Kočárek Zebra, máte zkušenost?

janette86
1. dub 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost z tímto kočárkem. Hlavně jestli je dost dlouhá ta boudička, aby na mimčo nesvítilo. Třeba ten Gazelle má stříšku rozepínací, takže se dá prodloužit, quatro monza to má taky...

maximka33
4. srp 2014

já kočárek mám. nevím, jak s tím svícením, když v něm prcek spí, tak přes něj stejně přehazuju dečku, ať se zbytečně neopaluje. jsem moc spokojená, jak se s ním manipiuluje. na váhu 13 kg kočárku je super, že se dá ovládat jednou rukou. ještě musím vyzkoušet nosnost košiku.

zabka83
11. zář 2014

@maximka33 Dobrý večer, můžu se zeptat, máte Kočárek Zebra 2014?

maximka33
12. zář 2014

@zabka83 myslím, že to je model 2013, ale nevím jak se liší.

zabka83
12. zář 2014

@maximka33 aha, ty 2014 jsou barevné, chtěla jsem se zeptat, jak ty barvičky jsou v reálu. Jste s kočárkem spokojená? Děkuji 🙂

maximka33
13. zář 2014

@zabka83 ano jsem moc spokojená. nejdřív jsem chtěla tu gazelle, ale neměli v chlapecké barvě. jezdí se s ním úžasně, tu hmotnost 13 kg nepoznáte. dá se řídit jednou rukou jako trojkolka. malý ho miluje. akorát si zvyknout na to polohování s těmi pásky. bouda i kapsa na ni i okýnko bezvadné. zkoušela jsem nosnost košíku, ten mi nepřijde moc stabilní, ale 3 kg uveze. ted ho testujem v bulharsku, bohužel vpísku nic moc 😀

zabka83
13. zář 2014

@maximka33 Děkuji 😀 Tak krásnou dovolenou 🙂

tina_7
20. zář 2014

Prosím jak je to se skladností složeného kočárku v autě?