Kočárkem Youpa-la sport one. Máte s ním zkušenosti?

mates22
11. led 2010

Ahoj maminy,

máte některá zkušenosti s kočárkem Youpa-la sport one. Celkem se mi líbí, ale nevím, jak moc je praktický, hlavně po přestavbě na sporťák. Je to tento http://www.detskyraj.cz/zbozi/2722-youpa-la-x-s...

Nebo klidně poraďte i jinou kombinaci, ale ráda bych, aby ta sportovní korbička byla nandavací proti i po směru. A taky aby to byla čtyřkolka s otočnejma kolečkama. Nemáte někdo nějaký tip?

silvi1985
11. led 2010

mates tu ti mozno poradia viac - podobna tema:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kvetinka7
11. led 2010

Ahoj Mates, tvuj kocarek neznam.. nas kocarek ma sportak v obou smerech - Espiro GTX ...a taky je na strankach Detskeho raje

lucrezia
11. led 2010

napríklad CAM MBX6 tris, alebo Bertini X2

dosa
11. led 2010

dnes uz kazdy druhy kocik ide dat do protismeru, tych znaciek je spusta, co ma napada tak gesslein - aj future, aj f6, mutsy 4 rider, aj nova kolekcia jane pojde do protismeru, aj casualplay vintage reverse, kopec tych polskych kocikov je tak robenych... skus si otvorit na nejakej kocikovej stranke (predajni) zalozku kombinovane kociky a bude ich tam viac...

mates22
autor
11. led 2010

Moc děkuju všem, mně právě přišlo, že málokteré kočárky mají tu sportovní verzi otočnou, a to i některé dražší - ale možná to zrovna na těch stránkách nepsali a ani neměli nafocený. Mrknu na ty, co mi doporučujete. Koukala jsem taky na BEXU a ta se mi zdá dobrá, i v diskuzi dopadá celkem fajn. I když jsem původně poláka moc nechtěla. Tak ještě zapátrám............ 🙂

beruska195
16. led 2010

Ahojky, my máme Dorjan Danny Sport a jsme moc spokojení! Krásně se s ním jezdí, pěkně houpe a sporťák se dá otočit na obě strany...

parvitas
16. led 2010

ahoj mates,
ja mám CAM mbX6 tris, je ľahko naklikateľný na podvozok - je do smeru aj proti smeru jazdy a navyše sa ležadlo sá úplne dorovna sklopiť.
zatiať sa malá zmestí do hlbokej vaničky, tak chodíme v nej. mimochodom, aj tá vanička sa dá nakliknúť aj v aj proti smeru jazdy a dá sa polohovať proti refluxu...
ale celkovo kočík je skladný aj do auta.

sayast
16. led 2010

my mame firkon quatro a u toho to jde 🙂

sunny1112
16. led 2010

my mame gesslein F2, tam to tiez ide aj s vanickou aj so sportovou castou a ma aj otocne kolieska 🙂

mates22
autor
17. led 2010

všem díky za tipy, zatím to vyhrává asi dorjan danny sport, ale přece jen, vážně některá z vás neměla tu youpalu? nebo někdo ze známých. Pořád se mi dost líbí, ale bojím se, že jako sporťák bude malá 😖 . takže kdyby přece jen někdo něco o tomto kočárku věděl, cokoli, tak info beru 😅 .

lumixii
21. led 2010

Měla jsem Camarelo Q12, u toho to jde taky... a nebo Tako Jumper X... taky super 😉