Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

zdenik123
7. srp 2007

Domi, ok díky...já fakt nevím...je to první dítě 😀 😀
musko...koukala jsem taky na baby design...atlantic...taky pěkný....ale zase není přehazovací rukojeť... 😒
Ivet...no to máš pravdu, ale chci na něj mluvit..když s ním jedu, ukazovat věci - to je auto a tak...a zpočátku i když papá na něj třeba vidět... a aby vnímalo....nebo mám asi blbý představy 😎

musko
7. srp 2007

zdenik: Ten bebcar možeš dať aj tak aj tak - šport. verziu 😉 . Kamoška ho má a je nadmieru spokojná.

selu
8. srp 2007

holky muzete mi poradit ty co mate x-lander jak se s nim jezdi ve snehu? taky uvazuju nad baby design atlantic nebo twister baby smile, jsou to vsechno podobne kociky s tema jednema mensima a jednema vetsima koleckama a prave nevim jak se ty male budou chovat ve snehu. PS: bydlim na Valassku 😀

musko
8. srp 2007

X-lander do zlého terénu a snehu - super - máme odskúšané. 😀

selu
8. srp 2007

vyborne musko, dekujuuuuuuu 😉

petra.v
8. srp 2007

Ivet, díky za super info 🙂
Zusmo ze známe si nic nedělej.Závist 😀
Ivet, my máme X1 čekáme mimi na listopad a chci si teď objednat ten fusak od Emitexu délka 96 cm, myslíš že se vejdeme i s tím fusakem.Ty píšeš že jste se vešli v poho,že?

musko
8. srp 2007

Vojdeš sa s fusakom. A ten od emitexu sa dá skrátiˇ- pre menšie mimi možeš odzipsovať. Je to super fusak. 😉

brendi
8. srp 2007

holky jsem zvědava jestli korbičku na kolekci 2008 opět zvětší, aspon to tak doted dělali, mám sporták XT a k dalšímu mimu bych chtěla dokoupit jen tu korbičku, ted jsem ji viděla naživo a je nádherná, na fotce tak hezky nevypadá, nejvíc se mi líbí ta oranžová, v příští kolekci by mohli nakombinoat dvě barvy 😉

petra.v
8. srp 2007

brendi, souhlasím řekla bych že v kolekci 2007 je ta korbička x-pram taky větší... 🙂 máme X1
musko, děkuji Ti, jdu ho objednat 😀

domina
8. srp 2007

Zdeni, rukojeť neřeš.Ono stejně asi raději bude sedět po směru jízdy než v protisměru a koukat se na Tebe.Tebe vidí celej den, ale to okolní to je zajímavější 😀

zusma
8. srp 2007

Brendi: dá se ta kolekce 2008 vidět někde na netu? Néé že bych ji ted kupovala,ale jen tak pro zajímavost 😉

brendi
8. srp 2007

zusma: no vidět se nedá, to všechno přijde až po novém roku, kočárkové firmy si to takhle hlídají,..... korba rok 2007 je o 3 cm na délku a na šířku větší než loňský model.
Miminko bych chtěla tak za dva roky tak uvidíme co se ještě změní, doufám ale že nic ke špatnému ale jen k našemu dobru 😉

petra.v
9. srp 2007

Brendi, taky mi přišlo že letošní korba je o něco větší a to je dobře.
Fusak od Emitexu jsem již objednala 🙂
Holký díky moc za radu.Snad se budeme i s fusakem vejít.Má 96cm 🙂 pá

musko
9. srp 2007

petra ano, ale po odzipsovaní spod. časti - pre malé mimi a do autosedačky - má 74 cm 😉 . Včera som to merala pre jednu holku, čo sa tu na to pýtala.

marky24
9. srp 2007

petra.v - taky mám objednaný x-lander xa a též i fusak od Emitexu, tak taky doufám že se tam mimi s tim fusakem vejde. 😉 Včera sem měřila v kufru auta kolik toho zabere ten složený kočárek, přišlo mi docela že skoro celý kufr. Mám peugeota 306 ale ne combika. Furt řešim jak budu vozit mimi, složený kočár a dva německý boxery. Zatim sem na to nepřišla, teda jen jedna možnost je kdybych jezdila sama bez manžela, že mimi by muselo být na přední sedačce což se mi moc nezdá a kočár v kufru a psiska na zadních sedačkách jako jezdí doposud. 🙂

zusma
9. srp 2007

tak už mám XA doma 😵 Na nějaký přechozí stránce jsem dávala dotaz, zda některá nevíte, jak se na kočár upevňuje originál taška X-bag(nemá totiž na popruhu žádné patenty).Je to tak, jak jsem myslela-a to, že se musí sundat popruh z tašky a taška se na rukojet kočárku zacvakne do takových otvorů na tašce. A ta originál taška X-bag I. jde prý jen na x-landery roku 2007. Na starší typy ne.
To jen kdyby vás to některou taky zajímalo 😉

