Kočárek Zopa Fusion 2010. Jde na něm vyměnit kolečka?

romana_2
10. pro 2010

Zdrávím, mám dotazek. Koupila jsem si kočárek ZOPA FUSION 2010 a chtěla bych vědět zda je možné na něm vyměnint kolečka. jak jsou tam ty dvojkolečka ve pzředu tak za jednotná kolečka a nebo zda je možné úplně vyměnit kolečka za nafukovací ?

děkuji moc

kikimaruska
15. pro 2010

Já měla Zopu kupovanou v roce 2009, kamarádka má 2010. Liší se pouze jinou látkou, popisem konstrukce a tím, že muj kočárek měl trochu tenčí pěnu rukojeti. Na kočárku mi chyběla možnost demontovat kolečka. Prostě to nebylo běžně možné, jak je to u většiny kočárků na trhu. Kola byla něco mězi plastem a gumou, mě vyhovovala. Zadní velká jednoduchá, přední větší dvojkola...Vyměnit určitě nejdou...Co si pamatuju, tak nám v prodejně dali i nějaké podložky-plíšky, že kdybychom někdy demontovali kolo (šroubováky atp), tak se ty plíšky snadno ztrácí, tak abychom měli na výměnu.

hrozinka
14. led 2011

s kolečkama zkušenost nemám, nicméně všimla jsem si, že jste kočárek koupila přibližně před měsícem. Proto bých Vás ráda upozornila na sklápěcí část na nožičky. já mám kočárek fusion zopa 2010 šedý kupovaný v květnu, do měsíce a půl mi ten plast který se má zespoda ohýbat ať držák nožiček můžete dát dolů ulomil. Ted jsem kočárek nechala reklamovat, protože se mi ulomili už na obou stranách a tím pádem držák nožiček mám jen dole a bylo mi řečeno, že prý je to mojí vinou a oprava stojí 350,- taxi na to dejte pozor 😉