Kočárek zajíždí na stranu. Co s tím?

jandalinka
28. kvě 2008

Ahoj všichni!Už si nevím rady koho se zeptat,aby mi dal nějakou uspokojivou odpověď a tak píši Vám všem,jestli nemá někdo zkušenosti s tím,že mu kočárek zajížděl na stranu.Máme kočárek na 4kola.Ze začátku jsem myslela,že to bude kolama,tak jsme nafoukli každé kolo stejně a pořád zajíždí doleva.Je to někdy dřina pořád nazvedávat kočárek a udržet ho rovně.Někdy se zdá,že je to lepší po nafouknutí a za 14dní je to zase.Prostě nejede rovně a po cca 1min.zajíždí pomaličku a jistě zase doleva,ach jo.Nevíte čím to je?? ☹

sisstin
28. kvě 2008

jandalinka: nám to dělal DorJan taky..dělají to levnější čtyřkolové kombinace..je to konstrukcí a neuděláš s tím nic 😉

berynka
28. kvě 2008

My to měli taky a jak píše Sisstin kupodivu taky DorJan 😀 . Nic jsme s tím nedělali, i když jak je mimi těžší nebo vezeš větší nákup, tak to bude zatáčet čím dál víc. Ale prý stačí trochu fyzické síly a jakoby to zkřivit na druhou stranu 😉 .

jandalinka
autor
28. kvě 2008

My máme Free Line,tak nevím no.No a právě,že té své fyzické síly dávám každý den na procházce a budu za chvíli jak "korba"a svaly jak z posilovny ☹ 😀

bibinka
28. kvě 2008

jandalinka- nám povedal výrobca kočíkov, že každý kočík ide do strany, je to dané spôsobom resp.typom konštrukcie. s tým nič neurobíš, leda tak každú minútu centrovať. Budeš to cítiť ako ti bábo rastie a zvyšuje sa jeho hmotnosť. Ja mám tako a robí mi to stále. už sa s tým nevzrušujem. Keď idem do nejakej predajne kočíkov, tie čo sa mi páčia, skúšam či idú rovno a ŽIADEN nešiel ešte rovno.

sisstin
28. kvě 2008

já už jsem ho vyhodila..a kupuji si sporták Quinny..pořád jsme chtěli ušetřit n a kočáru..já teda ne..přítel..a nakonec jsme do všech možných kočárů dali 30tis, už bych si nikdy levnej kočárek nekoupila..poučená jsem dost 😅 a levnej je pro mě pod 10tis. 😉

sisstin
28. kvě 2008

bibinka: ale spousta jich jede rovně..ale nesmí to být ty zminované levnější vícekombinace 🙄

jabber
28. kvě 2008

jandalinka - já bych ho reklamovala. Hodit jim to na hlavu, nic jinýho ti neporadím 😖

tlapicka
28. kvě 2008

tak my mame teda podle me drahy kocar jane carrera a prijde nam, ze taky sjizdi, ale pokazdy nekam jinam... zkratka si to vysvetlujeme tim, ze chodniky nejsou rovne a sjizdi proste dolu... chvili doprava, chvili doleva... nevim, jestli se to nejak horsi s vekem ditete, jelikoz ho skoro nepouzivam. posledni pul rok vozi jen nakupy misto ditete

siss. mam opacny nazor.Drahy kocar bych si uz nikdy nekoupila, je to vyhazovani penez! ten nas krap ma hodnotu maximalne 3 tisice!!!

jandalinko, bud si zvyknes nebo si nezvyknes... za chvilku Eli zacne chodit a uz ho potrebovat nebudes...

sisstin
28. kvě 2008

tlapi: tak to čumim, pže Jane by měl být nejlepší kočár na trhu 😅

tlapicka
28. kvě 2008

hm. proto rikam, ze cena nehraje roli! je to plastovy chrastitko! vubec ho nepouzivam, stejne mu ulitko kolo, aby ne, drzi na nejaky plastovy capicce... ja nevim... od ruznejch lidi, co jane ma jsem slysela, ze jako docela dobry, ani si moc nestezujou, ale vetsina se jich shoduje, ze reala cena vyrobni i prodejni je maximalne polovina 😠

denousek
28. kvě 2008

kupte si trojkolky 😅

tlapicka
28. kvě 2008

hmmm, tak pokud mam bet ortodoxni, tak radim koupit manducu 😀 a na kocar se vykaslat, pokud mate auto 🙂

llucinka
28. kvě 2008

siss: Souhlasím, my máme Inglesinu Magnum a o nějakém zatáčení doleva či doprava nemůže být ani řeč. Pokud jsou málo nafouklá kolečka, tak je takový těžší, ale hned jak dofoukáme, je to oka 😎 Však jsme se bavily, mělas taky vyhlídné Magnum, ne? 🙂

llucinka
28. kvě 2008

tlapicka: Řekla bych, že je to prostě špatným výběrem kočárku. Kdybych kupovala znova, jdu znova do Inglesiny a klidně si za to zase zaplatím. Za pohodlí mi to stojí. 😎

