem k instalaci sporťáku taky nenašla ani slovo a taky mi to dalo zabrat.

zusma
26. srp 2007

Doufám, že budu schopná ho(sporták) příští rok na jaře dát vůbec dohromady 😝 No kdyžtak se půjdu zeptat do té prodejny. Anebo manža si s tím určitě poradí. Jemu to šlo hned, jako kdyby to dělal každý den 😅 🙂

papaya
26. srp 2007

nás napadlo,že kdyby se sundala ta kolečka,že by se nám tam mohl možná vejít i ten X1,potřbujeme nějaký fest terénído lesa a tak,nebo myslíte že i s tím XA by se dalo drandit? Ten odpružený není,ne? 😕
my se na to budeme muset asi jeto podívat někam do obchodů,já bych k tomu měla spoustu dotazů... 😀 😀

prada
26. srp 2007

já jsem s tím taky bojovala, a manžel na mě koukal jako co s tím vyvádím,. že to přece musí být snadné...ale nepomohl mi(určitě taky nevěděl).
neboj, to na jaře zvládneme, jsme přece holky šikovné....

musko
26. srp 2007

Papaya - XA do terénu vyhovujúci - máme odskúšané 😉

pavlinka3
26. srp 2007

ahoj děvčata - tak mě se XA líbí....teda zatím ho nemám vyzkoušené (je přece jen brzo 😅 ), ale tak od pohledu a podle parametrů se zdá fajn a taky cena je rozumná

prada
26. srp 2007

papayo, my taky máme XA a taky budeme jezdit v terénu, tak doufám, že to bude ok.

zusma
26. srp 2007

Já ho sice mám spíše do města a do terénu jen vyjímečně, ale myslím, že vzhledem k těm kolům bude v terénu uplně v pohodě.

papaya
26. srp 2007

jé tak to je super 😵
a jestli se teda ještě můžu zeptat,prodává se to i s takovým tím krytem na nohy (takovový půlfusak,nevím jak to mám nazvat 😅 )

prada
26. srp 2007

pokud myslíš ten půlfusak k sporťáku, tak jasně, je to k tomu.

zusma
26. srp 2007

Prodává se to s nánožníkem na sporták- to bude asi to,co myslíš. Je to v ceně.

papaya
26. srp 2007

jo,myslím sporťák,protože hluboký jsme dostali a teď už řeším jak to bude dál 😉
aha nánožník se to jmenuje 😀 😀
holky omluvte mě,jestli se ptám jak tatar,ale v tomhle fakt tápu 😅

prada
26. srp 2007

nic se neděje....

zusma
26. srp 2007

Neptáš se jak tatar 🙂

Já se občas ptám na různý věci (nejenom ohledně kočáru), to bys koukala 😀

musko
26. srp 2007

baby, mne raz jedna kamoška povedala vetu, ktorej sa držím dodnes - Kto sa pýta, hlúpo vyzerá, kto sa nepýta, hlúpy zostane 😉 . Tak sa radšej pýtam... 😀

zusma
26. srp 2007

Musko: to je fakt. Naštěstí já se ptám často 😀 😉