Kočárek z Polska, máte zkušenost?

orchidejka
13. lis 2013

Ahoj holky, mátě některá z vás zkušenost s nákupem kočárku v Polsku? Vyjde to tam levněji?
A máte prosím tip, kde se dá koupit? Např. v Polském Těšíně? Líbí se mi X-lander, ale netrvám na této značce.
Díky za vaše rady.

vanule
12. led 2015

@jaenik rozměr už z hlavy nevím, ale můžu zjistit (momentálně je rozložený, schovaný). Nicméně v hluboké korbičce jsme malou vozili do konce ledna (s fusakem z berana, který je poctivý) a to měla 8měsíců pryč. A plně s Vámi souhlasím: ač je záplava kočárku hodně velká i já měla vybráno hned, tohle jsem si přesně představovala...

jaenik
13. led 2015

@vanule Moc děkuji za informaci. Ještě mi prozraďte, i když už dopředu znám odpověď, jak jste spokojená se sporťákem? Přeci jen mrňousek v něm stráví podstatně delší čas, než v hluboké korbě... Jinak už mám ověřeno, že 78x38 cm korbička je dostačující, nemůžu se už dočkat, až kočárek uvidíme naživo, nenapadá mě teď nic, proč bychom do něj neměli jít. Jak jsem psala před tím - prostě láska na první pohled, to, co očekáváme od kombinovaného kočárku splňuje, rozměrově také, a hlavně barevně je úplně dokonalý, doufám, že v reálu bude ta barva taková! 🙂 - líbí se nám tyrkysový, nebo mně by se líbil i hnědo-béžový, na internetu to vypadá moc hezky 🙂

vanule
13. led 2015

@jaenik jediné co jsme u sporťáku "upravili" byly pásy, nebo když malá povyrostla a byla zaplá pásama, tak jí padaly, tak to manžel upravil. Taky vyhovovalo, že šel dát jak po směru tak proti směru jízdy - to ocenila zejména dcera když byla větsí a "potřebovala" sledovat krajinu víc než maminku 😉 Když jsme jezdili na delší cesty, vyspala se v něm v pohodě. My jsme dopředu nevěděli co čekáme, tak jsme chtěli barevný neutrál a zrovna tahle kombinace byla to ONO....a ještě k rozměru korbičky, co jsem tak prohlížela byla délka 80cm, což mi přijde už ceňták sem, ceňták tam a jak jsem psala v zimě jsme malou vozili ve fusaku z berana (ještě po nás, takže poctivý, velký) a bez problému.
Přeju, aby jste i naživo byli spokojení, dobře vybrali, a o to víc si užili jízdu s miminkem 😉

gabi8987
23. led 2015

Zdravím holky,pořád se rozhoduju jaký kočárek,poradte nejaký. nemůžu si pomoct,nejvíc se mi líbí zadma x6,nebo tako captiva

nonacek
23. led 2015

@orchidejka tak ja si jela do Polska pro kočárek Tako ,, a byla jsem s nim velmi nezpokojena ,byl tvrdý na jízdu těžký a takový neohrabany. Ted jsem tehotna a včera jsem byla jen koukat na kočárky u nás ... ceny jsou o dost vyšší než v Polsku a co víc většina těch kočárků je z Polska dovezena k nám a předraženou cenou.
Tak babo rad😆😆😆

hribecekbeztecek
23. led 2015

@vashaa Nevíte náhodou jestli se vyrábějí i s brzdou? Nikde to nemůžu najít, zatím jsem našla jen variantu bez, což je škoda ☹

vashaa
23. led 2015

@hribecekbeztecek Tak musím se přiznat, že já ho s brzdou taky neviděla. Je fakt, že to není vyloženě sportovní kočárek, takže s tím výrobce asi nepočítal ...

hribecekbeztecek
23. led 2015

@vashaa Tak tím pádem, je ze seznamu zase pryč 😀

evcann
23. led 2015

@orchidejka já mám polské Tako a naprosta spokojenost, do terenu paradni, stabilní, trojkomb. variabilní, parádní je, po jednom diteti stále jak nový, takže já doporučuji 🙂

jaenik
15. únor 2015

@vanule Dobrý den, nedá mi to, abych Vám nenapsala... včera jsme si osobně osahali Zagmu x6. Stejně jako to byla láska na první pohled na internetu, včera to byla láska na první omak. Vyhrál na plné čáře, je objednaný a za 14 dní by měl dorazit 🙂

rebelinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacenkach81
29. čer 2015

@vanule ahoj, chtěla bych prosím info, kde jsi kupovala přesně ten kočárek v Polsku? Máme zájem o stejný model, jen jiné barvičky 🙂, díky moc.

vanule
30. čer 2015

@kacenkach81 bylo to v Těšíně směr od Frýdku Místku, je tam velká venkovní tržnice a u jejího vchodu je kamenný obchod s dětským zbožím....

kacenkach81
30. čer 2015

@vanule díky, zkusíme s přítelem pohledat 🙂))

kacenkach81
30. čer 2015

@vanule prosím nepodařilo by se ti najít účtenku, kde bude přesný název obchodu s adresou? máme to celkem daleko, abychom nemuseli jet na slepo. Díky moc předem. A ještě pokud tam vyčteš i cenu, tak to bude taky fajn 🙂. Díky moc předem.