Kočárek Zopa Fusion/Baby Design Sprint/Babypoint Sprint

honzulka
24. říj 2009

Ahoj holky,
řeším koupi jednoho z těchto kočárků...můžete prosím napsat své zkušenosti?Hlavně asi funkčnost,jak drží kolečka,co prostor pro prcka a polohování atd.
Děkuji moc moc 😉

kikimaruska
24. říj 2009

Ahoj, tady zkušennosti se Zopou...zbylé nemohu porovnat 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

honzulka
autor
25. říj 2009

Maruško děkuji... 😉 Četla jsem a vypadá dobře.. 😉 Když oni mi přijdou ty kočárky skoro stejné,tak právě nevím,pro který se rozhodnou.. ☹ Mám trošku nemoc na kupování kočárků,ale už se chci nějak usadit.. 😉 Mám taky X-landera,ale jak jsi sama psala,s tím se leze v náručí špatně do busu,takže chci jen něco co unesu do busu,když budou padat trakaře a já s ním budu muset jet ještě s Jeníkem ze školky.. 🙂 Měla jsem teď Carreru a tam nefungovalo zamykání koleček,tak jsem ho prodala a tak chci něco nového a levného.. 😉

Děkuji za další názory.. 😉

kjajule
25. říj 2009

Ahojky mám baby point sprint.Všechny kočárky co jsi tu napsala mají úplně stejné konstrukce akorát potahy se malinko liší šije je jin firma , ale jinak jsou ty kočárky totéž...

Já jsem s kočárkem spokojená, asi bych ho nedoporučila mamince do nějakého náročného terénu.Přece jen má zdvojené kolečka, žádné odpružení a nemá nafukovací kola.Do města je jak dělaný.Do sněhu bych ho asi taky netahala, ale to ještě vyzkoušené nemám.
Jinak se s ním krásně manipuluje, výborně se skládá, ve složeném stavu nezabírá moc místa vleze se mi i na zadní sedačku do auta vedle autosedačky a to dám mezi to ještě přebalovací tašku a hračky...Je lehký má 10kg což mi na sportáček přijde tak akorát.Někdo by mohl oponovat že je to dost , ale měla jsem před tím kočár co měl 15kg a tenhle mi fakt přijde lehoučký.Velikostně jsem s ním taky spokojená malej bude mít rok a 9kg , má místa všude okolo spousty i když tam šoupnu fusak tak má místa dost. 😉
Polohování má do tří poloh zádíčka do úplného lehu a nožičky do dvou poloh taky do lehu 🙂.
Co mi trochu vadí je , že se nedostanu do košíku pokud malej spinká.
Nemá polohovací rukojet, ale mě vyhovuje výška která tam je mám 164cm přítel má 183 a taky mu to vyhovuje.
Myslím že za cenu za jakou tyhle kočárky prodávají cca 3500,- Je kočárek super , aspon teda pro mě. 😉

honzulka
autor
26. říj 2009

Dobré ráno... 🙂
kjajule-děkuji za další názor.. 😉 Tak s těma kolečkama to bude asi u Všech stejné,ale asi z toho moc strach nemám,jelikož si myslím,že zase s těma většíma se to dá lépe projet než s těma malinkýma.. 😉 S tou Carrerou jsem měla možnost letošní první snížek absolvovat a nebýt toho,že nedržela zamčená,se jelo docela v pohodě.. 😉 Zase jsem někde četla,že horší je,když jsou i ty zadní dvě..tak uvidíme...No a košík by asi taky takový problém nebyl,jelikož mi malý moc v kočárku nespí.. 😉 No tak mám co rozmýšlet... 🙂

honzulka
autor
27. říj 2009

Holky..prosím...má někdo ten baby disagn? ☹ Na ty dva jsem názor dostala a tento nemá nikdo?? ☹ 😔

honzulka
autor
8. lis 2009

ahoj holky.. 🙂
nějak to tu usnulo a názory žádné... 😢
A nemá někdo info o tomto...http://www.nej-kocarky.cz/dema-sportovni-kocare... 😵

veruska007
21. kvě 2010

Mame taky Zopa fusion. V mnoha ohledech je super: cena, polohovani, aretace, lze ridit jednou rukou, jezdili jsme i ve snehu. Co nam vadi: pokud dite lezi, nedostanete se do kosiku. Pri uplnem lehu nam nedostacuji pasy, musi byt rozepnute, pritom maly ma rok a je droboucky. Pacicky, kterymi se polohuji nozicky, se ulomily pri druhem pouziti, ted mame kocarek v reklamaci, protoze kdyz jsou nozky sklopene, maly nam vyjizdi dolu. Nanoznik se nam rozpadl po dvou dnech od nakupu, byl ve svech spatne usity a prodejce reklamaci neuznal. Plastenka je vcelku kratka - cca 10cm nanozniku mame vzdycky uplne promoceny.

kaamilaa
26. kvě 2010

Ahoj holky,nooo me Zopu maji privezt do hodinky PPl....koupila jsem si z druhe ruky za 1800KC,ten kriklave modro-oranzovy.Barvicek se vubec nebojim a tato kombinace se mi moc libila,jen sem se docetla,ze je to model z roku 2008 😖 To vedet tak si rovnou koupim uplne novy,uz takovy rozdil to neni,ale tak uz je na ceste nic nenadelam...jsem na nej zvedava,pak pisnu 😉

kaamilaa
26. kvě 2010

no supeer ,malymu se take libi hned jsem ho musela nafotit,byli jsme na prochazce a nemam jedinou namitku 😀 😀 😀

maximka33
5. únor 2014

@veruska007 Verčo, tak co, využili jste ten kočárek dál i po reklamaci? zrovna o něm uvažuji jako o golfkách.. ale nevím, jak se s s ním jezdí v terénu, když kolečka nejsou odpružená?
@kaamilaa jak se s ním jezdilo?

veruska007
6. únor 2014

@maximka33
Ahoj, tak po původních peripetiích nám všechno spravili a od té doby je kočárek ok, dojezdil v něm starší, jezdil v něm prostřední a ještě čeká na třetí 🙂. Kočárek trochu odpružený je, více než Cam pulsar, u druhorozeného jsme používali Cam do města a Zopu jako terénní, do polí (přes pole, i mimo polní cesty), do lesa... jezdil docela v pohodě. Není to teda klasický pérák, ale na ten já zvyklá nejsem, takže ok. Pacičky nám vícekrát neupadly ani se nic jiného neporouchalo, brzda funkční, kolečka minimálně ojetá.
My ho měli jako bytelný sporťák a na to je dobrý. Také se na ten pultík u rukojeti dá dobře posadit druhé dítko.
Nicméně na golfky mám osobně jiné požadavky - lehoučké, skladné (ideálně, aby šly hodit přes rameno)... ale je pravda, že ty pak nemůžeš vzít do terénu.

maximka33
6. únor 2014

@veruska007 jj četla jsem, že Fusion váží asi 10 kg, to golfky klidně 6. tak to musím ještě rozmyslet. .líbí se mi i jumper, ale nemá spojenou rukoje´t, tak by sse asi hůř řídil jednou rukou v případě potřeby..

luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz