Kočárky Baby-Merc, máte zkušenost?

domca89
7. čer 2014

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s řadou kočárků Baby-Merc Maylo a Maylo Classic?

tjarka
3. zář 2014

Máme Baby Merc classic - retro kola 44. Musím říct, že jsem moc spokojená. Korba je velká, malý je osum měsíců a ještě v ní jezdí (stále má zpustu místa ). Kočárek používám od ledna, přes zimu bez problému. Je lehký, dobře ovládatelny. Bydlíme na kopci, minimálně denně tlačím do km kopce, který má 35 previseni a v pohodě i teď. Musim se přiznat, že mě na první pohled neuchvatil. Ale manžel řekl, že s jiným neodjedem . Ale postupně si me získal 🙂. Kde koliv s nim jsme, tak jsme středem pozornosti 🙂, každý se za ním otači 🙂. Jedna jediná drobná vada, občas vrže . Ale stačí promazat a je klid. Malá v něm má maximální pohodlí a já bych jinej nechtěla, jsem rada že jsem manžela poslechla. A co víc ta cena je super 🙂. Za nás vřele doporučuji.

domca89
autor
18. bře 2015

@tjarka No já našla jednu vadu. Často skládám podvozek do auta. A středové křížení konstrukce se nevleze mezi kola.Teda vleze, ale jen opravdu na dost těsno a kolečka to lehce vyvrátí. Takže je buď musíme sundat a nebo počítat s tím, že v tomto místě je to dost poškrábané právě od kol.