Kočárek X-lander XA nebo Firkon. Co myslíte?

leryl
30. dub 2008

Ahoj,rozhoduji se mezi těmito kočárky,oboje čtyřkolky.Co myslíte 🙂

motylek
30. dub 2008

Já jsem pro Firkon (nejen proto, že ho sama mám - ale trojkolku, což je něco úúúúplně jiného), umí víc věcí, váha je stejná a je nepochybně levnější.

anngie
30. dub 2008

ahojky, já jsem teda pro druhý, my jsme koupili X-Lander X1, jelikož jsem zatím neporodila tak nemám zkušenost z terénu, ale jsme z něj nadšeni, je opravdu bytelný a vypadá super. Spíš záleží kde budeš jezdit. Já bych třeba tříkolku nekoupila, nepřijde mi bezpečný. A nelíbí se mi takový ty zaprdlý kočárky co maji obrovskou korbu a jsou nízký. Jsem vysoká 180 cm a u takovýho kočárku bych vypadala jak ichtyl 😀

georgine
1. kvě 2008

já ych nekoupila ani firkon ani x lander, mozná i lander starsí sportáka a doukoupit korbicku at top nevyjde tak draho..ale tady tento kocárek je xlanderu hodne podobny
http://www.sambaby.com/?ui=6aInd7fLcT1609&run=1... to je muj TIP!

kajule
1. kvě 2008

Tak ja jsem jednoznacne pro X Lander. 😉 My mame XA a jsem s nim maximalne spokojena, je skvelej jak do mesta, tak i do terenu, je krasne lehouckej a Pata je v nem spokojenej. 🙂

kajule
1. kvě 2008

Jo jinac taky mame ctyrkolku. 😉

meggi10
1. kvě 2008

Ahojky já mám firkon 4kolku a jsem s ním max.spokojená, měla jsem stejné dilema mezi těmato dvěma kočárkama ale firkon nakonec vyhrál jednoznačně, má přehazovací rukojeť, větší vaničku a daleko lepší barevné kombinace!!!

kajule
1. kvě 2008

Ja taky vahala kvuli ty rukojeti, ale nakonec jsem si rekla, ze preci jenom me Pata vidi porad a kdyz je v kocarku, tak se chce taky koukat po okoli a ne porad na ten muj ksicht. 🙂 A s tema kombinacema nevim no, ja jsem s tema u XA spokojena, ale kazdymu se libi neco jinyho. 🙂 Jinac ale dostava me jak si kazdy stezuje na vanicku, pritom ve srovnani s jinyma kocarkama napr. Quinny tam ani nejakej extra rozdil neni. 🙂

prada
1. kvě 2008

My máme X-landea XA a jsme max. spokojeni. S vaničkou jsme problém neměli a ještě bychom v ní jezdili doteď, ale malá si začíná sedat a zajímá jí to co je venku(v kočárku už moc nespí), tak jsme z bezpečnostních důvodů už přešli na sporťák.

georgine
1. kvě 2008

mám strach ze by byla vanicka u toleda malá (viz odkaz) protoze má "jen" 74cm axa 83nebo ta nejak - jak dlouho vám v xlanderech miminka vydrzela v korbickách??

kajule
1. kvě 2008

Mne v korbicce Pata vydrzel do 6,5 mesicu, pak jsem ho dala do sportaku, i kdyz byla zima nebyl problem, mame nanoznik i original plastenku a jak si zacal sedat, tak uz ani lezet nechtel a ta plastenka je vazne uzasna, nevadi mu a i kdyz sedi tak ma spoustu prostoru a vidi ven. 🙂

georgine
1. kvě 2008

holky jeste by me zajimalo jak je to s madlem, rpy je velká nevýhoda ze se pena ráda trhá a pak se chtáte za železo 😕

kajule
1. kvě 2008

No tak nam se zatim vubec netrha, je porad stejna jako na zacatku a ani naznak, ze by se mela zacit trhat. 🙂

georgine
1. kvě 2008

tak to mozná záleezi na pristupu.. 😅

kajule
1. kvě 2008

To treba taky, ja s nim zadny psi kusy nedelam, chovam se k tomu uplne normalne jako k jakymukoliv jinymu madlu. 😀

georgine
1. kvě 2008

práve ze kdyz chce koupiot clovek treba starsí tak jsou ruzne povázane ty rukojeti nebo primo roztrzene, ze se to musi treba kozenou páskou zpevnit..

kajule
1. kvě 2008

Ja jsem ho sehnala od kamaradky a byl jako novej, podle me vazne zalezi na pristupu. 😉

kajule
1. kvě 2008

Co jsi mi ted rekla slysim poprve, pac ja jeste nevidela X Lander s prevazanou rukojeti. 😅

prada
1. kvě 2008

My jsme malou vozili v korbě taky do 6,5 měsíců, ale jak jsem psala, vešla by se tam ještě teď, ale chce vidět ven.... 😀

georgine
1. kvě 2008

práve ze jem vcera psala na net a nabízeli tam hned 2holky kočárky prevázané tenisovou páskou na rakety proze se jim protrhly to prenove madlo.. fakt nekecám.. 😀

prada
1. kvě 2008

jo a rukojeť máme taky v perfektním stavu a to s ním jezdím denně a často skládám do auta, takže opravdu záleží na tom, jak se člověk k tomu chová.

kajule
1. kvě 2008

Pata by se tam prave uz ani nevesel, byl tam pak uz jako sardinka, tak jsem proste dala sportak do ty nejnizsi polohy a pohoda. 🙂

georgine
1. kvě 2008

hmm taky ty kocárky byli od 15 a 18 mesícu v uzivání -proste fakt zálezi na chování

kajule
1. kvě 2008

No tak ten nas je pouzivanej cca 16 mesicu a rikam ani znamka, ze by se to melo trhat. 🙂

tevina
1. kvě 2008

Ahoj,tak mi budeme kupovat Firkona F3,kamarádka co měla X-lander ho brzy prodala,byla nespokojená,hlavně kvůli tomu že sporťák nejde otočit proti směru jízdy,což u firkonu jde a taky se mi líbí že má firkon u hluboké korby polohování zad.

georgine
1. kvě 2008

aha tevino to je taky dobre vedet, to polohování zádoicek u hluboke korby bude uricte fajn, ale zdá se mi mic moihutný 😕

kajule
1. kvě 2008

Prave, jak rikas, mne se taky zda moc mohutnej, XA nejenze je krasne lehoucky, ale on i tak lehce vypada. 🙂 To polohovani beru, ale ta rukojet mi neprijde, tak dulezita, o ty uz jsem tady mluvila. 🙂

tevina
1. kvě 2008

Ale myslím že firkon neni těžkej,váží asi 14kg nebo 12 teď už nevim.Mně teda u X-landera odrazuje ten sporťák že nejde otočit.Vim že u Tomíka jsem často přehazovala rukojeť když hodně foukalo.Tady se sice musí otočit celá korba,ale u X landera to nejde myslim vůbec.

kajule
1. kvě 2008

Ja kdyz fouka, tak to neresim, mam plastenku, tak ji tam dam a pohoda. 🙂 Pata je spokojenej, myslim si, ze se taky radsi podiva i na okoli, nez jenom porad na me. 😀

kajule
1. kvě 2008

Ja nerikam, ze tezkej je, ale vypada tak jako mohutne, nevim no, mne se to proste nelibi, ale kazdymu podle chuti. 🙂

tevina
1. kvě 2008

A to dáváš pláštěnku i když neprší,jen když fouká?