llucinka
28. kvě 2008

tlapi: Já teda nevím, jak ten kočár, co máš ty, ale na tom mojem zase tolik plastu není 😅

tlapicka
28. kvě 2008

luci: potrebovali jsme lehky skladny sportak se spojenou rukojeti, a to presne mame... uzasna vaha 8kilo je vykoupena tema plastama... nemeli jsme na vyber. nic jinho na trhu nebylo, co by se veslo do kratke fely a nebyl kufr narvany... ale to je jedno, to sem nepatri
chtela jsem jen rict, ze cena v zadnem pripade neodrazi kvalitu!!! mozna muze, ale nemusi

llucinka
28. kvě 2008

tlapi: No, u těch dražších kočárků se platí hlavně za jméno. Ale přijde mi, že i u toho našeho je v tom odražena i kvalita. Prostě jsem max. spokojená.

jandi: Já nevím, já bych ho asi prodala a koupila si jiný. Ale vždycky na to nejsou peníze, že... 😔 🙄 Tohle se nespraví a bude tě to štvát čím dál víc 😠

sisstin
28. kvě 2008

llucinka: inglesina už se mi vůbec nelíbí 😠 ujíždím na tříkolkách..proto jdu do toho Quinny 😀 😀 😀

lyongirl
28. kvě 2008

treba kupovať 3kolky, alebo kočíky s otáčacími kolečkami 😉 . Klasické 4kolesové 😝 , sú s nimi problémy...

denousek
28. kvě 2008

ja mam taky klasik 4 kolku a des...tak uz ho prodavam a kupuju trojkolku,cortinu...
ten quinny se mi taky nejdriv libil ale pak jsem ho videla nazivo a uz me tak nejak nezaujal vypada tak jako uplne siroce....ale taky se mi libil no..ale pak se mi ta cortina zdala lepsi...
do 4 kolovyho uz bych nesla ,no ale uvidime co budu rikat az budu mit tu trojkolku ze...

paolin
28. kvě 2008

jandalinka, tak kocar reklamuj.
my mame klasickej sportak za 5tisic a jsme maximalne v pohode 🙂 a na toho pul roku..do golface jsem tedy zainvestoval-Peg Perego 😉 nedavno se zname vetrem prevratila trojkolka s miminkem a miminko je.. ☹ neni to prvni pripad, co se troj prevratila. takze ja trojkolku fakt nikdy 😔

denousek
28. kvě 2008

paolin...jak to myslis... 😒 co je s tim miminkem 😕

paolin
28. kvě 2008

denousku, asi to bohuzel neprezije. nikdo nechape, jak se to mohlo stat. jestli boudicka tolik nabrala vitr nebo co..fouklo a kocar sel pres predni kolo. mela nejaky lehky model. no mazec.. 😖

denousek
29. kvě 2008

to snad neeee...jezisi...dyt to je nemozny aby se to prevratilo tak do predu vzdyt to prednikolo jehodne vystouply to asi mela nejakou starsi trojkolku tm sou ty kola vic zastrceny....ale v tom pripade se to muze stat i ctyrkolce kdyz tak moc fouke vitr no....
my chodime ven jen za velmi prizniveho pocasi.. 😅

sisstin
29. kvě 2008

no..stát se to asi může..ale při nějaký trojkolce, která je jenom napodobenina a je fááákt hodně lehká..pod 10kg..já mám totiž Piumu..čtyřkolka..má něco přes 6kg..a i když byla zabrzděná..tak mi při mírném zavátí větru poodjela 😝

denousek
29. kvě 2008

heee 😒 tak to je dobry no...to by me teda fakt zajimalo co to bylo za kocar to je divny fakt...
cortina ma 13kg-jako sportak a quinny ten nevim..a siss kterej ten quinny budes mit ja jsem koukala na speddy ale pak je tam jeste quinny zapp...

vrtule83
29. kvě 2008

jandalinko nečetla jsem všechny příspěvky, ale nám to dělal chvíli dorjan taky, a v prodejně nám to servisní technik hned seřídil, stačí utáhnout nějaký šroubek či co a bylo to v pohodě.

sisstin
29. kvě 2008

denousek: Speedy 😉 ty zapp jsou golfky jenom 😉 a ten buzz mi přijde jak z vesmíru 😅

denousek
29. kvě 2008

heee presne no jak z vesmiru to se jim malinko nepovedlo 😅 ale snaha byla speedy je nejhezci jak uz jsem psala tak se mi taky libil tak jsem se pak rozhodovala jjestli speddy nebo cortina ale me pak quinny moc nezaujal jak jsem ho videla nazivo zdal se mi takovej rozplaclej ale aspon tam ma zas mimi hodne mista 😉

sisstin
29. kvě 2008

denousek: a zas jiný holky psaly, že je úzkej 😅 mně je to fuk..my máme v 7m 6750g.. 😅