Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

petrach
8. pro 2009

klarka my to řešili i s naší rehabilitační sestřičkou a nevadí,jen musí ležet..

klarka1
9. pro 2009

holky díky za odpovědi, tak budeme přesedlávat za chvilenku do sporťáku. Doufám, že tam bude tak spokojenej jako v korbičce 😀

pavlina05
9. pro 2009

😉 bude ještě víc 😉

gladiss99
14. pro 2009

Dekuji vsem za odpoved,jelikos je muj prvni miminko tak mam malinko strah zda je XA bespecnej a dobrej teti kdys znam vas nazor jsem klidnejsi 🙂 vse preji Stastne a Vesele dekuji Paula

gladiss99
14. pro 2009

moje cestina neni moc dobra tak se omluvam 😵

petit
14. pro 2009

Dobrý večer maminky, mohly byste mi prosím poradit. Vy které jste mohly prubnout kočárek 2007-8 a teď jste majitelkami nebo jste měly možnost vyzkoušet verzi 2009, zdá se Vám některá z nich o hodně lepší, příp. proč? My máme verzi 2007 - jen sporťák. Teď čekáme miminko - má se narodit v létě. Mě osobně 2009 vcelku nadchla. Vychytaná hluboká korbička, kde se jeden cíp odepne, zůstane síťka a vzdoušek může cirkulovat. A dále pak u sporťáku cíp na korbičce odepnete, ta se trošku sesune a máte vyřešenou slunenčí clonu. Mě spíš zarážejí ta kolečka, jestli nejsou třeba náchylnější na rozbití, když jsou plastová a na píchnutí nebo vyfukování, když jsou hladká bez reliéfu. Jak je to prosím ještě s madlem, je už níže oproti 2007, kde jí má prcek až u krku? Budu ráda za jakoukoliv odpověď. Předem děkuji a přeji dobrou noc.

evelina0007
16. pro 2009

Ahoj holky 🙂 já kupovala XA 2008 a byla jsem ndšná až do dnešního dne spoták používám od loňského března a dneska mi asi mrazem nebo nevím čím popraskala na boudě ta igelitová vložka a jsou tam obrovské trhliny 😠 😠 musím tedy koupit o víkendu golfky a pak půjdu reklamovat,ale myslím,že to asi neuznají,ale dost mě to štve 😖

mishutka
18. pro 2009

Ahoj, koupila jsem si dneska xa 09 zatím nejezdím ale zatím vypadá dobře!!! 😉

berija
6. led 2010

Ahoj holky,promiňte,že lezu do diskuze s nabídkou🙂Nemáte některá zájem o výměnu korbičky x.pram 08 (ještě je dva měsíce v záruce),vínové barvy za černou či graphitovou,možná i modrou?V únoru čekáme chlapečka,toužím po změně barvičky alespoň té hluboké korbičky🙂 Kdyby náhodou,ozvěte se a díky!!!🙂

kaja23
10. led 2010

ahoj holky, prossím vás o radu...chceme si teď pořídit pro naše mimi x-lander 2010, barvy těch vložek ve sporťácích jsou dost světlé, jdou ve starších XL vyndat a vyprat nebo je tam nějaký problém?díky moc za odpověď,K.

haniii
10. led 2010

KAJI -taky mám vybranej ten novej model 😀 2010 barva Rocky .Ten vnitřek mi přijde taky dost světlej hlavně ten sporťák. barvy vymysleli krásný ,ale docela nepraktický. A to se u týhle kolekce nedá ta vložka vyndat a vyprat.? já nevím ,myslela jsem že jo. 😨

zizala
10. led 2010

Kaji ta vložka vyndat jde a vyprat taky. Ale já mám verzi 2008 nebo 2009 teď nevím. Je tam černá vložka. Ale myslím že vyndat to půjde u každé kolekce, proč by to měnili.

kaja23
10. led 2010

zizalo, děkuju moc za info...příští týden jedeme tu novou kolekci omrknout. Dělají teď ty vložky ve sportťácích samé světlé, jen u černého je černá. Pokud by to nešlo vyprat, tak by to asi stejně nikdo nekupoval...no možná jen na panenky 😀 Jen ještě doufám, že to po vyprání nebude měnit tvar a barvu

kaja23
10. led 2010

zizalo, děkuju moc za info...příští týden jedeme tu novou kolekci omrknout. Dělají teď ty vložky ve sportťácích samé světlé, jen u černého je černá. Pokud by to nešlo vyprat, tak by to asi stejně nikdo nekupoval...no možná jen na panenky 😀 Jen ještě doufám, že to po vyprání nebude měnit tvar a barvu

hanni, nám se líbí barva ocean, ael ta světle modrá vložka mě dost děsí, tak jsem se raději taky zeptala zkušených "kočárnic", jinak bych musela vybírat jiný ☹ Ale je fakt, že se jim barvičky povedly, už se těším, až je uvidíme ve skutečnosti.

pavlina05
11. led 2010

Holky, nevím jestli máte stejný problém, ale poradíte? Dnes se mi prorvalo totalně to pvc okénko na sporťáku ☹ Mám tam díru 5 cm minimálně. přes síťku to sice není vidět, ale je tam pěkná díra!
Co s tím?
Reklamovat? Možná máme ještě v záruce...

lumixii
12. led 2010

ahoj, nemohl by mi někdo poradit, kde se nechá koupit zmenšovací vložka do x landra? Nějaký odkaz? Děkuji

pavlina05
16. led 2010

zmenšovací?nějaké barevné vložky šije paní na mmb 😉 ,ale nevím jestli je to zmenšovací ?
proč zmenšovací? 😕

moninka
17. led 2010

Ahojky, můžu Vás moc poprosit, jestli byste mi někdo změřili, jakou má kočárek x-lander XA 2009 šířku koleček, jestli se s ním vlezu do výtahu? Jestli to je opravdu 69cm i včetně těch šroubů na kolečkách?

Díky 😉

mishutka
17. led 2010

Ahoj, teď jsem to měřila xa09 čtyřkolka má opravdu 67cm od kraje pneumatiky po kraj druhé pneumatiky na zadních kolech, šrouby jsou zapuštěné 😉
Kočárek mám v albíčku 🙂

moninka
17. led 2010

myslíš zadníma kolama kola u rukojeti, protože tam je kočárek širší 😀 moc díky za ochotu

moninka
17. led 2010

tvůj kočárek je moc krásnej, už se začínám těšit i na ten svůj 🙂 taky jsme chtěli oranžový, ale nakonec budem mít pro holčičku ten raspberry...

Ten kolotoč nad postýlku co máš v albu mě taky uchvátil 🙂

mishutka
17. led 2010

Jo, přední jsou užší 😉

moninka
17. led 2010

DÍKY 😉

lumixii
17. led 2010

ahoj holky, neví někdo kde se nechájí sehnat kolečka na x lander xa? díky 🙂

lumixii
17. led 2010

Tak servis na kolečka už mám, tak ted ještě poprosím kde bych mohla sehnat potah na sporták? díky

wobludka
26. led 2010

Zdravím 🙂
Vybrali jsme x landera z kolekce 2010, ale oproti kolekci 2009 k nim zatím nevidím v prodeji autosedačky... Na nějakých promofotkách jsem je zahlídla, ale nějak nevidím, že už by se daly koupit 😕 Jsem jenom slepá, nebo mám vyčkat 😕

petrach
26. led 2010

pavli o tom praslem okynku už jsem četla víckrát..určite skus reklamovat..
nám zase vyjel drát v boudičce na kšiltu,tak přemyšlím,jestli to neskusit zašít sama...a desím se prave taky toho prasknutí..to nemají moc vychytané..

jinak máme 09 a kolečka hladka jsou super,mela jsem z toho taky strach,ale ted třebas ocením jak se dají rychle oplachnout a jsou nafukovací,ne plastové 😉

broucek2
26. led 2010

wobludka autosedačky opravdu ještě v prodajnách nejdsou, ale pasují na něj i sedačky ze starších kolekcí, např jsem zkoušela i 2006. Pokud bych si měla koupit autosedačku, tak bych asi spíše šla do maxi cosi, ta na to jde taky. Zkus si napsat na dovozce

wobludka
26. led 2010

díky moc broucku, ty maxi cosi vypadají dobře (a předpokládám, že i po funkční stránce budou asi bezpečnější), takže z nich nejspíš nějakou vybereme... pasují na x landery ještě nějaké jiné než maxi cosi? Abychom je okoukli, než se definitivně rozhodneme 😉

kikimaruska
26. led 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29683920&tab=5

tahle jde také 😉 , Cybex Aton, má stejné adaptéry...a četla sem, že snad byla v r.2009 vítěz testu "vajíček".