Kočárek Zippy Pia - máte zkušenost?

lennab
30. kvě 2014

Dobrý den, máte zkušenost s kočárkem Zippy Pia nebo Natural? Moc se mi líbí, ale marně hledám nějakou recenzi o kvalitě tohoto kočárku. Děkuji za rady.

lennab
autor
1. čer 2014

Opravdu se nenajde nikdo, kdo si tento kočárek pořídil? Je to prý sice novinka, ale doufala jsem, že má někdo zkušenost ☹

dee69
3. srp 2014

@lennab Taky hledám recenze, asi ho budu kupovat, ale nikde nic neni. Jen jsem zjistila, že je to Finská značka, a montuje se v Litvě 🙂

luchrupan
30. zář 2014

Dobrý den, já mám zelený kočárek Zippy Pia trojkombinaci, jsem spokojená. Musím přiznat, že má velkou vaničku a mnoho vychytávek, jako je síť proti hmyzu, fólie proti dešti, možnost odepnout část korbičky a nechat tam jen síťku pro větrání, "kšilt" na korbičce. Kolečka má nafukovací, zatím slouží. Přední malá kolečka se dají zaaretovat, užívám pro uspávání na místě. Kočárek je úžasně pohyblivý, dokáže se otočit téměř na místě.
Kudy jezdím, slyším na kočárek obdivné vzdechy.
Mínusy: 1. z výhody, která představuje možnost zvednout dno pod hlavičkou, se mi u většího miminka stala trochu nevýhoda, podložka nesahá až na konec kočárku, hlavička by se zakláněla. Ale polštářek to spravil.
2. počítejte, že s větším kočárkem se nedostanete tak snadno do všech dveří obchodů. Ale to vyvažuje pohodlí miminka a možnost užívat kočárek déle. Nakonec jsem se všude dostala.
3. při koupi letního kočárku není úplně rozumné volit tmavé barvy, miminko se snáz zahřívá.
Tak hodně zdaru při nákupu.

lidaamichal
7. říj 2014

😀 já ho také koupila, zelený, čekáme v prosinci. Moc se na něj těším. Při nákupu se mi zdálo táhlo, kterým se skládá konstrukce trochu tužší, ale snad se to rozběhá 😉 Koupila jsem ho pro jeho velikost a eleganci. Nic většího a lepšího jsem na českém trhu nenašla... navíc za příznivou cenu. Dokonce jsem u nás v MB a okolí již 2 videla🙂

outanka
16. říj 2014

Ahoj,, já jsem taky z MB a dneska jsme si ho vyhlídli 🙂 Akorát jsem nepostřehla, jestli se ten košík dole dá odendat.. a máš k tomu pláštěnku?

klarusha11
10. led 2015

Sice pozdě,ale přeci se musím také podělit o velmi dobrou zkušenost s tímto kočárkem. Malou v něm vozím od srpna a s fusakem krásně odvozím v korbičce i celou zimu. Také jsme ho vybrali hlavně pro jeho velikost a spoustu doplňku. Mám ho v béžovohnědé barvě a také jsem z okolí MB 😉

evievievi
15. led 2015

@klarusha11 máš kočárek Zippy Pia nebo Clasic? podle běžovohnědé barvy by to mohl být ten Clasic, nad nímž vážně uvažujeme🙂 a moc recenzí na tyto kočárky není...

evievievi
15. led 2015

jinak kočárek nás také zaujal téměř hned🙂 takže kdybyste měly nějaké další info, sem s ním🙂 dík.

radullka
22. led 2015

Přidávám se k diskuzi, máme taky objednaný ten to kočárek, velice se mi líbil, velká korba a super sporťák a je lehounký, ale nikde jsem nenašla žádné recenze, tak bych byla ráda kdyby jsem napsal svoje zkušenosti

tenega
28. led 2015

Ahoj, my jsme pro naší malou také pořídili kočárek Zippy Natural (v béžové barvě) a musím říct, že jsem z něj nadšená 🙂 Dlouho jsem váhala, jestli ho koupit, protože jsem na českých webech nenašla žádné recenze ani diskuze, ale nakonec jsem dala na recenze, které jsem našla na ruských a litevských webech a kočárek pořídila. Moje poznatky po 3 měsících denního užívání jsou takové:
Korba kočárku je opravdu veliká, takže se do něj mimčo v pohodě vejde po celé "ležící" období 😉 Kočár je hodně vysoký, takže je ideální pro vysoké lidi (člověk se nemusí ohýbat, jako to vidím u některých designových, ale maličkých kočárků). Řekla bych, že materiál je velmi kvalitní (jak hliníková konstrukce, tak veškeré látky). Má spoustu super vychytávek (větrání, okénko, termo kapsa v tašce...). Kožené madlo je velmi příjemné a dá se nastavit na různě vysoké "voziče" 😉 Výborně se s ním jezdí, je stabilní, otáčí se na místě. Každý z rodiny, kdo vozil, je z kočárku nadšený 😀 Snadno se skládá, ale chce to trochu cvik a možná i sílu...Rozložení kočárku je naprosto jednoduché, během pár vteřin. Košík dole je prostorný a uveze poměrně těžký nákup (ale je pravda, že drží na drucích a ty se při větší zátěži odepínají... nicméně košík stejně drží 😉 ). Nevýhoda je, že složený zabere spoustu místa v autě, ale to je dáno jeho rozměry. Takže to chce určitě větší kufr. Cena za trojkombinaci se všemi doplňky mi také přijde naprosto adekvátní. Co mě samozřejmě moc těší je, že často upoutáme pozornost kolemjdoucích (řekla bych, že to je netradiční a netuctový kočár 🙂 ) Autosedačka je také v pořádku, řekla bych, že splňuje vše, co má. Sporťák zatím nemůžu hodnotit, na ten ještě máme čas. Uvidíme, zda nám bude sloužit bez závad, ale zatím ho hodnotím velmi kladně a jsem ráda, že jsme ho koupili 🙂 Klidně ráda zodpovím další dotazy 🙂

