Kočárky Baby Smile V - Max nebo El Jot Capri. Který koupit?

xxxjaninkaxxx
2. kvě 2009

Ahoj. Nemate prosim nektera zkusenost s temito kocarky? Mela jsem vybrany kocarek Caren na podvozku origon, ale kdyz jsme ho v krame vyzkouseli, tak predni otocna kolecka drhla o nakupni kosik ☹ Takze ted se nemuzu rozhodnout mezi temito dvema a nazivo jsem videla pouze baby smile. Chteli bychom co nejvetsi korbu, coz ta Carena splnovala na sto procent a aby byl lehky. Prosim poradte. Omlouvam se, ale nejak se mi prehodila klavesnice a nechce mi to psat diakritiku 😖

sisulka7
2. kvě 2009

my sme objednali baby smile, ten druhy bohuzial nepoznam. 😢

studanka84
3. kvě 2009

Taky mame v planu baby smile barvu vmax06.tento tyden se na nej pojedem podivat

adulka55
6. kvě 2009

Aj my máme babysmile- je super.. lahko sa s nim manipuluje... a je náááádherný 😀

zofinka2
21. kvě 2009

Ahojky byla jsem se podívat na V-max a je super, rozhodovala jsem se mezi ním a Dorjanem Danny Sport a V-max je přecejen o trochu větší. Ten druhý El Jot Capry jsem viděla jen na netu vypadá taky dobře, ale překvapila mě sportovní nástavba - nemá stříšku a to je docela rozhodující.

majula28
21. kvě 2009

ahojte babky, ja tiež uvažujem o babysmile Vmax alebo ozon bambi. Ktoý by ste mi viacej poradili? Díky

lenka_66
23. kvě 2009

mate k v-max aj autosedacku? da sa aj ta pouzit v oboch smeroch jazdy v aute ?

krista
5. bře 2010

misana • 20tt • Včera v 10:01
Ahojky,nemáte někdo zkušenosti,jestli je tenhle kočárek dobrý? Je dostatečně velký? Moc se mi líbí,ale podle fotky mi připadá malý. Nemám možnost si ho někde osahat,musela bych objednávat přes e-shop.

majula28
5. bře 2010

misana ja mám V-max som s ním spokojná...hlbokú časť sme vyžívali 7,5mesiaca, aj s fusakom emitex, vanička je slušne veľká, ale ten športiak nič moc, hnevá ma že je taký maličký, najradšej by som henď predala 😅 lebo teraz nemám kde skladovať vaničku aj sedačku 😅 ...len neviem aký šporťák kúpiť.... 😠

lenule11
24. bře 2010

My máme kočárek Capri a jsme s ním spokojený. Malá v něm stále spinká (před týdnem s fusakem) a myslím, že se do něj ještě měsíc, dva vejde 😉 Na sportovní nástavbu se stříška přidělá z korby.

enidka
27. črc 2014

@lenule11 přemýšlím,že ho malé koupíme,ale nikde jsem se asi nedočetla jestli jde složit do auta 😖 a jinak má něco co byste mu vytknula? 😀