Kočárky Baby Active. Máte zkušenost?

marguerite
27. pro 2006

ahoj holky..nemáte některá z Vás zkušenosti s kočárky značky BABY ACTIVE - z Polska-ale u nás se prodávají jen v Brně nebo na internetovém obchodě daného brněnského krámku www.anicka.cz.
Konkrétně mám na mysli typ Ballerina - http://www.babyactive.pl/?action=charakt&WozekI...

dííky

jiji
27. pro 2006

Ahojky, tak zkušenost zatím nemám s žádným kočárkem 😀 . Ale připadá mi hodně podobnej tomu, co má kolega pro dcerku. Teď se ho ale nemůžu zeptat, protože jsem ještě v práci neřekla (a ještě měsíc neřeknu), že jsem těhotná. Každopádně jsou s tím jejich strašně spokojení, hlavně jeho manželka, že má lehkou korbu, takže ji krásně zvedne do auta i s Emou, bez větší námahy.

marguerite
autor
27. pro 2006

tak to jsem zvědavá jestli je to on.... 😎

czechzuzana
11. bře 2009

Ahojte, rada bych obnovila tuto diskusi 🙂 Mate nekdo tento kocarek Ballerina? Jestli ano, jak ste s nim spokojene?

astrane
11. bře 2009

Mě se moc líbí,ale mám je jen omrknuté v obchodě Aničky v Brně.Jsou výhradní dovozce....zkoušela jsem si popojíždět a jsou lehké a design je taky pěkný-dokonce i ty co se mi na jejich stránkách nelíbily,vypadají v reálu pěkně.Látka je pevná.chodím tam celkem často nakupovat a zatím jsem viděla asi 4 barvy 😉 Vždy tam mají jeden nebo dva vystavené...
Bohužel ho nikdo známej nemá,ale kamarádce,co tam chodí se mnou se taky líbil...
Jiná kamarádka si teď koupila Roan kortina(taky je to houpací kočárek)
Jinak by mě taky zajímalo,jakej je co se týče kvality,zda jsou s ním maminky spokojené i po delším ježdění.....
Snad se někdo najde

lliijjoonn
3. únor 2013

@astrane kde je ten obchůdek v brně,. kde si ho můžu prohlédnout?

astrane
7. únor 2013

@lliijjoonn na Hrnčířské 43 -Krpole🙂 .mají i stránky: www.anicka.cz