Kočárky 2022. Máte zkušenosti, tipy, rady k výběru?

dayanara
2. led 2022

Ahoj holky 🙂 chtěla bych se zeptat těch, které už vozí a mají zkušenost s kočárky MUTSY (jakýkoliv), JOOLZ HUB A BUGABOO LYNX.
Potřebuji kočárek hlavně do města, kde jsou i časté dlažební kostky ale aby sjel i terén bez úplného vydrncání mimča :D 🙂
Vím, že hodně maminek preferuje nafukovací kola na kostky a terén ale úplně se mi nechce řešit každou chvíli propíchnutí 🙂
Budu ráda za Vaše zkušenosti 🙂
Pokud máte tip na jiný kočárek který je super tak sem s ním.. ale nechci polské obří kočárky 🙂 Jsem prcek a polákům nevěřím :D

mamikry
2. led 2022

@dayanara Mame Britax Go Big 2 a za me je to uplne nejvic nejlepsi kocarek.

monika3456
2. led 2022

@dayanara Bugaboo 👍

barmil
2. led 2022

@mamikry přesně, je to tank. Projede všechno, prostorný, kolečka nejsou nafukovací, ale nejsou tvrdá a jde krásně polohovat zada i nohy až do lehu.

inulik8
2. led 2022

@dayanara také máme Britax go big 2, krásně houpe, hlubokou korbu jsme měli do 8 měsíců. Sporťák jde do úplného lehu... Jsme moc spokojení 🙂

marky125
2. led 2022

Měla jsem kočárek Joolz půjčený cca na měsíc. A za mě do města ne. Syn nemá rád drcení. Kočárek se zdál celkem dost tvrdý a tedy hodně drncal a to nemluvě o dlažebních kostkách.

mamikry
3. led 2022

@inulik8 Taky tak. Malemu je ted 7,5 mesice, ma skoro 10 kg a porad se v ni vozi i s fusakem. Sice o kilo pretahl limit korby a je tam uz dost natesno, ale porad spokojeny. 😀

luckavobo
4. led 2022

@dayanara Za mě značka Joolz, měla jsem sice Day 3 ale byla jsem s ním naprosto spokojená, jen jsem si dokupovala terénní kolečka.
Kočárky Mutsy jsou strašně malé..

lenulacek
4. led 2022

@dayanara koupila jsem si joolz hub +. Prodala jsem kvůli němu foxe a strašně jsem To obrecela. Koupila jsem si znovu foxe a ten joolz šmejd prodala

katherinaa
Moderátor
4. led 2022

@dayanara Ahoj, za mě určitě také doporučuji Britax go Big2. Ani Bugaboo Lynx není špatný, ale pokud Tě neomezují finance, šla bych spíše do modelu Fox, který má větší kola. Starší model Bugaboo Fox 2 je teď v doprodeji a seženeš ho za dobré peníze. Případně pokud máš více požadavků, zkus mi napsat do kočárkové poradny. Společně něco vymyslíme 🙂. https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

polakovakl
9. led 2022

Já jsem měla na prvního Peg-Pérego a tak do něj jdu znova a beru set Veloce 2022 😁🙏

terezkasm
15. led 2022

My jsme kupovali trojkombinaci, koupila jsem ho jen na základě fotek z e-shopu, měla jsem ho vybraný ještě před tím, než jsem otěhotněla. A jsem spokojená strašně moc, kola jsou velká, pod kočárkem je veliká taška-pro maminky na nákupy super !!! :D
Doporučuji pro mamči, které hledají super kočárek za rozumnou cenu.
Zkuste mrknout, mají velký výběr 🙂
https://www.imrnous.cz/kocarek-riko-basic-plus-...

lelikat
21. únor 2022

@mamikry
@lenulacek Zvažuji prave oba tyto kočárky, můžete napsat víc prosím? Bydlim ve městě, ale chtěla bych, ale kocar zvládl nejen město a dlažební kostky, ale i občas nějaký ten terén.

mamikry
21. únor 2022

@lelikat Nevim, co te zajima konkretne, ale obecne z me zkusenosti je to bozi kocar.
Korba je prostorna. Nas maly v ni byl do osmi mesicu i s fusakem, a to mel na pul roce uz pres devet kilo. Ma po stranach kapsy na veci, co chces mit po ruce, ja tam mela plinky, ubrousky apod, dalsi mensi kapsicky jsou v nohach u miminka, na dudlik nebo treba hracku. Striska je dlouha a na vnitrni strane ma tri poutka na upevneni hracky. "Nanoznik" na ni se uchytava na magnety po strane strisky. Korba i nanoznik jsou vodeodolne, jednou nas chytl obri lijak, nemeli jsme plastenku a nepromokl. Korbicka je vysoko, takze se nemusis k miminku tolik hrbit.
Sportak jeste nemam tak otestovany, protoze je v nem maly zatim na lezaka, ale jde po i proti smeru, je prostorny a ma taky paradne dlouhou strisku proti skunicku. Nanoznik se upevnuje na patentky, ktere jsou na konstrukci kocarku.
Jinak jizdni vlastnosti perfektni. Je odpruzeny, takze houpe a zvlada nerovnosti. U nas ve meste s nim jezdim po velkych kocicich hlavach a dava je s prehledem. Z terenu jsme byli zatim jen v lese, na lesni ceste bez problemu. Ma obrovsky kos pod kocarkem, dobre se sklada a rukojet se da spustit uplne dolu, coz je super, kdyz potrebujes zaparkovat nekde, kde neni uplne misto, bebo ji dat dolu a muze vozit starsi ditko. Ovlada se krasne.
Jako jedinou nevyhodu bych videla hmotnost a nutnost mit adapter na autosedacku. Ale jinak doporucuji vsema deseti.

lelikat
22. únor 2022

@mamikry moc se omlouvám, jsem tu nová a s forem se teprve učím. Můj dotaz zněl na Bugaboo Foxe a na Joolz Hub. Omylem jsem označila špatně vás. Chtěla jsem označit jen @lenulacek

lenulacek
22. únor 2022

@lelikat tak hub ti dlažební kostky nezvládne. Je tvrdej. Otresnej kocar, krasnej ale jízdní vlastnosti katastrofa. Fox je skvelej, mekkej, jezdila jsem i les

journals
22. únor 2022

Bugaboo, ale Fox. Nejlepsi kocar

zuzinazuza22
27. únor 2023
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Máte někdo zkušenost s novým modelem Noordi fjordi? Četla jsem, že je oproti tomu staršímu modelu hodně vychytaný, tak by mě zajímala osobní zkušenost.