agar
23. únor 2015

Ahoj, dnes jsem se byla v obchodě na kočárky Zippy podívat a docela mne nadchly 🙂. Potřebuji kočárek do terénu a zjistila jsem, že se dá sehnat i podvozek s pevnými většími koly. Nemáte s tím někdo zkušenost? Hlavně co se těžšího terénu týká.

zippik
26. únor 2015

Ahoj, prosim, mate nekdo radu, jak slozit konstrukci u Zippy pia zpet do slozeneho stavu? Vubec mi to nejde.. Zmacknu cervene tlacitko na prave strane, ale nic se nedeje... Diky za radu 🙂

mlukesova
1. bře 2015

Ahoj, můžete mi prosím poradit, kde v Praze a okolí je možné se podívat na kočárek ZIPPY? Děkuji moc 🙂

elenka2014
10. dub 2015

Ahoj.Mám kočárek Zippy Pia v hnedobronzove barve a jsem maximalne spokojena.A to nejen kvuli designu, ktery me uplne dostal.Predne malou jsem vozila v hluboke korbicce od cervne minuleho roku az do dubna a vesla se tam i s fusakem, navic je kocarek vysoky, coz me vyhovuje, nemusela jsem do nej lezt jako nemci do krytu, kolecka funguji v pohode, daji se zaaretovat, coz je do kramu idealni.Trosku brzdy zadrhavaji, ale to, je u vsech kocarku a to staci jen promazat a je to.Madlo se da krasne nastavit, kosik je prostorny a vejde se v do nej dosti velky nakup.Navic ja jsem opravdu s kocarem s hlubokou korbou jezdila porad, protoze mala spala jen v nem. Ted mame sportak a ten je jeste lepsi.Perfektni polohovani, kdy nesedici miminko muze lezet ci pololezet, navic ma nastavitelny nanoznik a boudicka se da taky zatahnout tak, aby na mimco netahlo.Samozrejmosti je plastenka a taska ke kocarku.Autosedacka je taky OK, ale na ni zas tak moc neni.Jsem rada, ze mam tento kocarek, ja krasny, pohodlny, pro me a malou takrka dokonaly a paradne se s nim jezdi. Vrele doporucuji vsem mamcam.A navic je super do terenu, jezdime, hodne po polnich cestach, nebo kamenitych cestach a bez problemu.Dokonce i v lese jsme jezdily a v pohode.Jestli ma nektera nastavajici mamca dotazy, urcite napiste, rada zodpovim Vase dotazy.

volisek
17. dub 2015

@elenka2014. Dobry den,prosim vas jskaksou ty kolecka mirne uzavrena,nejde do nich spina,blato atd. A nezustava to v tom?chceme si koupit ten kocarek,je bozi..

elenka2014
17. dub 2015

Se spinou ci blatem opravdu problem neni, nebojte.Ja sem ze zacatku najezdila i 10km denne a vse bylo OK, jen ty brzdy je treba obcas promazat, jinak je kocarek paradni.

mlukesova
17. dub 2015

A jsou kolečka nafukovací? Nemáte např. srovnání s kočárkem Malaga? Ten mi přijde podobný. Děkuji

honzatolar
6. zář 2015

Ahoj Maminy,
máme tento kočárek 9měsíců. Po měsíci jsme reklamovali kolečko, jelikož po měsíci provozu se rozpadlo. Za dva měsíce odešlo druhé. A to nemluvím o tom, že při prvním nafouknutí se zbortil ráfek hned první den a hned jsme vše reklamovali.. Z těch devět měsíců jsem ještě musel 6x lepit duši, jelikož je plášť pneumatik tak slabý, že duši propíchne sebe menší trn. Stačí procházka kolem Labe po cyklostezce a je hotovo..

