Kočárek X-lander XA nebo Firkon. Co myslíte?

leryl
30. dub 2008

Ahoj,rozhoduji se mezi těmito kočárky,oboje čtyřkolky.Co myslíte 🙂

tevina
1. kvě 2008

A naše babička by se zbláznila,ta jezdila jedině s klukem proti sobě,musela na něj vidět,až mě s tim pěkně rozčilovala,když mi to pořád přehazovala 😠 😀

kajule
1. kvě 2008

Kdyz fouka opravdu hodne, tak mu ji dam, ona je v pohode, ma tam spoustu prostoru a aspon na nej nefouka. 🙂

tevina
1. kvě 2008

No když se mu tam líbí tak je to dobrý,Tomík to nesnášel a roztrhal mi tak 2 pláštěnky 😠

kajule
1. kvě 2008

Patoj prave jiny taky vadi, ale tady s tou od toho X Landeru je maximalne spokojeny, pac tam ma prostor a i krasne vidi. 🙂

tevina
1. kvě 2008

Tak to je fajn 🙂

kajule
1. kvě 2008

At X Lander nebo Firkon, hlavne kdyz je spokojenost, jak na strane maminek, tak i miminek. 🙂

tevina
1. kvě 2008

No taky se bojim abych nenádávala,ale každý kočárek má něco.

kajule
1. kvě 2008

To je taky pravda, vsude se nejaky ty mouchy najdou.

meggi10
1. kvě 2008

kajule myslím že ty si zapřísáhlá xlandračka ... 😉
Myslím si že se tu měl jen vyjádřit názor a ne nad vším oponovat, řekneš že u firkona je to a ono a ty hned apeluješ ...
Myslím si že je lepší vyzdvihovat kvality kočarku a ne zhazovat ten druhý, já na xlandru vidím moře chyb a nevypisuji je tady!!!!

natalien
1. kvě 2008

Meggi, tak je vypiš, protože od toho je tu založená diskuze, aby se zakladatelka rozhodla... 😕 😅
Já mám taky X Lander, sice XT, ale jsem maximálně spokojená a chybu jsem teda za našeho používání neshledala... 😵

kajule
1. kvě 2008

Meggi, tak to tak mozna vypa, ja ale jen rekla, jak mne to prije a zaroven jsem rekla, ze na vsech se najdou nevyhody jako napr. to ze jsem rekla, ze Pata se do ty korbicky v 6,5 mesicich proste nevesel. A zaprisahla vazne nejsem, mame jeste jeden kocarek a muzes se podivat do diskuze, ktera tady je o X Landeru a uvidis, ze ho zdaleka jenom nechvalim. 😉

meggi10
1. kvě 2008

natali:už jsem to tu psala, ono ale i zál.kdy se vám dítko narodí, pro mě v červenci je ten kočárek prostě nevyhovující...
kajule tak to jo 😉

kajule
1. kvě 2008

Pro me chyba je to, ze se tam Pata vazne brzo nevesel a ty polohovaci zadicka bych taky rada uvitala, ale jinac nevidim duvod rikat chyby, kdyz jich tolik nevidim. Ja rekla svuj nazor, ale kazdej si to podle svyho rozumu rozebere sam a sam se rozhodne, koneckoncu mne muze byt jedno, kdo si koupi jaky kocarek, rikam kazdej podle chuti. 🙂 Mne se Pata narodil k kvetnu. 🙂

leryl
autor
1. kvě 2008

teda tady už je odpovědí,díky 🙂 A zajímají mně i negativní zkušenosti,protože bych je nerada řešila,až budu kočár používat,proto se ptám na Vaše názory 🙂

kajule
1. kvě 2008

Leryl, o Firkonu nevim, ale o X Landeru je tady i diskuze a tam se dozvis jak klady, tak negativy. 😉

tevina
1. kvě 2008

Leryl já hodně hledám tady:http://www.promiminko.info/clanky/Kocarky/Jak-vybrat-k...

anngie
1. kvě 2008

leryl: já si opravdu myslím že by ses měla rozhodnout podle toho kde budeš jezdit. My třeba máme koupenou X-Lander X1, ale jezdíme na dovču do Jižních Čech. letos jedeme na Šumavu a bydlím na malém městě a hodně budeme jezdit terén. Prahu taky občas ale tam se spoléhám že mi někdo pomůže s kočárem. Zatím vidím klady, až začneme jezdit tak ti můžu napsat zápory jestli nějaké najdu 😀