brendi
9. srp 2007

zusma: mně se sdálo 800,- za originální tašku hodně a tak jsem ji nekoupila, pak toho litovala (je hezká) ale už jsem si zvykla a nosím sebou v košíku dětský batůžek, zprvu mě trochu naštvalo že to nebylo součástí kompletu

petra.v
9. srp 2007

Zusmo a Brendi, já tu tašku dokupovala na konci července za 899kč 😒 taky mi bylo divný, že není součást kompletu ale prý se začala vyrábět nedávno tak nevím. 😠 Je nacvakovací na rukojeť tak jsem ráda, že nebude plandat 🙂

prada
10. srp 2007

Zusmo,díky za popis jak se taška připevňuje ke kočárku. pak určitě vyzkouším...

zusma
11. srp 2007

Prada: já myslím, že bys to zvládla zcela jistě i beze mě 😉 Ale já měla doma nejdříve tašku a teprve poté kočárek a proto mi nebylo jasné, jak se taška nasazuje, když tam nejsou na popruhu patenty.

Holky, taky se mi zdála ta cena za tašku vysoká 😖 Asi spoléhají na to, že to lidé koupí i tak. Já ji na netu pořídila za 750 Kč. Dlouho jsem pátrala po nějaké levnější univerzální a našla jsem tak 2 za cca 450 Kč. Ale nelíbila se mi moc ani jedna, tak jsem se nakonec rozhodla pro tu originální.
Ale u hodně lepších kočárků taška taky není součástí a stojí dokoupení ještě více - třeba i 1300 Kč nebo více 😒

prada
12. srp 2007

já jsem taky přemýšlela, zda si pořídit originál tašku nebo jen nějakou univerzální, ale nakonec jsem se rozhodla pro originál. Nedávno jsem totiž chtěla ušetřit a koupila jsem si přes internet slunečník, který šel nasadit na X-landera XA. když mi ale přišel a já ho rozbalila, tak jsem si tak nadávala...myslela jsem, že s ním švihnu o zem-příšerně se s ním manipulovalo. Tak jsem se rozhodla, že si objednám ještě originál.Máte ho některá? sice se mi na něm moc nelíbí, že je do čtverce,ale co se dá dělat...žádný univerzální už nechci. tak pokud ho někdo máte, dejte mi prosím vědět jaký je.díky.

zusma
12. srp 2007

Prada: já slunečník ještě nemám,ale plánuji ho koupit, ale až příští léto až budeme jezdit ve sporťáku. A stejně tak pláštěnku na sporták. Viděla jsem na netu obojí originál a asi si ten originál pořídím. Ale až příští rok; ted už těch výdajů bylo nějak moc 😖
A ten čtvercový bude alespon originální a neobvyklý, všichni určitě mají kulaté 🙂

musko
12. srp 2007

Zusma, originál pláštenka na X landera je fakt zbytočná - stačí univerzálna na šporťák s neprehadzujúcou rúčkou - som s ním spokojná - vyrába emitex.

petra.v
12. srp 2007

Zusma: pláštěnka na hlubokou korbu byla součást kočárku že? Myslím jen, že pláštěnka na sporťák nebyla součástí.Taky jí pořídím až na léto a ten slunečník možná taky, teď to pořizovat je zbytečný 🙂 .
Musko a sedí ta pláštěnka? 😀

musko
12. srp 2007

Sedí výborne, ja som spokojná a Petrík tiež 😉

petra.v
13. srp 2007

Musko, díky za odpověď.Je někde na stránkách netu k vidění? 😝

musko
13. srp 2007

Ahoj!
Na www.emitex.cz, doplnky ku kočiatikom - pláštenky, je to Tracking universal. ´Mňa stála normál. v obchode cca 170 Kč.

petra.v
13. srp 2007

Musko, díky a opravdu sedí na X-lander? Jde mi přímo o typ X1 2007. Koukala jsem, že tam X-lander není uveden.Cena je dobrá jak píšeš 170 Kč.

zusma
13. srp 2007

Petra v: ano, na hlubokou korbu byla součástí "balení" ale ke sportáku ne. Já tu pláštěnku budu stejně řešit až skoro za rok, tedka ne 🙂

Ještě mám holky dotaz: co vozíte nebo budete vozit ve hluboké korbě? Mám na mysli - jestli nějakou soupravu do kočárku..., nebo jen deku..., nebo jen fusak..apod????

marky24
14. srp 2007

zusma: já budu v x-landerovi vozit zimní fusak od Emitexu ten 3v1, zatim sem tedy neměla možnost vyzkoušet jak se tam vejde, protože mi má teprv dorazit a kočárek máme objednaný až na konec září. No a pak po zimě nevim asi nějakou deku. 😉