Kočárek z Polska, má to smysl cenově a kvalitou?

ivetticha
2. únor 2014

Ahojky, přemýšlíme s přítelem, že až to bude aktuální tak bychom se na kočárky jeli mrknout do Polska. Má to smysl? Cenově a kvalitou? 🙂 Děkuji za názory. 😉

madormi
2. únor 2014

@ivetticha kvalitou určitě ne 🙂levné ale Polské kočárky jsou, a tu(v Polsku jsou o trošku levnější než v čr( v kamenném obchodě myslím), záleží jak to máte daleko, jestli v případě reklamace vám pak stojí jet zase do Polska, nebo je lepší si třeba tisícovku za ten samý kočárek dovezený do ČR připlatit a řešit pak reklamaci v ČR.

madormi
2. únor 2014

možná na trzích vyjdou o dost levněji než v obchodě, ale to nevím na trh jsem se ještě nevydala, nějak mě to neláká vůbec .-) každopádně tam pak asi bude doost problém s reklamací

speedygon
2. únor 2014

Bála bych se hlavně případných reklamacích. Jinak polské kočárky neodsuzuji...Měli jsme Firkon a až na menší problémy(nebyla ale třeba reklamace) nebyl problém....vždyť i takový X-lander je PL

camelinka
2. únor 2014

@ivetticha Polský kočárek klíďo (měli sme Dorjana a vpohodě 😎 ), ale kupovaný v Polsku ne e

lucifereeek
2. únor 2014

taky mám polský kočárek (Tako) a vše uplně v pořádku, takže toho bych se nebála, ale do Polska bych ho kupovat taky nejela - hlavně kvůli reklamacím atd.

alpakovo
2. únor 2014

sestřenka má kočárek z polska a maximálně spokojená! Jak s cenou (u nás 2x tak dražší), tak s kvalitou a není jediná. Navíc u nás v kamených obchodech je většina dovezena s polska, jen se opravdu nedá srovnat cena 😒 Na kvalitě to ale zatím nikdo nepoznal 😎

riakuk
2. únor 2014

S kočárky je to jako s nábytkem. Prodávají se u nás a jsou polské výroby. Kolikrát záleží na kusu. Bydlíme cca 6km od Polska, takže tam kupujeme skoro všechno a reklamovat jsem zatím nemusela nic 🙂

ev.ka
2. únor 2014

Do polského kočárku typu Dorjan, Tako apod bych nešla. Sice na papíře ty vlastnosti vypadají super (otočná korba i sportovní sedačka, polohovací zádíčka v korbičce a ja nevim co ještě)... ale to provedení je kvalitou hodně pozadu. Koupila jsem raději kočárek německé výroby z druhé ruky ještě v záruce, než nového poláka. Když chci oddělat korbičku, tak jednoduchou jedinou pojistkou cvak a je hladce venku i zpět nasazená... kamarádka má Tako, musí odjistit 4 pojistky a že s tím kolikrát zápasí a pak musí pořádně zabrat za korbu, aby ji dostala ven.. případně se trápí s pojistkami, aby ji zase nasadila zpátky. No a to obdobné je při skládání, při odjišťování aretace předních koleček atd atd... Takže opatrně, že ne vše na seznamu vlastností je takové, jaké se zdá a ta kvalita se pozná až při užívání, ne na lístečku vysícím na madle kočárku v krámě...

kucirlib
2. únor 2014

Máme polský kočárek Dada Paradiso, ale kupovaný v čechách. Kvůli reklamaci apod. 😉 Jedna malá reklamace byla, ale jeden týden jsem kočárek poslala a do týdne jsem kočárek měla doma opravený a promazaný 😉 Chtělo to vyměnit jen něco malého u brzdy 😉 Takž za mně ano, ale koupit v obchodě v čr. 😉

kucirlib
2. únor 2014

@ev.ka NO mám dvě kamarádky co mají německý kočárek Hartan a měli problém dřív než já. Takže spíš kus od kusu 😉

katja77
2. únor 2014

Polsko nikdy! Jedině Němce......nebo Švédy či Italy.....

muj_smisek
2. únor 2014

Absolutně nechápu, proč mají některé maminky takovou averzi vůči Polským výrobkům, že na ně dříve před několika ,,sty´´ lety 😀 byla špatná recenze, dnes už dávno není pravda.Já sama za sebe mám obrovskou zkušennost i s Polským kočárkem i třeba autosedačkou a maximální spokojenost a ne jen já, ale každopádně jak bylo psáno určitě nejezdit tam, zakoupit tady v ČR.

katja77
2. únor 2014

Já jsem měla X-Lander verzi 2012 a zklamal nás ve všech ohledech☹ Pak jsme koupili deset let starou Inglesinu a byla 1000x lepší. Ještě jsem objednala levné německé golfky a zase říkám: 1000x lepší než pitomý polský X lander.... Mají to blbě vymyšlený, prostě nejsou technický národ, ty kočáry jsou nepraktické a nic nevydrží. Prostě Polsko už nikdy více! 😉 Zato německej kočár, to byla pohádka.... i to ovládání, mají to prostě vychytaný 😎

kamino
2. únor 2014

Ja mam Baby Marc Q7 z Polska a reklamace zadna a to jsme ho opravdu nesetrili. Podvozek a hluboka korba super,prostorna,skvele vyresena striska,ktera skvele chranila,mraky doplnku...sportak uz je horsi,je to zkratka tezky kocar,hure se sklada,jde o to,jak casto budete cestovat.. Kdyz to shrnu,svou praci zastane,jsou rozhodne i lepsi kocarky,ale na tech par mesicu mi stacil..pak jsem si z bazarku poridila lehci,prostornejci a skladnejsi sportak,ktery budeme mit az do konce..Jo a asi jsem mela stesti,ale i po jezdeni v terenu konstrukce nehrka,barvy neblednou...

edeltraut
2. únor 2014

Na starší děti jsem měla DorJan a musím říct, že to co vydržel tento kočár, to by jen tak nějaká "kára" nevydržela 😀. Naprostá spokojenost, bez jediného problému. Nyní mám x-landera (pokud je také polský, jak někdo uvádí výše), tam mě tedy zklamalo provedení sporťáku, ale jinak vozí třetí dítě a také absolutně bez problémů....

s222a
3. únor 2014

Ahoj, my už objednali Prampol, zkušenosti nemám, první miminko, ale Polské výrobky mi nevadí. Ale určitě objednat v Čr.

ivetticha
autor
4. únor 2014

Dekuji za nazory 🙂 vzala jsem si z toho, ze Polsky klidne ale v Cesku ;)