leryl
autor
1. kvě 2008

anngie:já myslím,že do terénu jsou vhodné oba,zvlášt,když to jsou čtyřkolky

makelka
1. kvě 2008

Holky já mám XT tříkolku a do terénu taky bomba 😉 😉 😉 😉 😉

lennis
1. kvě 2008

koukám, že tady furt řešíte kočárky, chvíli už tu diskusi sleduju 😀 , o víkendu jsem prodala Firkon a jsem šťastná, že je pryč, měla jsem tříkolku, korba super hluboká, polohovací záda úžasný, ale váha hrůza a ovladatelnost ještě horší. Máme teď sporťáka Jané Nomad a jsem nadšená i po mnoha měsících, nedá se to prostě vůbec srovnat. Váha je kolem 6,6kg, což nemají ani některé golfky a jednou rukou tlačím kočár i do kopce s malým a v druhý nesu nákup.
Jako hluboký mi posloužil suprově, ale jako sporťák jsem ho už nechtěla. Tak to je moje zkušenost s Firkonem. Letní miminka v něm odvozíte v pohodě celou zimu. Druhý dítě chci rodit v zimě a koupím si hned odlehčený kočárek ať to stojí co to stojí. 😀 😀 😀
Tak dobrý výběr holky a ať vám jezdí líp jak mně 😀

tevina
1. kvě 2008

Už jsem se lekla že další negativní názor,ale teď koukám že od Lennis už jsem to četla přímo v diskusi Kočárek Firkon,naštěstí těch negativních názorů není moc 🙂

cazadora
1. kvě 2008

Holky tak my máme xlander x1, pominu to že malá kočár nesnáší, a na verzi s korbou si nestěžuju "já" protože máme holčičku poloviční než jiné děti v jejím věku myslím že dětem normálním velikostí narozeným např v září musí být korba s pytlem malá už v lednu. No a co se týk sporťáku tak je pro mě děsně težkej než ho narvu do auta musim si namasírovat svaly 😀 a sem servaná po bytek dne. O firkonu nevim nic. Ale co se jízdních vlastností týká je xlander bomba. Myslim že každej kočárek má svý mouchy... a každej uživatel jiné požadavky takže přeju šťastnou ruku při výběru 😉

lennis
1. kvě 2008

Ahoj Tevi, to já jsem jen ráda, že se tenhle kočárek líbí, nám se taky líbil moc, byli jsme z něj nadšený, jen jsem se v něm zklamala, ale neboj už to tu nebudu rozmatlávat 😀 😀 😀 já ho prodala za super cenu, vlastně jste mně k tomu nakoply na tý diskusi, zkusila jsem to a byl hned pryč, pro mně prostě nebyl, asi jsem pohodlná 😀 . Taky přeji všem správný výběr i když je to těžký, ale ať se zadaří a kočárky jezděj jak namydlený blesk 😀 😀 😀

lennis
1. kvě 2008

jo a loni touhle dobou jsem rodila 😀 😀 😀 😀 😀 zítra slavíme první narozeniny, jsem z toho taková naměkko, ale to sem nepatří 😉

tevina
1. kvě 2008

Jo Lennis já už jsem rozhodnutá na 99% že jdu do Firkona,tak mě vždycky další negativní názor trošku odradí a moc o tom přemýšlím a tak jsem ráda že jsi to zase ty 🙂 Je mi jasný že každý nemůže být spokojený se vším a taky přemýšlým až bude malýmu třeba rok,rok a půl že ho třeba prodáme a koupíme nějaký pěkný golfky.

lennis
1. kvě 2008

to schvaluju, kdybych neměla to janéčko, tak už jsme na golfáčích dávno 😉 . golfek je teď mraky a krásnejch a už od 6 měs, taky po nich koukám, ale pro mně jsou na nic, sporťák je lehkej a tak nemám důvod pro manžu, abych si "musela" koupit další kočár 😀 😀 😀 tak ať ti firkon jezdí a jsi spokojená, já s tím hlubokým byla, ale stejně jsem furt koukala po jinejch, ale kočár měl obdiv, hodně se líbil 😀

georgine
3. kvě 2008

holky nekde jsem navcetla kolik firkon váží, je pavda ze je super velká korba coz me zacalo trosku nahlodávat, protoze ten x-lander je pro prtavecky,ale bude urcite tezsi, ale jinak je fajn. jeste se mi libi tnhle, http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=426773 uz se proste nemuzu rozhodnout.. chtela bych je vsechny videt na zivo, ale kde 😲

jesika
3. kvě 2008

Georgi, tak oxford byl taky jeden z mých favoritů.Teda vlastně pořád ještě je..., spolu s x-landerem xa a firkonem ivone.Taky nevím, jak se rozhodnout... ☹
Ale jak tak koukám, jsi z Ostarvy a tam je prý mají..., tak neváhej a vyraž na něj kouknout.
www.bobecek.cz