Kočárek z Polska, máte zkušenost?

orchidejka
13. lis 2013

Ahoj holky, mátě některá z vás zkušenost s nákupem kočárku v Polsku? Vyjde to tam levněji?
A máte prosím tip, kde se dá koupit? Např. v Polském Těšíně? Líbí se mi X-lander, ale netrvám na této značce.
Díky za vaše rady.

madormi
15. lis 2013

levněji to tu často vyjde, jukněte na Allegro.pl at si uděláte přehled o cenáách... pak můžete hledat shopy poblíž hranic 😉

orchidejka
autor
15. lis 2013

@madormi díky, mrknu 🙂

pralinkamersi
7. led 2014

Zkušenost mám,i jsme si pro něj do polska tenkrát zajely...a už nikdy více...konstrukce po čase rozvyklaná,nekvalitní pláště,a konstrukce dole u kolečka nám nakonec praskla! Takže už ani náhodou,byla to trojkombinace za 8tis.,dneska vidim,že se dá levný kočárek a rozhodně kvalitnější pořídit i tady! 😉

evter
7. led 2014

@pralinkamersi A máš nějaký tip na kočárek do 10 tisíc, který není polský a přitom levný? Díky...

pralinkamersi
7. led 2014

jasně...hodím ti nějaký odkazy...jen mi napiš co se ti líbí nebo jaké máš požadavky..asi 3-kombinace,viď.?

oceancity
7. led 2014

Ahoj, máme Jedo. Klasická prostorná korbička, nafukovací kola, houpací. Velká spokojenost, v únoru čekáme druhé a kočár je jak nový. Koupili jsme v ČR, ač bydlíme na hranici. Koukni na www.sambaby.com
Zdravím

evter
8. led 2014

@pralinkamersi Díky moc za tipy, já to zatím řeším jen velmi okrajově, ještě jsme se nikde nebyli podívat, protože jsem na rizikovém a musím ležet. Moje hlavní požadavky jsou asi to, aby měl kočárek 4 kolečka a aby byl dobrý v terénu - bydlíme na vesnici a předpokládám, že ve městě s ním budu jezdit jen minimálně a chci aby tu terénní zátěž ustál. Pak nevím moc, jaká je výhoda aretovacích koleček. Když to měly kamarádky, já s tím totálně neuměla jezdit...

zelva
8. led 2014

My ho tedy nekupovali v Polsku, ale polský je. Nikdy s ním nebyly problémy a přečkal dvě děti. Značka Babyactive Breaker a je absolutně do terénu. Jezdili jsme v lese po kořenech, po polích atd.. 😅

vashaa
8. led 2014

@orchidejka my jsme chtěli také X-lander, ale nakonec jsme to vzdali. Nebyl nám doporučen (v ČR), že je na něj hodně reklamací. Dívali jsme se na sety na polském aukru a překvapilo mne, že Poláci mají záruční dobu jen 1 rok. Nakonec jsme se rozhodli pro německý kočárek, který je kupodivu levnější a má záruku dokonce 3 roky.

orchidejka
autor
8. led 2014

@vashaa no já už x-lander taky zavrhla. Taky mi bylo řečeno, že je na něj moc reklamací. A jaký prosím máte ten německý??? není to náhodou ABC Design???

orchidejka
autor
8. led 2014

@oceancity já v tom Sam baby byla taky. v Ov. a taky mi ten JEDO doporučovali.

kacenka1979
8. led 2014

ja mam treba tako a je to dobry kocarek dle me za dostupnou cenu..jukni na heureku kde je maji od nejlevnejsiho ted jsou slevy🙂 nevyhoda u taka je ze je tezky...hlavne pak sportak...ale hluboka korba je prostorna coz u vyberu bylo podstatne...ma nafukovaci kola super do terenu daji se vymenit a sundat ...coz u plastovych nejde ...nektere plastove nelze ani vymenit takze pokud se neco stane je po kocaru....doporucuju trojkolku...je dobra pak hlavne u sportaku treba muzes v lete na brusle atd....jinak co se snehu tyka je tako dobrej i na teren ....barvy drzi nejsou vysisovane a maj dobre resene i boudy🙂 zapnes a nikdo ti tam nekouka a nefouka tam ...ja mam jeden uz na 2 ditko a stale je super...jen ted koupim pportak protoze chci trojkolku ..

kacenka1979
8. led 2014

Pokud nekdo mate typ na dobry sportak s naf. koly pisnete...mam favorita knorr ale nevim jak je to s kvalitou atd....pry ma slabou boudu ...a polohovani nohou chybi...to se da ale dokoupit za 1000... cena kocarku je 3700...coz je slusne vaha 8,9 a skladani jednou rukou🙂..ale moc se o nem nepise tak vaham ....

