Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

macanet
2. bře 2007

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.

pavlina05
11. bře 2008

Holky 😎 já o X-landerovi XA pořád uvažuju.....jenže!!!
Nevíte kde jej v Brně mají a kde si na něj můžu sáhnout a vyzkoušet si jej?????
Díky

pavlina05
12. bře 2008

Holky, tak teď mi psala jedna paní, že půlroční miminko se tam v zimě s fusakem nevejde!!! ☹
Tak jsem z toho celkem smutná!!!
máte některá červnové miminko a vozíte jej ještě teď v hl. korbě???

lennis
13. bře 2008

kámoška má klučíka na začátku srpna a už 3 týdny jsou na sporťáku, byl tam jak sardel. Asi bych volila jiný pokud budeš rodit v létě. Teď jsem jí půjčovala hluboký na hory, kam jela s malým na týden. 😉 Tak dobrý výběr. vím, že to není lehké 🙂

kalo
13. bře 2008

pavlina05: naše malá je na začátku července a vozila jsem ji v hluboké korbě až do konce února /i se zimním fusakem do 8 měsíců/. A vešly bysme se i déle, ale už nechtěla ležet, tak jsme vytáhli sporťák. Opravdu záleží na velikosti dítěte....

prada
13. bře 2008

My jsme zářijoví a asi od dobna budeme jezdit už ve sporťáku, takže jsem spokojená, myslela jsem, že budeme muset jezdit už dřív, ale zatím dobrý.
je fakt, že pro letní miminko bych ho asi nepořizovala.

pavlina05
13. bře 2008

Holky díky....ono asi opravdu záleží naq velikosti miminka 😉
Díky

pavlina05
14. bře 2008

Malý přehled:
.................délka..........šířka
Jané - ........78.............37 cm
X-lander XA.80.............32 cm
CHicco........81.............33 cm
Inglesina......81............34 cm
Casual Play..78..............37 cm

jituska
14. bře 2008

ahoj, slunečník mám a přichytila jsem ho hned pod boudu, je to ok

zusma
29. bře 2008

Pavli05: mojí malé je 5 měsíců a v zimní kombinéze a ve fusaku je tam jak sardinka 😒 Jako vejde se tam, ale žádný prostor tam teda moc nemá. Je to hrozná škoda, nechápu, proč ho dělají tak malý! 😠

zusma
29. bře 2008

Ted už se dělá naštěstí teplo,takže fusak nepoužíváme. Dávám maximálně deku a to to celkem v poho.

Holky,když jste přešli z hluboké korby na sporťák, tak jste pořizovali na kočár asi nějakou novou pláštěnku co? Ted si nemůžu vzpomenout, ale myslím,že ta, co byla v balení, je jen na hlubokou korbu že? Ta moskititera je taky jen na hlubokou korbu?? Nikdy jsem ji nepoužívala, ptž jsme měli dítě na zimu.

A kupovali jste origoš pláštěnku na sporťák od Xlanderu? Někde jsem ji na netu viděla a byla dooost drahá 😒

zusma
29. bře 2008

Originál pláštěnka na X.lander stojí 790Kč.

mori
29. bře 2008

zusma - my jsme koupili neoriginál a stále kolem 200,-. Zkoušeli jsme v obchodě i tu originál - je to pevnější materiál, ale zároveň zabere víc místa třeba v košíku. Takže pro jsem vollila raději tu neoriginál. Používáme jí celou zimu a vůbec se netrhá.
Moskitieru jsem zrovna včera uklízela a zkoušela jsem jí dát na sporťák - nejde to, ze strany by tam stejně něco mohlo vlítnout.

zusma
29. bře 2008

škoda, že ta moskitiera nejde na sporťák, v létě by se hodila. Ale to se dalo čekat, když ji prodávali s hlubokou korbou.
Asi taky zkusím neoriginál. Sice to moc nemám ráda, ale přeci jen 800Kč za pláštěnku mi přijde vážně dost.

mori
29. bře 2008

zusma - určitě ji zkus, dobře se nandává, mě fakt vyhovuje víc.
Ta na korbu je hrozně pevná - špatně se přetahovala, to bylo děsný.

zusma
29. bře 2008

JJ, na tu hlubokou korbu je pevná a zabere dost místa v koši po kočárem. Zmuchlám ji vždycky do igelitky abych dole měla alespon trochu místa na nákup-

kajule
29. bře 2008

Zusma, tak my jsme kupovali original za 700,- a i kdyz je to dost penez za plastenku, tak toho rozhodne nelituju. 😵 Uz se o tom tady holky taky bavily. Ja jsem s ni naprost spokojenam, Pata v ni ma krasne prostor a vidi ven, navic se mi libi jak je pevna. Kamoska kupovala neoriginal a po pul roce mohla kupovat novou. Navic Pata je pekne divokej a z ty prozatimni neoriginalky, co jsme tam predtim meli se porad snazil nejak dostat a u tyhle je to v pohode. 🙂

zusma
29. bře 2008

Kajule a máš ji z obchodu anebo z netu?

