Kočárek Zeix - levná trojkombinace. Máte zkušenost?

jijitka
5. lis 2009

Ahoj, dnes jsem při obhlídce kočárků v polském Těšíně narazila na Zeix - polský výrobce Adamex - náhled zde: http://www.bublinkashop.cz/detail.php?zbozi=151...
V kamenném obchodě nabízejí kočárek vč. autosedačky za cca 6.500,- Kč (možná i méně).
Sice jsem se původně byla podívat na jiný, ale tenhle se mi taky hooodně líbí 🙂

Máte s ním někdo zkušenost ??

aponchie
5. lis 2009

vypada zajimave jen aby nebyl sizenej na materialu viz atlantic kocarek podobnej..

gababa
5. lis 2009

Moc hezkej a levnej + autosedačka za 1700....ale ty barvy ☹. Proč je tak těžký udělat obyčejně černej kočár...

aponchie
5. lis 2009

nahodou me to prijde hezke a to cerne kocary nemusim timto to tak lehce smrncly a je to nenasilne a zaroven neni kriklavej a strohej

kutcher
5. lis 2009

Je pry v poho, jen ho sestrenka musela prodat, protoze ji nesly polohovat zada ci co!

jijitka
autor
5. lis 2009

Ta barvy v reálu vypadaly slušně. Já jsem původně chtěla černý možná v kombinaci s něčím ,ale když jsem viděla naživo ostatní barvy, změnila jsem názor (u jiného kočárku).

Gababa - v PL právě mají za 6.000 - 6.500 vč. autosedačky.
Kuchter - to sestřenka prodávala vadný kočár? Pokud něco nefunguje, tak to reklamuju, ne?

Po nekonečným vybírání kočárku jsem zjistila, že z kombinace stejně využiju nejvíc hluboký kočárek a sporťák pak budu kupovat samostatný (větší). A tady by mi ani nevadilo koupit ještě nějakou bezpečnější autosedačku na delší cesty (rodiče bydlí na druhým konci rep.) a tuhle si brát jen k pojížďkám po městě, když budu potřebovat nasadit na podvozek.

No rozhoduju se mezi tímto a Veranem od Firkonu.

kutcher
5. lis 2009

Ne vadny nebyl, byl to asi starsi typ, nevim jak to je u tohohle, ale taky vypadal moc dobre, jen to tam bylo bud v leze nebo pololehu, vic to neslo!

jijitka
autor
5. lis 2009

Aha, tak to by mi taky vadilo.
Co je tohle za typ, nevím, koukla jsem na něj jen zběžně.

lul
5. lis 2009

tento asi nebol este na teste obsahu jedovatych latok 😕 celkom by ma zaujimalo, ako by dopadol 😉

jijitka
autor
5. lis 2009

Lul - tak to si nemyslím. Vypadá to spíš na starší typ a navíc ta cena je v Polsku. Pokud se podíváš na stejný kočárek prodávaný u nás přes e-shop, pak ty ceny jsou od 6.500 + autosedačka asi 1.700.
To už jsem na ceně Firkonu, Dorjanu a jiných polských a pokud vím, žádný nemá problém

lul
5. lis 2009

nevravim, ze je jedovaty, len by ma to zaujimalo. existuje taky test polskych kocikov?

kubinkov
6. lis 2009

Pozor opěrka zad u sporťáku je jen 36 cm, to je sakra málo. Za hluboký kočár 6700,- není tak málo.

kpetra
6. lis 2009

Ahoj. Souhlasím s kubinkov. Ten sporťák je prakticky nepoužitelný, opěrka je hrozně krátká, boudička je hned na ní "nasazená". A taky je dost úzký. A koukám, že i hluboká korba je dost malá. Já bych ho nebrala ani za ty peníze. 😖 To už radši o něco dražší a větší. Mě se teď docela líbí Camarelo Q12. 🙂

kutcher
6. lis 2009

Tak koukam, ona celkove ta operka ma problemy co?

cerkris
6. lis 2009

ja mám niečo podobné je to baby design cosmo, a je dobre manipulovateľný , ale ja ho predávam kedže mne malý strašne rád spí v kočíku a je mu ltt aj s fusakom, inak je ok aj sa dobre skladá športovú verziu neviem ohodnotiť ešte sme ho tak nepoužívali, ale baby design cosmo je lacnejší ako tento stojí nejak okolo 5000sk

simi.w
11. únor 2010

Taky se mi líbí tento kočárek, zatím jsem ho neviděla na živo jen na netu, ale ta korbička je opravdu maličká a jak píšou holky opěrka sporrťáku taky nic moc. Vzhledově pěkný na tu cenu, ale to další............

ssisley
17. dub 2010

Máte někdo zkušenosti s kočárkem SOJAN X5? ...také trojkombinace a právě je také hodně podobný kočárku ZEIX od Adamexu.