Kočárek Zopa Jumper, Hauck Miami 2013, Chicco Multiway?

zuzik_iz
2. črc 2013

Kočárek Zopa Jumper, Hauck Miami 2013 nebo Chicco Multiway??? Holky nějaké zkušenosti s těmito kočárky?? Je nám 10 měsíců a potřebuji nový kočárek na celoroční jezdění a toto jsou mý tři favoriti 🙂 🙂

blahova_andrea
2. črc 2013

za mě z těchto vzhledově určitě hauck, ale slyšela jsem na něj docela kritiku

speedygon
2. črc 2013

@zuzik_iz alternativou Zopy je Pierre Cardin Saturn, vypadá víceméně stejně...máme my a spokojenost veliká 🙂 U Chicco multiway je problém s tou černou clonou, že prý dost ten materiál praská a tuším byl i nějaký problém při skládání golfek...

katka_21
2. črc 2013

@zuzik_iz Z těchto tří kočárků Vám doporučuji Chicco MultiWay. Potíže se sluneční clonou bývají u starších modelů těchto golfek, pokud zvažujete koupi nového, nemusíte se bát, že by Vám clona popraskala. Se skládáním také nejsou žádné problémy. Měla jsem golfáče MultiWay pro svého syna a byli jsme naprosto spokojení, teď se v nich vozí neteřinka a golfky stále slouží velice dobře 😉

zuzik_iz
autor
2. črc 2013

@blahova_andrea vzhledově se mi taky líbí nejvíc..ale právě že jsem taky slyšela jinak že nic moc... :-/

zuzik_iz
autor
2. črc 2013

@katka_21 jojo uplně nový chceme...děkuji za názor 😉

zuzik_iz
autor
2. črc 2013

@speedygon na ten jsem taky už koukala...ale jak vzhledově tak cenově jsou na stejno tak si myslím že nějaký markantní rozdíl tam nebude... 🙂 děkuji za názor 😉

snowvwhite
10. srp 2013

Mám Zopu. Co by Tě zajímalo? Vybrala jsem si ho kvůli hmotnosti, ceně, výbavě, barvě. Je super, jediný, co mu můžu vytknout, je blízkost zadních koleček, takže o ně při chůzi můžeš zakopávat. Na druhou stranu muj negolfovej kočár má rozvor kol velikej a má leckam problém se dostat. Je to jeden z nejlehčích golfek na trhu. Měl v ceně nánožník a fusak a pláštěnku přes dítě. Má malou stříšku, ale to se dá řešit slunečníkem nebo plínkou. Pořízeno pro dítě 1,5 roku. Položit jde skoro úplně do lehu. Kdybys chtěla něco konkrétního, napiš.