Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

perada
2. bře 2007

Co se takhle podívat tady...disikutovalo se tu o hodně kočárcích a tenhle byl mezi nimi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

macanet
autor
2. bře 2007

Dík perado, to na tom tvým odkazu jsem psala já 😀

perada
2. bře 2007

No já jsem tím chtěla říct, proč zakládat novou diskuzi, když už tu jedna je 😉 a hodila jsem ti sem odkaz, abys věděla, kterou myslím 🙂

macanet
autor
2. bře 2007

Ale tady jde jen o ten X-lander XA, proto jsem to zakládala 😉

mori
3. bře 2007

My ho máme. Jsme s ním moc spokojeni! Ta otočná kola jsou super - když zatáčíš, nemusíš se o ten kočár vůbec opírat a zvedat přední kola. Máme ho komplet - hluboká korba + sporťák + autosedačka.
Pokud Tě zajímá něco konkrétního, tak se zeptej.

macanet
autor
3. bře 2007

Ahoj mori, chtěla bych se zeptat, jak dlouho jste vozili Karolínku v hluboké korbě, čekám miminko v červenci a mám strach, že brzo budem muset dávat sporťák.Jinak chtěla bych taky komplet.

macanet
autor
5. bře 2007

Mori, napíšu ti do IP, mám ještě nějaký dotazy.

musko
5. bře 2007

My ho máme ako šporťák a neviem si vynachváliť 🙂 😉

panenka
5. bře 2007

Ahoj,
tak my ho máme taky komplet a jsem s ním maximálně spokojená pokud jde o jízdní vlastnosti. Máme jen jeden problém a to jsou širší zadní kola, která se nám nevejdou do dveří ve sklepě, takže kočárek musíme rozkládat.
Jinak je ale kočárek super! 😵

macanet
autor
5. bře 2007

Tak to jsem ráda, že jste zatím všechny spokojené, protože by mě mrzelo, kdybych se musela poohlížet po něčem jiným 😉

mori
6. bře 2007

panenka - tak to je blbý, že vám neprojde dveřma. My ho máme v bytě a naštěstí se do výtahu vleze (ale měli jsme strach, že těma dveřma neprojde). Je to sice jen tak tak, ale naštěstí tam ty kolečka vlezou.

horty
6. dub 2007

Víte prosím někdo, jestli jde sporťák dát do lehu - do roviny?

kachnik
6. dub 2007

Holky, chci se jen tak informovat, říkala mi známá, že je lepší kupovat delší korbu, snad 80 cm, do těch 70 cm se pak těžko vejde prcek i se zimním fusakem, nemáte některá zkušenost??

macanet
autor
6. dub 2007

Tak už máme kočárek jiný 😀 X.lander neprošel, korbička je opradu malá na červencové miminko, v zimě by muselo do sporťáku ☹ No a sporťák do lehu nejde, což taky rozhodlo.Korbička je hrozně úzká, takže fusak by se tam moc nevešel.

corsicanka
6. dub 2007

x-lander xa byl prozatím i můj favorit. ale mám úplně stejné obavy z velikosti korbičky. mimi se má narodit v říjnu, takže bude fusak potřebovat 100%.

nelis
6. dub 2007

Holky proč vlastně vidíte takový problém v tom, že by mimčo bylo v zimě ve sporťáku? Já moc nechápu v čem je ta hluboká korbička o tolik lepší. Dy´t přece když dám mimi do fusaku a dám na kočárek nánožník, tak je to fuk, ne? 😨

macanet
autor
6. dub 2007

Nelis, to jsem si myslela taky, že to vyřeším nánožníkem a fusakem, ale byla jsem vyvedena z omylu, že dítě , který v půl roce pevně nesedí nemůžu dávat do sporťáku, kde nejde dát opěradlo do roviny ☹ Sice u toho mýho sporťáku taky nejde do úplný roviny, ale není to polosed, jako u X-landera.

horty
6. dub 2007

U X landera X1 jsem našla , že jde polohovat do lehu, ale u Xa to psané není. Macanet ty jsi se to někde dočetla, nebo jsi ho viděla, že do lehu nejde?
Pokud nejde, tak ho nechci, do korbičky by se mi dítě pak nevešlo a ve sporťákubych ho položit nemohla.

nelis
6. dub 2007

já viděla XA-čko v obchodě, jezdí se s ním perfektně. Polohování zad je tam pomocí takových popruhů, které se povolí nebo přitáhnou, podle toho jak chceš mimčo mít. Ten XA jde spustit dolů docela dost - i když úplná rovina to není, je to trošičku zešikma.....no, nám se mimi narodí v srpnu, tak počítám, že ho v hluboké korbičce budu moct mít max. 5 měsíců (kamarádka odvozila holčičku 5 měsíců dokonce i v Casualplay a to je extra malá korbička!) a pak mimi šoupnu do sporťáku. Prodavačka se tvářila, že je to ok. Tak nevim. 🙂

macanet
autor
6. dub 2007

horty viděla a v těch opatovicích mě na to upozornil, protože ty X-landry by jim měli dovýzt až příští týden.jinak jsem ho viděla v Trutnově. Ta korbička je jak nudle, s fusakem nevím, myslím , že šířka 33 cm je málo na fusak. ☹

horty
6. dub 2007

Ono by bylo asi lepší vidět ho naživo a udělat si obrázek sama. Jenže kde v Ostravě....

macanet
autor
6. dub 2007

Jo není nad to ho pořádně ochmatat, pojezdit a pak se rozhodnout.

webi
6. dub 2007

Holky nevite jake jsou zasadni rozdily mezi XA a X3 krome rozmeru a hmotnosti?

horty
6. dub 2007

Přední otočná kola

webi
6. dub 2007

Uz to vidim. Nevite, ktera varianta je lepsi do terenu? Louky a haje 😀

macanet
autor
6. dub 2007

No webi, já bych asi volila X1 s těma pérama, tady ho má maminka, taky lozí v terénu 😉

macanet
autor
6. dub 2007

Jinak pokud jen z těchto dvou, tak XA, kolečka můžeš zaaretovat a je 😉

corsicanka
6. dub 2007

nelis, těžko můžeš ve sporťáku vozit novorozeně, které nesedí. Leda, že by šlo lehátko dát vodorovně, ale jak to sleduju, XA to neumožňuje. Šlo by to třeba u Inglesiny magnum.

prada
18. dub 2007

ahoj holky!
nám se mimi narodí v září a pro XA (komplet) jsme rozhodnuti. Navíc každý kočárek má své mouchy. Jak psala Nelis - jsou i menší korbičky. A spousta sporťáků nejde dát úplně do lehu, nejen XA.

mori
18. dub 2007

corsicanka - všechny X-Landery jsou sporťáky. A všechny se pro novorezeňata vyměňují na hlubokou korbu.

webi - typ XA je určen přímo do terénu. A ten rozdíl: XA má přední kola otočná o 360°, což X3 nemá.