Nikomu nedoporučuji, nedejte na diskuze, mám pocit, že je zde víc prodejců než uživatelů!

elenka2014
6. zář 2015

Tak musim reagovat na clanek od honzatolar.Nejsem prodejce, ale skutecny uzivatel kocarku.Nam kocarek slouzi bez problemu.Opravdu s nim jezdim po lesnich cestach, kamenitych cestach, a neni zadny problem.je treba mozne honzatolar, ze jste narazili na spatny kus, to se muze stat.V zadnem pripade neobhajuji prodejce, jen pisi svoji zkusenost.Ale plati, ze co uzivatel, to nazor a zkusenost.

rachell02
7. zář 2015

Ahoj maminky, já jsem zatím nastávající mamina a kočárek se mi moc líbí...jsem z Ul, takže vycházky po cyklostezce podle vody budou skoro denně...A to je ještě pohodový terén. Velikostí je jeden z největších, to se mi moc líbí. Ale mám zase obavu, jak se mi vejde do kufru auta. Nemáte prosím někdo foto kočárku vč.korby ve složeném stavu?

volisek
8. zář 2015

Tak my ho uz mame taky,jezdila jsem s nim parkrat zatim
Ale parada😉

ivetkavysocina
9. zář 2015

Ahoj, tak jsem se včera také nadchla kočárkem zippy pia a asi koupíme ;) chci se jen zeptat, jestli se někdo nevyznáte ve fixačních systémech na autosedačku, nějak to nechápu - u tohoto prý lze použít isofix, ramati a maxi-cosi. to jako jakoukoliv základnu s tímto typem, nebo záleží i na značce aby to sedělo? Děkuji moc 🙂

elenka2014
9. zář 2015

Mame isofix, sedi na tento typ.Jen se autosedajda zacvakne a je to, uz se nepripevnuje pasem.

ivetkavysocina
9. zář 2015

@elenka2014 jojo to právě chci, sice je to dražší, ale lepší prakticky🙂 a neposlala byste mi třeba odkaz na ten váš tip? abych věděla kde se chytit 🙂 děkuji

elenka2014
10. zář 2015

Dobry den. Posilam odkaz na isofix, co mame.Mate pravdu, ze je to drazsi, ale zase je to bezpecne http://www.detatko.eu/zbozi/7386/Isofix-Base-za.... Snad Vam aspon trosku pomuzu.

janaaa84
23. únor 2016

Ahoj, ráda bych se podělila o zkušenost s kočárkem Zippy Pia. Používáme ho nyní 6 měsíců a jsem z něj stále nadšená. Zatím máme vyzkoušenou tedy jen hlubokou korbu a autosedačku, ale myslím, že i sporťák bude bez problémů. Za mě největší výhody: opravdu velká korba - malý se tam vejde v pohodě v kombinéze a se zimním fusakem a to má nyní v šesti měsících 9 kilo🙂 takže to není žádný drobeček. A myslím, že tam ještě nějaký čas vydrží než začne sedět. Nemusím se do kočáru tolik ohýbat, je pěkně vysoký. Super je zapínací košík na zip, kam se v pohodě vejde nákup a nemám strach že něco po cestě ztratím. Větrání, pláštěnka, nánožník...vše v pohodě. Když fouká vítr, lze prodloužit stříšku a na miminko nefouká. Autosedačka je také bez problémů, je celkem prostorná a myslím, že i pohodlná. Jako nevýhodu vidím pouze vyšší hmotnost a to jak kočárku, tak autosedačky, ale to je zase dáno těmi rozměry. Těším se, až vyzkoušíme i sporťák, má spoustu polohování, tak věřím že budeme spokojeni. Pro kočárek jsme dojeli přímo do prodejny do Kutné Hory, kde byl ještě s krásnou slevou oproti internetu. A je pravda, že už mi hodně lidí kočárek chválilo a nepotkáváme stejný na každém rohu🙂

carol_ina
26. únor 2016

Ahoj 🙂 chtěla bych se zeptat,jestli je možné kočárek Zippy vidět a omakat někde v Brně 🙂

sustynka
4. kvě 2016

Ahoj, já bych se chtěla zeptat kde je nějaká prodejna s kočárky zippy?
Nejlépe tak v Moravskoslezském kraji.
Nebo nemáte ho některá holky třeba z Ostravy?
Moc děkuji 😉

rachell02
4. kvě 2016

Juknete na www.domexim.cz. Nejlepe jim zavolat, poradi vam, kde maji jake barvy skladem.

miselinka2
4. kvě 2016

Domexim mam za barakem a kdyz vidim kolik techto kocarku tady prodaji hruza.ano jako hlukoky slouzi skvele ale jak se prejde na sportak mnoho lidi prodava apod.jako hluboky mozna,ale prijde mi to jako pojizdna vanicka na koupani. Na kolecka hodne holek nadava a sportak je jak nejaka bouda budka na vysokych nohach a hlavne tezky.je fajn zkouset si prazdny kocar,ale pak s ditkem je to zase jine. A autosedacka taky asi nic moc bezpecna to radeji priplatit a maxi cosi.