kajule
29. bře 2008

Mame ji z netu, ale nevim odkud, ja jsem ji neobjednavala. Kazdopadne na ni nedam dopustit. 🤐

zusma
29. bře 2008

Ok, tak já to ještě zvážím 😉 Každopádně bych raději origoš, ale ta cen... 🙄 A od kolika měsíců drandíte ve sporťáku?

kajule
29. bře 2008

Jj, no ta cena je horsi, ale podle me stoji za to. 😉 My asi od sedmyho mesice, pac v ty korbicce byl jak sardinka a mame jeste jeden kocarek, kterej je sice sirsi, ale i tam byl taktak.

zuzik.3
29. bře 2008

Ahoj, já mám pláštěnku neoriginál za 170,- Kč a zatím si nestěžuju. Když leje tak ven nejezdíme a když nás to zastihlo tak úplně stačila, dovnitř nepršelo. Sporťák jsme vytáhli když bylo malé 9 měsíců.

zusma
29. bře 2008

Zuzik a do té doby jsi měla mimčo v hluboký korbě? To se tam snad pomalu nemohlo vejít ne?Anebo jsi ho tam nějak posadila?

kajule
29. bře 2008

Ja bych teda Patu do deviti mesici mit v korbicce nemohla pac by se tam nevesel. 😀 Ani do toho druhyho kocarku o kterym jsem si myslela kdo vi jak neni velkej. 😀

kajule
29. bře 2008

Kdybych ho tam posadila tak to jedine, pac on by mi tam ani lezet nevydrzel, je jak z hadich ocasku. 😀

zusma
29. bře 2008

Já si říkám, že bych ji třeba v té hluboké korbě později zkusila nějak posadit. Dala bych dozadu něco,o co by se mohla opřít. Škoda že není polohovací.

kajule
29. bře 2008

Ja jsem ho dala do toho sportaku, kdyz uz se to v ty korbicce vazne nedalo, nastavila jsem to na ten pololeh nebo polosed nebo jak se tomu vlastne rika a v pohode. 🙂 Akorat kdyz lezel a byl vzhuru, tak se teda zvedal, pac nechtel lezet a jak zacal sedet, tak jsem to dala dolu, az kdyz usnul, pac jinac bych to pekne schytala. 😀

marguerite
29. bře 2008

ahoj, tak my máme pláštěnku od Emitexu-neoriginál, za 290Kč asi..a je super! zakryje i tašku, což tedy hodně ocenuju. Dneska jsme vyjeli podruhé ve sportáku a hnedle déšt 😠 ale byla super 😉

zuzik.3
30. bře 2008

Zusmo já mám x-lander jenom jako sporťák. V 9 měsících bych ju tam opravdu nenarvala. Před tím jsme měli roan maritu a tam se vleze ještě i teď s fusakem, ale je to ťip ťop. Bez fusaku pohoda, ale už to chtělo změnu, tak jsme přesedlali 🙂 Známá má 2-měsíční holčičku a s fusakem je v korbičce x-landeru pěkně narvaná. Ale je pravda že je trochu větší.

lendiiik
9. dub 2008

ahoj maminy,
tak už jsme se stopro rozhodli pro x-lander XA. Teď jen nevíme, jestli máme k tomu kupit i autosedačku nebo si máme koupit dražšší i kvalitnější maxi cosi, která jde na podvozek x-landeru. Snad by ale ta x-landerovská stačila.

TIP: až si některá budete chtít kupovat zimní fusak, tak si kupte místo emitexu, který si všichni kupují fusak
od Loopu. Ještě jsem ho sice neviděla, přijdou až v září, ale má ty dutý vlákna nebo jak se to jmenuje - zahřeje úplně stejně a hlavně není tak objemný, takže se krásně vejde do kočáru (dá se nastavovat i délka jako u emitexu) a je to taky značka. 🙂 Poradila mi to včera paní v krámě. Stojí asi kolem tisícovky. 🙂

zuzik.3
9. dub 2008

lendiiik my jsme měli maxi cosi. Sice jsme měli nejdřív ji a pak teprve XA, ale ikdybych vybírala znova tak zvolím MC, ta od x-landeru se mi nelíbí.