Kočárek z Polska, máte zkušenost?

modena11
16. říj 2012

Dobrý den,chtěla bych se jen zeptat jestli máte někdo nějaké zkušenosti s kačárkem z Polska,děkuji 😉 Prosím podělte se o každou zkušenost,díky 🙂

ladybugie
16. říj 2012

já neměla kočárek z Polska, ale polské výroby. Deltim Skippy odvozil dvě děti švagrové a moji dcerku jako záložní kočárek u babičky. Teď lituji, že jsem ho při stěhování vyhodila, resp věnovala nemajetné rodině. Klidně jsem v něm u babi mohla ještě vozit jedno z dvojčat. Měl jen na jednom místě zatrženou boudu a orezlá kolečka, ale tomu se po zimě nevyhne žádný kočárek. Konstrukčně byl naprosto v pořádku, nevrzal, nevyklal se. Prostě paráda.
Jako oficiální kočárek jsem měla italský peg-perego a ten vrzal neustále. Teď jezdím dvojčatovým Patronem české výroby a už jsem byla dvakrát v servisu....

kamino
16. říj 2012

Mam Baby Marc Q7,na bezne jezdeni neni spatny,hur se mi sklada do auta,sama to nezvladam,alee jsem mala a mam kratke ruce. Vyhoda je,ze peruje,ma hodne doplnku,dobre vymyslene clonitko korby,korba je prostorna,jen mi trochu vadi,ze napr.Draty,diky kterym se da polohovat jsou vne korbicky,tak jsem musela usit mantinel,aby si tam prcek nestrcil ruce..no co bych chtela za tu cenu. Ale zatim jsem vcelku spokojena,byl to dar,tak to neresim,ale kdybych si kupovala kocar sama a mela moznost volby,asi bych mozna sahla po jinem...polaci delaji hodne kocarku,napr.i X Lander a ten se mi libi moc..ale ma snad mensi korbicku.. Takze musis pocitat s tim,ze cena vetsinou odpovida kvalite 😉

lucifereeek
16. říj 2012

já mám kočárek taky polské výroby a to Tako Warrior a zatím teda si nemůžu stěžovat 😉

vendullka
17. říj 2012

My máme tako jumper x, už v něm vozíme druhé mimi a jsem maximálně spokojená

cinky
17. říj 2012

Já mám taky Tako Warrior a nemůžu si ho vynachválit! Byli jsme s ním i na horách. Do auta se krásně vejde, a to máme sedana, což je co říct. Vozím košík pod kočárkem úplně napráskaný novinama a jede úplně luxusně. Najezdil už tolik km a nic nevrže. Vše jde dobře polohovat a dokonce i v hluboké korbičce je možnost zvednutí hlavičky. Všechno jde sundat a hodit do pračky. Fakt luxus. Jen je trochu těžší. Poznám to hlavně, když s ním musím do schodů, ale za tu cenu?