vanule
8. led 2014

než jsme kočár koupili obešli jsme obchody u nás,požadavek byl trojkombinace, čtyři kola... ve větině případů byla cena dost velká (dokonce v jednom obchodě nám sama prodavačka řekla, že pro kočáry jezdí do Polska) a ještě k tomu nebyla autosedačka (musela se dokoupit zvlášť-cena cca1500kč) po večerech jsem pokukovala po netu a vybírala, třeba i na Aukru, tam už by se dalo nakoupit, ale zase já si chtěla kočár osahat, projet atd.. nakonec jsme se rozhodli zajet do Polska (nemáme to daleko) už už to vypadalo, že nepořídíme ani tam, ale při cestě k autu jsme narazili na kamenný obchod a tam byl ON (Zagma X6). Úplně splňoval to co jsme chtěli a dokonce i ta barva byla naprosto dokonalá, cena totálně za hubičku trojkombinace 5500kč (když se občas dívám na DTest tak zjišťuji, že ne všechno drahé je i kvalitní) záruční doba 2roky. Prodavačka nám vše předvedla, ukázala. Dceři bude za pár dnů 20měsíců a stále ho používáme (teď obzvláště na delší trasy) za tu dobu nikde žádná závada či problém. My jsme opravdu spokojeni

eficenka
8. led 2014

@kacenka1979
my máme tento ( polský výrobek) ale 100% spokojenost
můžeš si vybrat nafukovací nebo nízkoprofilová kolečka.
jezdíme s ním už 15m a vše zvládá, bydlíme na orách, projede kopce, lesy, sníh a za půl roku v něm začnu vozit naše druhé dítko.
korbička jde po i proti směru , madlo je dostatečně vysoké i pro muže , má 2 metry a mě se s ním také dobře jezdí, mám 160

http://www.kifik.cz/kocarky/zbozi/kocarky/kombi...

vashaa
8. led 2014

@orchidejka Ano, je to ABC Design Viper 4. Chtěli jsme ještě loňský model, ale už se nedal objednat, takže máme ten z letošní kolekce. Zatím je tedy schovaný v garáži a na svou "práci" se teprve chystá 🙂

oceancity
8. led 2014

@orchidejka
Taky jsme z vesnice a děláme geocaching,takže do přírody byl naprosto v pohodě.

orchidejka
autor
8. led 2014

@vashaa a do které barvy jsi šla? Mi se líbí ta multicolor 🙂

orchidejka
autor
8. led 2014

@vashaa jo a na kolik tě prosím vyšel ten ABC. Se vším všudy???

jiraalb
8. led 2014

Tak já mám také Babyactive Breaker - http://www.baby-line.cz/11-sportovni.html?idPro... v provozu od září 2009 a nijak se s ním nemazlím... chodník nemáme 😉 polní cesta, les, louka každý den, párkrát i oranice (když jsem si chtěla zkrátit cestu..) a sněhu zažil taky dost. Jediná nevýhoda je, že je těžký při nakládání do auta, takže jsem časem pořídila ještě "chrastítko" - 7kg golfky, které mám v autě a používám do obchoďáku, atd.

zelva
8. led 2014

@jiraalb Já si ten Breaker také chválím. Také jsme s ním zjezdili kdejaký terén! Ale je těžký, to je fakt. Do auta to cpal vždycky manžel, protože to byla fakt tíha.

vashaa
8. led 2014

@orchidejka my jsme koupili malibu a jsem moc spokojená, ve skutečnosti se mi líbí víc než v katalogu a na webu. Kupovali jsme ho za 10300,-. Není ale k němu autosedačka, fusak, pláštěnka ani síťka. Vše jsme museli dokupovat zvlášť.

gabi8987
9. led 2015

@vashaa jaky typ prosím máte?

vashaa
9. led 2015

@gabi8987 My mame ABC Design Viper 4

gabi8987
9. led 2015

@vanule opravdu jste s ním spokojená? taky chceme zagmu 🙂

profiss
9. led 2015

Mám tu nejlepší zkušenost a mrzí mě, že jsem ho prodala....

tarien
9. led 2015

@orchidejka JEDO má hodně otevřenou korbičku, ve smyslu, že není vůbec chráněná, když fouká...to jediné mně na něm odradilo 🙂 Koupili jsme polský kočárek zn.Takko, kupovaný v Ostravě a je po 2 letech jako nový, vše ok, i černá je černá, nešišlá 🙂 2-kombinace vyšla na 7000,-. Vajíčko do auta jsem chtěla ,,kvalitnější" značku 🙂 pro lepší pocit 😉

vanule
10. led 2015

@gabi8987 opravdu, za tu dobu co jsme jezdili nenašli jsme nic, co by bylo špatné.a dokonce to vypadá, že ho v létě použijeme i na druhátko 🙂

jaenik
12. led 2015

@vanule Dobrý den, na základě Vašeho příspěvku jsem zkoukla kočárky zn. Zagma X6, musím říct, že z té záplavy kočárků, co je dneska k dostání, se u tohoto typu jedná o lásku na první pohled. Našla jsem, že pouze jediná firma tady v ČR je prodává, a přestože je to v Přelouči, což je od nás přes 120 km, už máme domluvenou schůzku v únoru na osobní zkouknutí. Jen mi trochu dělá starosti vnitřní rozměr korbičky: 78 cm x 38 cm. Máte také takové rozměry? Není to málo? Vydrží ten kočárek miminku alespoň 9 měsíců, než z korbičky vyroste?